YGS Biyoloji Kitap Önerileri

Merhaba! YGS çalışmalarını sürdürdüğün bu dönemde ders ya da konu ne olursa olsun, en güzel çalışma yöntemi bol bol soru çözmekten geçiyor. Sen de konu eksiklerini kapatacak, yeni soru tipleri öğretecek, ÖSYM sınav müfredatına da uygun kaynaklar arıyorsan, her ders için tam sana göre bir yazı dizisi hazırladık. Biyoloji ile karşındayız!


Konu Anlatımlı

  1. Karekök Sıfır Serisi

“Soru çözmeye başlamadan, ben konuları baştan toparlayayım” diyorsan, Karekök Sıfır Serisine göz atabilirsin. Temelini sağlama almak istersen bu kaynak tam sana göre. Karekök Yayınlarının YGS Soru Bankası da mevcut.


2. Yayın Denizi

Kitap, YGS ve LYS’yi birlikte içerse de, eksiklerini kapatacak ve pekiştirmeni kolaylaştıracak bir kaynak. İstersen aynı yanının YGS Soru Bankasını da tercih edebilirsin. Yeni müfredata uygun olması sayesinde güncel soruları da yakından takip etmek mümkün.


Soru Bankası

  1. Palme Yayıncılık

Palme, YGS-LYS için iki kitaptan oluşan bir seri çıkarıyor. Sayfa kenarındaki özet bilgilerle konuyu kavrayabilir, tüm kazanımları ölçen sorularıyla da verimli bir şekilde sınava hazırlanabilirsin.


2. Ekstrem Yayınları

Ekstrem Yayınlarının YGS-LYS Soru Bankası sayesinde ÖSYM müfredatına uygun soru tipleriyle kendini geliştirebilirsin. Ayrıca tek kitap ile hem YGS hem de LYS hazırlanmak için birebir.


Kunduz nedir?

Kunduz, öğrencilere çözemedikleri sorularda profesyonel eğitmen desteği sunan bir mobil platform. Kunduz eğitmen ağı profesyonel öğretmenlerden ve geçtiğimiz senelerde LYS’de başarısını kanıtlamış eğitmenlerden oluşmaktadır. Sınava hazırlık döneminin yoğunluğunda çözemediği soruları biriken herkes Kunduz’u Google Play’den ve Apple App Store’dan indirebilir.

www.kunduzapp.com

www.facebook.com/kunduzasor

www.twitter.com/kunduzasor

www.instagram.com/kunduzasor