İstanbul’daki En İyi “Happy Hour” Mekanları

“Happy Hour”lar… Hafta içi, hafta sonu fark etmeden bizi leziz ve indirimli içecek seçenekleriyle kendilerine çekiyorlar. İş çıkışı birkaç arkadaşımızla heyecanla gidip yeni insanlarla tanışabildiğimiz bu aktiviteyi bulabileceğin 5 mekanı senin için yazdık. Hepsini denemeni şimdiden tavsiye ediyoruz!

HOBO (Ortaköy)

Ortaköy iskelenin tam karşısında bulunan HOBO, terasına çıktığında ilk olarak manzarasıyla seni içine çekiyor. Uygun fiyatları, müthiş mutfağı ve 16.00–19.00 arası Happy Hour’uyla kesinlikle kalpleri çalıyor. İşletmenin sempatik atmosferinde, uzun saatler boğaza karşı oturasın geliyor. Bizim kişisel favorilerimizden olan HOBO’ya hiç vakit kaybetmeden gitmeni tavsiye ederiz!

Hobo’daki Private Beta Partimiz: https://www.facebook.com/pg/letztheapp/photos/?tab=album&album_id=1415307345234700

Whisper (Arnavutköy)

Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen Arnavutköy, her zevke hitap eden mekan seçeneğine sahip. Whisper, şık atmosferi ve menüsüyle iş çıkışı sosyalleşmek isteyenler için birebir. Leziz yemeklerinden de denemeyi unutma!

Kiki (Cihangir)

Sıraselviler’in vazgeçilmez mekanı haline gelen Kiki, gerek etkinlikleriyle gerekse zengin bar menüsüyle hafta içi ve hafta sonu için mükemmel bir tercih oluşturuyor. Cihangir’i özleyenlerin Kiki’ye de uğramalarını tavsiye ederiz!

NOPA (Nişantaşı)

Düzenlediği “Happy Hour”larla bir hayli popüler olan NOPA’yı henüz keşfetmediysen, hemen denemeni tavsiye ederiz. Şık konsepti ve kokteylleriyle kalbini çalacağına eminiz!

Kolektif After Work

Bu haftaya özel olarak ise, Kolektif House Levent’in “Kolektif After Work” etkinliğine katılabilirsin. Monality’nin müziklerini dinlerken, GOJU’nun atıştırmalıklarını tadabilirsin.

#Hadi hemen bir “Happy Hour” mekanı seç ve Letz at. Yeni insanlarla tanışarak ve yeni bir mekan görerek akşamüstünü tatlı bir şekilde değerlendir!
Like what you read? Give Letz App a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.