YGS’ye son bir ayda çözülmesi gereken denemeler

Herkese merhaba,

Bu yazımızda, giderek yaklaşan YGS için son provalarını yapacağın deneme önerilerimiz ile karşındayız. Konu çalışmalarının az çok bittiği, bol bol deneme sınavı çözerek pratik kazanman gereken son bir aydayız. Senin için seçmiş olduğumuz önerilerimizden kendine uygun olanları seç ve çalışmanı hız kesmeden devam et!

1. ÜçDörtBeş Yayınları YGS Deneme Seti

İçerisinde 1 adet orta seviyenin altında, 3 adet orta seviye, 1 adet ileri seviye YGS deneme sınavı bulunduran bu deneme seti, kendi seviyenize göre deneme çözmenize imkan sağlıyor. Ayrıca hem kitapçık tasarımı hem de soru tarzı açısıdan iyi bir ÖSYM sınavı provası niteliğinde.

2. Palme Yayınları YGS Çözümlü Deneme Sınavı

Kaliteli soru bankaları ile adından söz ettiren Palme Yayınları’nın hazırlamış olduğu bu 3'lü deneme seti ile hem son bir prova yapılabilir hem de soru çözümlerine anında ulaşabilirsiniz.

3. Final Yayınları 5'li YGS Denemeleri

YGS’den önce görmüş olmanız gereken soruları her düzeye uygun olarak 5'li denemesinde toplayan Final Yayınları ile hem son bir tekrar yapabilirsiniz hem de sayısal video çözümünden faydalanabilirsiniz.

4. Çöz Kazan YGS Denemeleri

ÖSYM sınavlarına hem soru tarzı hem de tasarımı yönünden uyumlu Çöz Kazan Denemeleri, her öğrenci seviyesine uygun 5 denemesi ile son prova niteliğinde.

5. Karekök Yayınları İddialısına YGS Denemeleri

Karekök Yayınları’nın kendine özgü soruları ile hazırladığı 5'li ve 12'li denemelerin yanısıra, kendine güvenen adaylar için 6 adet soru kitapçığından oluşan “İddialısına Denemeler” seti de mevcut.

Herkese iyi çalışmalar!

Kunduz nedir?

Kunduz, öğrencilere çözemedikleri sorularda eğitmen desteği sunan bir mobil platform. Sınava hazırlık döneminin yoğunluğunda çözemediği soruları biriken herkes Kunduz’u Google Play’den ve Apple App Store’dan indirebilir.

www.kunduzapp.com

www.instagram.com/kunduzasor