Tv Ekran Koruyucu Filmler Türkiye’de

Yaklaşık bir yıl kadar önce duyurulan ve büyük ilgiyle karşılanan sonrasında bir sessizlik sürecine giren lcd led televizyonlar için kırılmaz ekran koruyucu filmlerden güzel haberler var.

2016 nın son aylarında Mert-er Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından Powermaster markasıyla duyurulan lcd led tv ekran koruyucu filmler tv servisleri ve son tüketicilerden beklenenden çok daha fazla ilgi gördü ve güncel forumların birçoğunda günlerce en çok ilgi gören konular içinde yer almıştı.

Konu hakkında henüz bilgisi olmayanlar için kısaca özetliyim; lcd led plazma tv kırılmaz ekran koruyucu filmler ekranlarda darbelere karşı ekstra bir koruma sağlayan ürünler. Tv ekran koruyucu filmler standart üretimde çizilmelere karşı dayanıksız olan lcd led plazma televizyon ekranlarını koruma altına alırken, dayanıklı ekran modellerinde ise korunma düzeyini daha fazla artırarak güvenli bir kullanım sağlarlar.

Hatırlatmakta fayda var tv kırılmaz ekran koruyucu filmlerin patenti Mert-er Elektronik tarafından alınmış bulunmakta.

Bugünlerde firma tarafından tv ekran koruyucu filmlerin satışa sunulduğu bilgisi paylaşılmakta. Siz de incelemek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan ürünlere ve uygulanış videosuna ulaşabilirsiniz.

https://www.merterelektronik.com/Tv-Kirilmaz-Ekran-Koruyucu,LA_3777-2.html