Primestone — wywiad

Tłumaczenie wywiadu z zespołem PRIMESTONE

Zapoznaj się również z moją analizą ceny PrimeStone i przyszłości tej ceny tutaj: https://drive.google.com/file/d/1TyxsnXraqZMs3g4wxVK6ozNrz9lzKDrl/view?usp=sharing

Źródło wywiadu: https://steemit.com/bitcoin/@kryp70kn1gh7/what-if-anyone-could-make-a-cryptocurrency-my-journey-back-into-the-crypto-underground-to-bring-you-primestone

Tłumaczenie:

Dzisiaj ponownie zanurzam się w podziemiu kryptograficznym, aby wyłowić kilka wyjątkowych wiadomości i przeprowadziłem wywiad ze współzałożycielem jednej z monet, z którą osobiście bawiłem się przez chwilę.

Nazwa projektu PrimeStone jest dla mnie wyjątkowa. Z jakiegoś powodu bardzo podoba mi się nazwa projektu. Przypomina mi Złoto lub Diamenty.

Nie byłem w stanie znaleźć definicji słowa “PrimeStone”, więc robiłem to, co zawsze robiłem i wędrowałem do piekielnych dołów krypto-metra, walcząc z trzema potworami hydry, które wypluwały na mnie płonące spekulacje ICO, unikając jadowitych węży próbujących ugryź mnie kodami promocyjnymi dla fałszywych wymian i przesiewanymi przez morze martwych monet, wszystkie podskakują, próbując złapać ostatnie tchnienie, zanim utoną w morzu niedźwiedzia …

I wtedy, podobnie jak Indiana Jones w Świątyni Zagłady, zobaczyłem ją, jarząc się, z cokołu w oddali, otoczonego pułapkami ze wszystkich stron …

Tradycyjnie moja treść została napisana dla górników, ponieważ w głębi serca jestem górnikiem. Uważam, że cała ekonomia dowodu systemów pracy jest fascynująca.

Teraz piszę treść dla każdego, kto chce się dowiedzieć o Bitcoin i krypto, ale pozwól mi trochę wyjaśnić, dlaczego lubię pisać o krypto walucie dowodu pracy górniczej.

Kiedy myślimy o szlachetnych metalach, na przykład o zasobach takich jak złoto, zastanawiamy się, skąd właściwie pochodzi wartość złota.

Złoto jest używane w elektronice, takiej jak telefony i komputery, jako waluta, jako biżuteria (kiedyś na indyjskim weselu lub na zakup pierścionka zaręczynowego?) I jako zasób wartości. Wszystkie te rzeczy dodają wartości złota, ale znowu, miedź jest również używana do wszystkich trzech rzeczy, tak jak srebro, a cena srebra i miedzi nie jest tak bliska jak złoto.

Podstawowym powodem, dla którego złoto jest tak cenne, jest to, ile kosztuje wyprodukowanie, koszt maszyn i robocizny potrzebny do wyciągnięcia go z ziemi, koszt paliwa do uruchomienia maszyn do wykopania, koszt czas i praca dla mężczyzn, aby uruchomić te maszyny, koszt rafinacji bryłek złota na złote sztabki i monety.

Powodem, że kosztuje tyle w porównaniu do miedzi czy srebra jest ze względu na rzadkość złota i dlatego jest droższe, aby wyciągnąć z ziemi. Gdyby złoto było bardziej powszechne, produkcja nie byłaby tak kosztowna.

Kiedy odnosimy to do krypto-waluty, patrzymy na moc obliczeniową w kategoriach sprzętu “górniczego”. Blocktimes w zakresie pracy. Trudności, nagroda blokowa i podaż (krążąca i całkowita) pod względem niedoboru.

Dowód pracy monet kosztuje więcej, aby stworzyć następnie dowód monet udziałowych i innych rodzajów konsensusu. To może się zmienić w przyszłości, ale od teraz dowód pracy jest królem, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i twardą wartość. Moc obliczeniowa, sprzęt i energia elektryczna to wszystko, co kosztuje. Jest to podobne do buldożerów i ciężkich maszyn używanych do wydobywania złota z ziemi.

