YGS Fizik Kitap Önerileri

Merhaba! YGS çalışmalarını sürdürdüğün bu dönemde ders ya da konu ne olursa olsun, en güzel çalışma yöntemi bol bol soru çözmekten geçiyor. Sen de konu eksiklerini kapatacak, yeni soru tipleri öğretecek, ÖSYM sınav müfredatına da uygun kaynaklar arıyorsan, her ders için tam sana göre bir yazı dizisi hazırladık. Sırada Fizik var!


Konu Anlatımlı

  1. Ekstrem Yayınları

Konu anlatımı sayesinde konuyu rahatça, ezberlemeden kavrayabilir, ÖSYM müfredatına uygun soru tipleriyle de kendini geliştirebilirsin. Yeni müfredata uygun olması sebebiyle daha güncel soruları görme şansı bulabilirsin.


2. Delta Yayınları

“Bana özet yeter, kabaca neyin ne olduğunu göreyim.” diyorsan Delta Yayınlarının bu kaynağını tercih edebilirsin. Konuları pekiştirmene ve tekrar etmene yardımcı olacaktır. İçerisindeki çözümlü örnekler sayesinde de farklı soru tiplerini özümsemene yardımcı olacaktır.


Soru Bankası

  1. Palme Yayınları

Palme Yayınları gerek yoruma, gerek bilgiye dayalı her seviyeden soruyu bu kitapta toplamış. YGS Fizik konularında eksik bırakmamak için iyi bir tercih olabilir. Tasarımı sayesinde test çözmeyi daha renkli hale getiriyor.


2. FDD Yayınları

FDD, kolaydan zora birçok soru tipini içinde barındırıyor. Özellikle klasikleşmiş ve mutlaka bilmen gereken soruları görmen için ideal. Yeni müfredata uygun hale getirilmiş olması da güncel soruları görmene yardımcı olacaktır.


Kunduz nedir?

Kunduz, öğrencilere çözemedikleri sorularda profesyonel eğitmen desteği sunan bir mobil platform. Kunduz eğitmen ağı profesyonel öğretmenlerden ve geçtiğimiz senelerde LYS’de başarısını kanıtlamış eğitmenlerden oluşmaktadır. Sınava hazırlık döneminin yoğunluğunda çözemediği soruları biriken herkes Kunduz’u Google Play’den ve Apple App Store’dan indirebilir.

www.kunduzapp.com

www.facebook.com/kunduzasor

www.twitter.com/kunduzasor

www.instagram.com/kunduzasor