Ev partilerinde karşılaşacağınız 5 insan tipi

Oldum olası ev partilerinin tadı bir başka. Hem rahat atmosferi, hem sıcak havasıyla çok sevdiğimiz ev partilerinin, değişmeyen yegane tiplerini sizler için derledik. Eğer bunlardan biriyle karşılaşmadıysanız muhtemelen o sizsinizdir:)

  1. Oyun peşinde koşan tip

Karşılaştığımız bu tip, gece boyunca insanları oyun oynamaya ikna etmeye çalışır. ‘Tabu mu oynasak ya??’, ‘Aman bu parti çok baydı, bir batak mı çevirsek?’ gibi anekdotlar hep bu tipten çıkar. Herkesi germekle kalmayıp, eninde sonunda o Monopoly başına oturtmayı da başaran bu tipi, azminden dolayı tebrik ediyoruz

2. Gece sonu mutlaka sızan tip

Parti bitmiştir, ortalık çok dağınıktır, birikmiş bulaşıklar, boş bira şişeleri ve evet mutlaka koltukta sızmıs bir davetli. Bu tipler ev partilerinin olmazsa olmazlarıdır. Ucuz içkinin verdiği kontrolsüz coskuyla içkiyi fazla kaçırıp sızar bu tipler. Üzülmeyin sabah erkenden gideceklerdir.

3. Kimsenin tanımadığı, nereden geldiği belli olmayan tip

Evet, ev partilerinin çözülemeyen büyük gizemi bu tiplerde saklıdır. Ev sahibi tanımaz, davetliler tanımaz. Bir şekilde orada belirmişlerdir. Çok da mutludurlar. Hatta partinin en çok tadını çıkaran tipler bu tiplerdir.

4. Evin köpeği ya da kedisiyle sosyalleşen asosyal tip

Evet, bu tipler insan sevmez. Oraya muhtemelen zorla getirilmişlerdir. Evde beslenen bir kedi ya da köpek varsa ondan mutlusunu bulamazsınız. 5 insan bir hayvan etmez sözünü benimsemiş bu tipler, bütün gece evcil hayvanlarla sosyalleşecek, inanılmaz keyifli zaman geçireceklerdir.

5. Sosyal kelebekler

En klişe tiplemeyi en sona sakladık. Sosyal kelebekler genellikle kız grupları halinde takılır. 3 ya da 4 kızdan oluşan bu grup, ev partilerinin vazgeçilmezidir. Bu kızlar partideki istisnasız herkesi tanırlar, herkesle sosyalleşirler, ve hep çok içerler. Parti sonunda masa üstünde dans ediyor olmaları da kaçınılmazdır.

Like what you read? Give Letz App a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.