Nauka wydawania i przechowywania monet wymaga czasu, a czas to pieniądz. Czas to krypto-waluta. Kryptowaluta to miara wartości zainwestowanego czasu. Ci, którzy kupują te monety na giełdach, zasadniczo płacą za ten czas i moc obliczeniową oraz określają wartość każdej monety.

Dlatego tak interesujące jest dla mnie zbadanie ekosystemów związanych z dowodem pracy monet.

Nauka, jak wydobywać monety i stawiać monety, to jedna rzecz, uczenie się, jak budować własną krypto-walutę od zera, to zupełnie inne bajka

Teraz tworzenie własnej monety jest bardzo kosztownym i czasochłonnym przedsięwzięciem. Obecnie musisz znać programowanie i rozwijanie blockchain. Ale co by było, gdyby każdy mógł stworzyć i rozwinąć własną cyfrową walutę?

Powodem, dla którego projekty takie jak PrimeStone ostatnio tak bardzo mnie zainteresowały, sa nie tylko ambitne plany pozwalające każdemu stworzyć własną kryptografię, ale także fakt, że łączą one dowody algorytmów pracy z masternodami i dowodem technologii proof of stake

Masternode zwykle wymaga zabezpieczenia określonej z góry liczby monet, które są zablokowane w stawce, która uzyska rezydualny, pasywny dochód w tej walucie. Użytkownik może sprzedać monety za Bitcoin, użyć monet w ramach systemu kryptograficznego eco lub zbudować więcej masternodów za pomocą monet, aby jeszcze bardziej zwiększyć swój dochód z kryptografii.

PrimeStone to wciąż moneta, którą można wytworzyć za pomocą algorytmów mieszających wykorzystujących sprzęt ASIC podobny do Bitcoin. Różnica pomiędzy PSC a BTC polega na tym, że po wydobyciu pewnej liczby PrimeStone możesz zabrać 1000 swoich ciężko zarobionych monet i umieścić je w gorącym portfelu opartym na zabezpieczeniach, działającym w zdecentralizowanej sieci zwanej masternodą i zarabiać dodatkowe monety, pasywnie .

Oznacza to, że podczas gdy twój sprzęt pasywnie rozwiązuje skomplikowane równania, aby mieć szansę na zdobycie nagród blokowych, twój masternod jest również pasywnie zarabiający .

Na rynku hossy dochody te mogą stać się wykładnicze, gdy sumujesz nagrody w więcej masternodów.

Na rynku niedźwiedzi projekty te są dla nas tak cenne, ponieważ podczas gdy koszty wydobycia rosną, a wartość naszych monet maleje, przynajmniej wciąż zarabiamy monety przez masternody, które zbudowaliśmy, nawet jeśli zmuszeni jesteśmy do zamknięcia działalności wydobywczej z powodu wysokich kosztów energii elektrycznej i spadających cen monet.

PrimeStone masternodes pomaga w walidacji transakcji natychmiastowych na blockchain i zwiększa bezpieczeństwo. Każdy pojedynczy masternod to gorący portfel, który pozostaje otwarty z pełną kopią blockchaina, która jest zawsze gotowa do pomocy przy walidacji. Masternodes zostały zaprojektowane tak, aby transakcje odbywały się niemal natychmiast, gdy monety są wysyłane z jednego portfela do drugiego, zanim czekają na górników, aby uzyskać wszystkie wymagane potwierdzenia.

Projekt PrimeStone to nowy i ambitny projekt, który rozwiązuje niektóre z problemów, które obecnie mają Bitcoin, takich jak prędkości transakcji, opłaty transakcyjne, a nawet dodaje dodatkową warstwę zabezpieczeń do istniejącej sieci za pomocą technologii masternode zapożyczonej z projektów takich jak Dash i Pivx.

