Kunduz Yenilendi!

LYS, YGS ve TEOG hazırlık süreçlerinde yol arkadaşın Kunduz yenilendi. Kunduz yeni özellikleriyle ders çalışma sürecini daha etkili kullanmana yardımcı olurken hedefine ulaşmak için her zaman yanında.

Yeni Kunduz’da neler var?

Kunduz’da artık ihtiyacına uygun paket seçenekleri ile aylık üyelik sistemi var. Kunduz üyeliğin sana sınırsız soru hakkı*, soru kütüphanesine erişim, kendi seviyendeki soru önerileri ve çözümlerine erişim ile rehberlik desteği özellikleri sunuyor.

Kredi başına ücret ödemek yerine ortalama bir özel ders fiyatının yarısına aylık sınırsız soru* sorabileceksin.

Aynı zamanda, soru kütüphanesindeki soruları dersine ve konularına göre inceleyecebileceksin. Örneğin, matematik dersinde polinom konusunda eksiğin olduğunu düşünüyorsun. O halde soru kütüphanesine gidip ders ve konunu seçtikten sonra polinom sorularını ve detaylı çözümlere ulaşabileceksin. Aynı zamanda kendi seviyene uygun soru önerileri ile takıldığın yerler üzerine daha etkili çalışman mümkün. Ayrıca dilediğin zaman o konu ile ilgili farklı zorluk seviyesindeki soruları görebilir ve böylece konuyu öğrenmeni pekiştirebilirsin.

Rehberlik desteği ile bu zorlu süreçte uzman danışman veya koç eğitmenlerimize danışabilir ve onlardan destek alabilirsin. Uygulama içerisindeki rehberlik konuşma kutusuna danışmak istediğin soruyu sorarak ihtiyacın olan desteği kolaylıkla bulabilirsin. (Not: Bu özellik sadece “premium” üyeler için geçerlidir.)

Neden Kunduz?

Kunduz’da soruların alanında uzman eğitmenler tarafından %100 çözüm garantisi ile çözülür. Masandan kalkmana gerek kalmadan sorularını sorabilir, kaliteli ve güvenli çözüme 7/24 ulaşabilirsin. Aynı zamanda, tüm derslere tek bir platformda ulaşabileceğini unutma.

Sınava hazırlık döneminin yoğunluğunda çözemediği soruları biriken herkes Kunduz’u Google Play’den ve Apple App Store’dan indirebilir.

www.kunduzapp.com

www.facebook.com/kunduzasor

www.twitter.com/kunduzasor

www.instagram.com/kunduzasor

*Sınırsız soru sorma hakkı, adil kullanım kotası ile sınırlandırılır. Adil kullanım kotasının aşıldığı durumlarda, kullanıcının günlük soru sorma limiti “standart” paket için1 (bir) ve “premium” paket için 3 (üç) ile sınırlandırılır. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.