Ledger Nano X — cena, opinie, sklep, obsługiwane kryptowaluty

WAŻNE! Ze względów bezpieczeństwa zaleca się kupowanie urządzenia Ledger TYLKO z oficjalnej strony producenta — TUTAJ.

Ledger Nano X — według opinii społeczności najlepszy portfel sprzętowy.

> Sprawdź aktualną cenę Ledger Nano X — kliknij tutaj

Podobnie jak w przypadku Ledger Nano S, Ledger Nano X posiada ekran, na którym wyświetlane są wszystkie informacje dotyczące transakcji. Posiada również 2 przyciski, które służą do sterowania całą operacją portfela sprzętowego. Ponieważ wykorzystuje wysoce bezpieczny układ scalony zbudowany przy użyciu najnowszych technologii, jest prawie niemożliwe, aby hakerzy ukradli monety z tego portfela sprzętowego. Ledger Nano X będzie płynnie współpracować zarówno z mobilną, jak i komputerową wersją aplikacji Ledger Live Companion.

Portfel sprzętowy Ledger Nano X jest wyceniony na 119 euro (cena zawiera podatek VAT).

> Sprawdź aktualną cenę Ledger Nano X — kliknij tutaj

Ledger Nano X: Co nowego?

Wygląd wizualny i funkcje Nano X wyglądają prawie tak samo jak w Nano S. Oczywiście najbardziej uderzającą cechą Nano X jest łączność Bluetooth, która sprawia, że portfel jest bardziej przyjazny dla użytkownika i bardziej dostępny. Po sparowaniu Księgi Nano X za pomocą Bluetooth z telefonem iPhone lub Androidem, będziesz mógł sprawdzić swoje saldo, wysłać i odebrać aktywa, zainstalować aplikacje i dodać konta, wystarczy kilka stuknięć w smartfon. Aby to zrobić, musisz pobrać i zainstalować aplikację mobilną Ledger Live (jeszcze nie została wydana). Podobnie jak inne portfele Księgi, ostateczne uwierzytelnienie transakcji musi pochodzić z Twojego Nano X. (Dla tych użytkowników, którzy nie ufają Bluetooth, Księga przewidziała opcję wyłączenia jej z Centrum Sterowania. Następnie mogą podłączyć urządzenie do komputera przez USB)

Ponieważ Ledger Nano X jest wyposażony we wbudowaną baterię wielokrotnego ładowania, korzystanie z tego urządzenia na co dzień będzie bardzo wygodne dla użytkowników, ponieważ nie ma już potrzeby przenoszenia kabla USB. Właściciele Ledger X nie potrzebują nawet połączenia Wi-Fi, ponieważ mogą korzystać z mobilnego internetu, aby dokonywać bezpiecznych transakcji w podróży. Więcej.

Nano X został zaprojektowany tak, aby przechowywać do 100 aplikacji jednocześnie dzięki zwiększonym rozmiarom pamięci masowej. Funkcja ta będzie bardzo przydatna dla użytkowników, którzy chcieliby przechowywać setki zasobów na jednym urządzeniu i mieć dostęp do nich wszystkich w tym samym czasie.

Czy Ledger Nano X to alternatywa dla Nano S?

Dobrą wiadomością dla tych, którzy już posiadają Nano S jest to, że mogą łatwo przenieść swoje aktywa do Ledger Nano X za pomocą aplikacji Ledger Live.

Obsługiwane waluty kryptograficzne

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Gold (BTG), Ethereum Classic (ETC), Litecoin (LTC), Dogecoin (DOGE), XRP (XRP), Zcash (ZEC), Dash (DASH), Stellar (XLM), Qtum (QTUM), Bitcoin Private (BTCP), Tron (TRX), Waves (WAVES), EOS (EOS), IOTA (IOTA), Stratis (STRAT), Komodo (KMD), Ubiq (UBQ), Viacoin (VIA), Ark (ARK), Expanse (EXP), Neo (NEO), Stealth (XST), Digibyte (DGB), Horizen (ZEN).

Łączność

> Sprawdź aktualną cenę Ledger Nano X — kliknij tutaj aby przejść na stronę producenta

Bezpieczeństwo

Dla tych użytkowników, którzy chcieliby korzystać z łączności USB, Ledger zapewnił możliwość wyłączenia funkcji Bluetooth z Centrum Sterowania.