PrimeStone to widelec Dash. Kiedy patrzysz na rynkową pułapkę kryptografii, Bitcoin jest królem Proof of Work, a następnie Ethereum. Dash, będąc jednocześnie monetą PoW, jest także królem monet masternodowych. Dash używa również dowodu pracy, ale była pierwszą monetą do realizacji masternodów, aby umożliwić zarządzanie głosowaniem wśród posiadaczy, prywatne transakcje poprzez zdecentralizowane miksowanie i natychmiastowe transakcje.

W styczniu 2019 roku PrimeStone planuje wdrożyć algorytm kwarka w blockchain, aby wprowadzić dowód technologii proof of stake. Będzie to oznaczać, że PrimeStone używa dowodu pracy, dowodu stawki i technologii masternodu. Quark łączy 9 ??różnych algorytmów mieszania w jeden. PrimeStone nadal będzie używał x11, więc będzie to prawdziwa hybrydowa moneta, która wykorzystuje do 10 algorytmów pracujących równocześnie na jednym bloku blockchain, aby transakcje były super-bezpieczne, super prywatne.

Wiele osób, zwłaszcza tych, które są nowe w tej przestrzeni, będzie postrzegać fork jako coś negatywnego. Nie będę wymieniać żadnych nazwisk, ponieważ nie zamierzam zrujnować reputacji, ale słyszałem nawet tak zwany “ekspert” porównujący widły do ??”drukowania pieniędzy”, ale jeśli wiesz coś o Bitcoinie, to wiesz, jak błędna jest ta logika, ponieważ to jest jak powiedzenie drukowanie Boliwary wenezuelskie przesadzają nad ceną dolara amerykańskiego.

Wspaniałą cechą forków jest to, że prowadzą one do innowacji nowych pomysłów, a bez innowacji technologia staje się w stagnacji. Blockchains, wraz z rynkami, mają uczciwy sposób określenia innowacyjnych zwycięzców innowacji w krypto-walucie.

W tej chwili, aby stworzyć kryptowalutę lub hard forka, zabiera to dużo czasu i pieniędzy. Wyobraź sobie, że istnieje solidna platforma, która pozwalała by każdemu na świecie tworzyć własne kryptowaluty, niezależnie od znajomości programowania czy umiejętności rozwijania blockchain.

Czy możesz sobie wyobrazić, jak duży potencjał dla innowacji rośnie, gdy platformy takie jak te pojawiają się na rynku?

Kiedy większość ludzi zbada monetę, wyszuka stronę internetową, może rzuci okiem na białą księgę, zeskanuje posty na forum dyskusyjnym btc na ten temat, i nieco sprawdzi poziomy cenowe i zacznie szukać punktu wejścia.

Broszura i portfel Primestone:
https://primestone.global/whitepaper-applications/

Kiedy Decryp70 bada projekt, kontaktuje się z programistami, i osobiście bombarduje je pytaniami

Miałem szczęście nawiązać kontakt, Paulina Ozga, współzałożycielka projektu PrimeStone, a właściwie, pomyśleć o tym, to naprawdę nie miało nic wspólnego ze szczęściem, było to spowodowane tym, że współzałożyciel jest aktywny w społeczności i poważnie traktuje wszystkie zapytania inwestorów.

Oto, co Paulina miała do powiedzenia na temat moich pytań dotyczących nowego projektu PrimeStone.

Decryp70: Hello! Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu, aby do nas dołączyć i przejść przez ten proces przesłuchania. Jak leci? Jakie jest twoje imię i skąd pochodzisz?
Paulina: Cześć, haha, jestem Paulina Ozga. Ja mam sie dobrze, dziekuje. Pochodzę z Polski, a dokładniej z Gdańska. Gdańsk jest uroczym i przyjaznym dla biznesu nadmorskim miastem na północy kraju.

