Bağımsız filmler izleyebileceğiniz 6 sinema salonu!

Artık herkes bağımsız filmler izliyor! Siz de gündemi kaçırmayın, aa o festival filmini ben daha yeni izledim ya diyebilin diye, size bağımsız sinema salonları derledik. Bol keyifli okumalar olsun.

1. Rexx Sineması

Kadıköy’de bulunan Rexx sinemasını çoğunuz duymuşsunuzdur. Hem kendine göre bir tarzı olan hem de bağımsız filmlere yer veren sinema, güzide semtimiz Kadıköy’e ziyaret etmemiz için de güzel bir bahane sunuyor.

2. Yeşilçam Sineması

Yeşilçam Sineması, Taksim’de her şeye rağmen direnmeye devam eden sinemalardan. Hem muhteşem bir atmosfer hem de bağımsız filmleri izleyebileceğiniz çok güzel bir alternatif.

3. Moda Sahnesi

Hem birbirinden güzel tiyatro oyunlarının hem de bağımsız filmlerin ev sahibi Moda Sahnesi hem güzel atmosferi, hem güzel insanları ile, gerçekten gidilesi…

4. Atlas Sineması

Atlas Sineması, İstiklal Caddesi’nin gözde pasajlarından, Atlas Pasajının içinde bulunuyor. Filminizi izledikten sonra, biraz etrafı gezinmek, alışveriş yapmak günüzü güzelleştirecektir.

5.Beyoğlu Sineması

Beyoğlu Sinemasını duymayanımız yoktur. Bünyesinde her türlü filme yer veren bu sinemaya hem bağımsız filmleri izlemek için hem de İstiklal Caddesinin olmazsa olmazı olan bu sinemaya destek için gidilmeli.

6. Cine Majestik

Taksim’de bulunan Cine Majestik, nostaljik ve samimi atmosferi ve geniş film yelpazesi ile kendini sevdiriyor.

BONUS !F Bağımsız Filmler Festivali

Hazır bağımsız filmler demişken, !f Bağımsız Filmler Festivali bugün itibari ile başladı, birbirinden güzel filmleri izlemek için hala bilet bulabilirsiniz!

Linki de şöyle bırakalım; http://www.ifistanbul.com/#

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.