Użytkownicy będący właścicielami najnowszych modeli iPhone’a, takich jak iPhone X, mogą dodatkowo chronić swoje aktywa, umożliwiając aplikację Ledger Live za pomocą identyfikatora dotykowego lub identyfikatora twarzy. Ci, którzy posiadają smartfony z systemem Android powinni mieć możliwość zablokowania aplikacji Ledger Live z Touch ID pod warunkiem, że ich telefon posiada czujnik linii papilarnych.

Opcje odzyskiwania środków

Ledger Nano X

Ledger Nano X vs Ledger Nano S

Magazynowanie: Przestrzeń magazynowa w Ledger Nano X jest dziesięć razy większa niż w Ledger Nano S. Dzięki temu użytkownicy mogą przechowywać do 100 aplikacji jednocześnie. Prawdziwy raj dla handlarzy altcoin.

Wydajność: Ponieważ układ zabezpieczający (ST33J2M0) używany wewnątrz Ledger Nano X jest potężniejszy niż ten używany w Nano S, oczekuje się, że Nano X będzie szybszy i bardziej elastyczny niż jego poprzednik.

Bateria: Ponieważ Nano X posiada akumulator 100 mAh, portfel sprzętowy może być używany przez wiele godzin na pełnym naładowaniu. Jeśli urządzenie pozostaje w stanie spoczynku, bateria będzie działać przez co najmniej kilka miesięcy. Baterię można łatwo naładować, podłączając urządzenie do komputera za pomocą kabla USB-C. (Niestety baterii w tym portfelu nie da się wymienić). Nano S nie posiada baterii, użytkownicy muszą czerpać moc z portu USB komputera, aby ją zasilić.

Bezpieczeństwo: Oba portfele zapewniają niełamliwą ochronę środków klienta. Nano X jest zbudowany przy użyciu wysoce bezpiecznego elementu, który jest stosowany głównie na kartach kredytowych opartych na siatce.

Łączność: Nano X posiada dwa tryby łączności (USD, Bluetooth), podczas gdy Nano S obsługuje tylko połączenie oparte na USB.

Rozmiar: Nawet jeśli nie ma dużej różnicy między rozmiarami tych portfeli, Nano X jest nieco cięższy i wynosi 34g w porównaniu z Nano S 16.2g. Prawdopodobnie jest to spowodowane przez baterię.

Aplikacje: Wszystkie aplikacje obsługiwane przez Ledger Nano S będą również działać na Ledger Nano X.

Wyświetlacz: Nano X zapewni lepszą czytelność dla użytkowników, ponieważ ma większy wyświetlacz (128×64) w porównaniu z Nano S (128×32).

Koszt / cena: Ze względu na technologię Bluetooth i kompatybilność mobilną, Nano X jest wyceniony na 119 euro, prawie dwukrotnie więcej niż Nano S na 59 euro.

Ledger Live: Nano X może być używany zarówno z mobilną, jak i stacjonarną wersją aplikacji towarzyszącej. Nano S może być podłączony do mobilnej wersji Ledger Live (Android) za pomocą zestawu kabla OTG. Użytkownicy iPhone nie mają tyle szczęścia, więc muszą używać Nano X do zarządzania swoimi kryptosami w podróży.

Obsługa kryptowalut: Oba urządzenia obsługują te same waluty kryptograficzne.

Ledger Nano X — gdzie kupić, w jakim sklepie?

>> KUP LEDGER NANO X już teraz! Sprawdź aktualną cenę Ledger Nano X — kliknij tutaj <<

Czy w naszej opinii warto kupić portfel sprzętowy Ledger Nano X?

Opinie społeczności są podobne ponieważ jest on bezpieczny, mobilny i pozwala przechowywać duże ilości kryptowalut. Cena urządzenia jest również atrakcyjna.

Artykuł odpowiada na pytania:

Jaka jest cena Ledger Nano X

Jakie są opinie na temat portfela sprzętowego Ledger Nano X

Jakie kryptowaluty obsługuje Ledger Nano X

Gdzie kupić portfel sprzętowy ze stajni Ledgera

Ledger crypto wallets lovers ❤

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store