D: Nigdy nie byłem w Polsce, chociaż rozważałem przeniesienie tam kiedyś cyfrowego koczownika. Za każdym razem, gdy ktoś używa terminu “nadmorskie miasto”, od razu czuję się trochę zazdrosny. Jaka jest twoja rola w zespole PSC?
P: Jestem współzałożycielem tego projektu. Poza tym pracuję tutaj jako CMO. Jest więc wiele rzeczy do zrobienia i niezależnie od tego, jak długo pracujemy, wydaje się, że wciąż jest wiele zadań do wykonania.

D: Znam to uczucie. Crypto to podstępne hobby. Co dostarczyło cię do krypto-waluty?
P: Przede wszystkim byliśmy tylko posiadaczami bitcoinów, od czasu do czasu je sprzedawaliśmy, ale wciąż obserwowaliśmy i dokładnie badaliśmy wszystko, co działo się na rynkach kryptowalut. Było kilka rzeczy, z którymi się nie zgadzaliśmy i które można było zrobić lepiej. Zaczęliśmy myśleć o różnych rozwiązaniach, omawiając sposoby poprawy funkcjonalności i bezpieczeństwa cyfrowych walut. Już wtedy wiedzieliśmy, że blockchain może zapewnić znacznie więcej niż obecnie. Może być spopularyzowany i wykorzystywany w przedsiębiorstwach, kryptowaluty mogą stać się powszechną metodą płatności. Wiele rzeczy można zmienić … Kilka miesięcy później zmieniliśmy myśli na działania i teraz … jesteśmy tutaj, rozmawiamy z wami i przedstawiamy naszą własną kryptowalutę oraz projekt, który ma wiele do zaoferowania.

D: To jest godne podziwu. Moglibyśmy używać o wiele mniej rozmów od wszystkich “ekspertów” i czasami więcej akcji. Kiedy po raz pierwszy dowiedziałeś się o bitcoinie?
P: Och, To było dawno temu. Podczas naszych studiów wydobywaliśmy bitcoiny … Było to w 2010 lub 2011 roku. Nie pamiętam dokładnie tego roku.

D: Co spowodowało, że zdecydowałeś się na stworzenie PSC?
P: Postanowiliśmy wziąć rzeczy w nasze własne ręce i … i zrobiliśmy to! Podjęliśmy ryzyko, ale wiedzieliśmy, co robić, wiedzieliśmy, jakie są nasze cele. Jednak wiele nieoczekiwanych przeszkód zaskoczyło nas po drodze, wiedzieliśmy, w jakim kierunku zmierzamy i co chcielibyśmy osiągnąć. Zawsze chcieliśmy stworzyć dobrą monetę i imponujący projekt, który będzie stanowić przełom w technologii blockchain. Chcemy udowodnić, jak wiele można poprawić, zrobić lub stworzyć.

D Z jakiej monety wyłoniono PSC, jakiego algorytmu używa i dlaczego?
P: PSC został rozwidlony z Dash, obecnie używał X11, ale na początku 2019 r. Nastąpi zmiana. Staniemy się monetą hybrydową z 2 algorytmami: X11 i Quark.

D: To będzie prawdziwa hybryda. Czy to dowód monet, dowód pracy, czy …?
P: Obecnie jest to PoW, ale też się zmieni. Wraz ze zmianą algorytmu nastąpi również zmiana konsensusu. Obecnie jest to PoW / MN, aw 2019 roku będzie to PoW / PoS / MN. Właśnie dlatego potrzebujemy tego drugiego algorytmu, o którym pisałem. PoS wymaga Quarka.

D Jak długo działa PSC?
P: Nie tak długo, od czerwca 2018 roku. Więc mamy teraz pół roku ??

D To jest powód, dla którego lubię informować ludzi o takich projektach. Daje to ludziom możliwość oceny tego, co oferuje projekt, i wczesnego przyjęcia. Czy martwisz się obecnymi warunkami rynkowymi i czy obecne ceny zniechęcają Cię do pracy nad projektem?
P: Zawsze po bessa jest hossa i uważamy, że lepiej zacząć od waluty, kiedy są “złe warunki”, a twoja cena jest niska. Wtedy możesz spodziewać się wzrostu, gdy pojawi się hossa. Ale jeśli zrobisz to w inny sposób i zaczniesz, gdy na rynku pojawi się hossa, upadki będą bardzo bolesne dla ciebie i dla całej społeczności.

D To dobry sposób, aby na to spojrzeć. Jakie przypadki użycia widzisz w PSC?
P: PSC będzie używane jako wspólne medium wymiany. Dzięki naszemu portfelowi umożliwiającemu płatności kryptograficzne, będzie on używany na całym świecie do codziennych wydatków w lokalnych sklepach. Chcemy pracować nad pozycją naszej monety i uczynić ją stabilną i znaną monetą na rynku. Chcielibyśmy być uznawani za walutę umożliwiającą bezpieczne, szybkie i tanie transakcje, które wraz z platformami tworzą solidny, niezwy- kły produkt.

D Ponieważ Bitcoin staje się coraz bardziej cyfrowym złotem i zasobem wartości, uważam, że tego typu innowacje są ważne i nie można ich przeoczyć. Co zaplanowałeś na przyszłość PSC?
P: Przede wszystkim kilka zmian zostanie wprowadzonych w samej walucie.

1.) Istnieje kilka poprawek, które zostaną wprowadzone na początku 2019 r .: 1. nastąpi zmiana z PoW na PoW / PoS.

2.) Niezbędne zabezpieczenie do przejęcia masternodu wzrośnie z 1K do 10K PSC.

3.) LN będzie również stosowany w PSC

4.) Zostaną zastosowane następujące funkcje: SegWit, Replay Protection, Zero Knowledge Proof

Następnie zespół skoncentruje się na platformach, które zostaną wprowadzone w kolejnych latach. Pierwsza to platforma umożliwiająca każdemu użytkownikowi tworzenie własnej waluty cyfrowej bez wiedzy informatycznej i umiejętności programistycznych.

Platforma PrimeStone będzie intuicyjnym narzędziem, które generuje nową krypto-walutę w oparciu o kod źródłowy PSC.

Druga platforma, platforma ICO, umożliwi użytkownikom tworzenie własnych ICO.

Zespół PrimeStone opracował innowacyjne rozwiązanie, które chroni obie strony — inwestorów i autorów projektów.

Trzecia platforma przyczyni się do rozwoju technologii Blockchain. Głównym celem platformy jest popularyzacja komercyjnego wykorzystania technologii blockchain, czyli umożliwienie każdej jednostce gospodarczej dostosowania technologii blockchain do indywidualnych potrzeb różnych firm.

Oprócz wspomnianych platform będzie również dostępny portfel do płatności kryptograficznych i wymiany crypto.

Portfel umożliwi płatności kryptograficzne na codzienne wydatki w sklepach stacjonarnych. Za swój telefon zapłacisz w każdym krypto wybranym.

Użytkownicy będą mieli możliwość dokonywania płatności w każdej cyfrowej walucie wymienionej na giełdzie (PrimeStone).

D Wow. Z projektem dzieje się o wiele więcej niż na pierwszy rzut oka. Myślę, że nadszedł czas, aby wypełnić moje torby. Jaka jest Twoja idealna cena za 1 monetę PSC?
P: Najlepszy byłby najwyższy bitcoin jaki kiedykolwiek osiągnął ?? Ale wiemy, że byłoby ciężko. Uważamy jednak, że 2 USD to realistyczna cena, którą można uzyskać w stosunkowo krótkim czasie.

D: To wydaje się być realnym celem, gdy weźmiesz pod uwagę wszystko, co nadchodzi. Co masz nadzieję osiągnąć przy użyciu PSC?
P: Mamy to za pomocą PSC, opracujemy zestaw dobrze znanych platform używanych przez osoby i firmy. Mamy nadzieję, że nasze rozwiązania będą satysfakcjonujące dla osób korzystających z kryptografii w celach prywatnych i biznesowych. Co więcej, uważamy, że nasze przedsięwzięcie przyciągnie wielu ludzi, którzy wciąż wątpią, czy powinni angażować się w krypto. Zespół PrimeStone ma na celu zbudowanie silnego, stabilnego i dobrze znanego produktu, zaprojektowanego w celu zaspokojenia potrzeb każdego potencjalnego użytkownika.

D Wygląda na to, że jesteście bardzo wrażliwi na potrzeby użytkowników. Kiedy nowi inwestorzy dowiedzą się o Twoim projekcie, jakie są rzeczy, które chciałbyś, aby dowiedzieli się o Twoim projekcie?
P: Wszystkie rzeczy, które chcemy im przekazać, zostały zebrane w pliku pdf, który w formie prezentacji wskazuje nasze przyszłe plany i rozwiązania, które chcielibyśmy zastosować. Uświadamia to inwestorom, że nie jesteśmy zwykłą monetą, która nagle pojawiła się na rynku, a także szybko zniknie. Chcemy, aby wiedzieli, że jest to wielkie i poważne przedsięwzięcie, które ma zrobić znacznie więcej. Dlatego wciąż się rozwijamy i poprawiamy, ponieważ wciąż pozostaje jeszcze wiele do zrobienia!

D: Z pewnością mogę to teraz zobaczyć. Co motywuje Cię do inwestowania swojego czasu w projekt?
P: Wspólnota, jesteśmy w stałym kontakcie z naszą społecznością na discord, twitter i telegram. Omawiamy z nimi nowe pomysły, dzielą się swoimi pytaniami lub wątpliwościami. Stworzyliśmy silną społeczność, która jest bardzo aktywna i niektórzy członkowie naprawdę zaangażowali się w projekt. Próbują przyczynić się do naszego wspólnego sukcesu i jest wspaniale. Kochamy to. Oczywiście zdarzają się kłótnie między użytkownikami lub nieprzyjemne komentarze na temat projektu, ale wiemy, że tak się dzieje i tak się stanie, ale najbardziej inspirujące są ci, którzy wciąż w nas wierzą, w naszym projekcie. Chcemy udowodnić im i sobie, że jest możliwe, że wszystko, co zaplanowaliśmy, może się spełnić! Nie ma nic niemożliwego w naszych planach, są tylko rzeczy, które potrzebują czasu i środków. Przed nami świetlana przyszłość ??

D: Przekonałeś mnie, żebym na pewno rzucił okiem na projekt, ale w jaki sposób PSC różni się od innych monet kryptograficznych?
P: Zespół i pomysły, które mamy. PSC w odróżnieniu od innych monet będą używane we wszystkich platformach, które będą rozwijane w tym przedsięwzięciu.

D: Jak wygląda przyszłość Internetu i / lub przyszłości pieniądza i gdzie jest postrzegane PSC?
P: Kryptowaluty są nieuchronną przyszłością pieniędzy, a PSC wchodzi w grę za każdym razem, gdy ludzie chcą używać jej jako medium wymiany, kiedy chcą stworzyć własną krypto.

D: W jaki sposób masternodes dodają wartość do blockchain PSC?
P: To dodatkowe zabezpieczenie dla nas, ponieważ im więcej dostępnych jest masternodów, tym trudniej jest zaatakować konkretną sieć

D Bezpieczeństwo jest cudowne, ale w jaki sposób masternodes zwiększa wartość życia użytkownika PSC? Co mam włożyć, aby umieścić monety, które tworzę, w węźle, zamiast sprzedawać je dla OG BTC?
P: Głównie możliwość zdobycia monet bez wydobywania (i bez użycia ogromnej mocy obliczeniowej i elektryczności).

D: W porządku. Więc jakie sugestie możesz podać nowemu użytkownikowi PSC?
P: Po pierwsze, naprawdę muszą wiedzieć, w którym projekcie uczestniczą. Istnieje wiele informacji i dokumentów dostępnych dla wszystkich potencjalnych użytkowników i należy je przeczytać przed podjęciem decyzji.

D: Co jeszcze chciałbyś, żebyśmy wiedzieli?
P: Chcemy być jednym z najlepszych projektów kryptograficznych na świecie i chcielibyśmy znaleźć się w pierwszej dziesiątce na rynku monet.

D: Słysząc, że ten rodzaj zaufania pochodzący z projektu, który ma sześć miesięcy, brzmiałby głupio od większości, ale po zobaczeniu tego, co osiągnęliście w tak krótkim czasie i waszych planów na przyszłość, myślę, że będę głupi, aby zdyskwalifikować to stwierdzenie. Co możemy zrobić, aby pomóc Waszemu projektowi odnieść sukces?
P: Daj ludziom znać o nas. Do naszej społeczności wciąż dołączają nowi użytkownicy, ale wiemy, że większość użytkowników kryptografii nie słyszała o nas ani nie zwracała uwagi na nasz projekt.

D: Mam nadzieję, że możemy ci pomóc z tym. Gdybyś miał jedną radę dla hodowców Bitcoin i hodowców kryptowalut i inwestorów, co by to było?
P: Cierpliwość jest kluczem.

D: Dziękuję bardzo za twój czas, Paulina. Kontynuuj dobrą robotę, a ja będę dodawał masternody, aby dostać się do tego znaku 10K, aby być gotowym na styczniowy hard fork.
Łał!

Ten projekt jest o wiele bardziej ambitny, niż początkowo przewidywałem.

Początkowo Paulina mówiła o tym, jak chcą być walutą, a potem wyszedł z odpowiednim hakiem i górną granicą aplikacji budowlanych, wymian, platformą do tworzenia kryptowalut, aplikacjami mobilnymi, a nawet wdrażaniem sieci błyskawicznej, aby kontynuować rywalizację. z samym królem BTC !?

Radzę wszystkim, aby rzucili okiem na ten projekt, ponieważ ci chłopcy od 2011 roku wydobywali bitcoiny, na długo zanim wielu z nas nawet wiedziało, czym jest BTC.

Są to ludzie, którzy naprawdę dbają o adopcję i przyszłość krypto.

Jak zawsze, używaj zdrowego rozsądku i osobistej odpowiedzialności, kiedy wkładasz pieniądze za jakiś projekt, szczególnie nowe monety. Nie jestem licencjonowanym doradcą finansowym i nie jest to doradztwo inwestycyjne. Te projekty to tylko rzeczy, w które osobiście jestem zaangażowany, nie dostaję zapłaty za opowiadanie tych historii, po prostu robię to, bo lubię uczyć ludzi o mniej znanych wydarzeniach z krypto-wszechświata.

Zachęcamy do zapoznania się z kolejnymi materiałami Primestone i crypto. Będziemy prowadzić kolejny wywiad z Pauliną, który będzie transmitowany na żywo na naszym streamie i podcastie Coin Decrypt !! Podczas podcastu / transmisji na żywo będziemy rozdawać monety z PrimeStone, aby pomóc ludziom trafić w ten 10.000 punktów, aby zwiększyć poziom zabezpieczenia masternodu !! Już wkrótce będziesz mógł znaleźć szczegóły na naszej stronie internetowej dailycryptonews.org!

Uwaga — jeśli chcesz wesprzeć moje działania w zakresie promocji PRIMESTONE prześlij mi PSC ( uwaga nowy blockchain PSC ) na

adres PSC : Pi12geh7f9ErCBFBm2SGNesurzBvtR5BJr (adres jest już nowym adresem po SWAP czyli aktualnym na nowym portfelu! Pozdrawiam. AMELCIO!

Zapoznaj się również z moją analizą ceny PrimeStone i przyszłości tej ceny tutaj: https://drive.google.com/file/d/1TyxsnXraqZMs3g4wxVK6ozNrz9lzKDrl/view?usp=sharing