https://stktoken.com/

STACK , paranızın ücretsiz kullanılması fikri üzerine inşa edilmiş yeni bir kişisel finans platformudur. Evrensel olarak erişilebilen STACK, akıllı telefonunuzdan kripto da dahil olmak üzere herhangi bir para biriminde paranızı emniyetli bir şekilde depolamanıza, anında erişmenize ve onunla herhangi bir yerde işlem yapmasına olanak tanıyan geleneksel bankacılığa alternatiftir.

STK Token, satış noktasında anlık kripto para ödemeleri yaparak, kriptokrasinin günlük işlemler ve finansal hizmetler ile STACK cüzdanındaki sorunsuz entegrasyonunu sağlayacaktır . STK göstergesi, genel Ethereum blok zincirinde bir ERC20 belirteci olarak uygulanacaktır.

SEYYAR TAP-TO-PAY CRYPTOCURRENCY

STK belirteci,ister sabah kahvesi ister haftalık bakkal alışverişiniz olsun, satış noktasında herhangi bir tüccarda anında kripto ödemeleri yapacaktır. STK simgeleriniz, gerçek zamanlı bir exchange’e erişmenize izin verir; bu, şifre hesabınızı istediğiniz zaman ve nerede isterseniz işlemler için kullanabilirsiniz.

Nasıl Çalışır ?

https://youtu.be/qFkaUPtxspo

Bu kısa videoda nasıl çalıştığını görebilirsiniz.

TAKIM

Ekibimiz, finansal hizmetler, teknoloji ve pazarlamada on yıllarca biriken tecrübeye sahiptir ve tüketici odaklı bir iş yaklaşımı ile. STACK’i , paranızı harcamak, kaydetmek ve paylaşmak için daha iyi bir yol izlemeye yönelik ilk adım olarak hazırladık . Şimdi, STK Simgesi, misyonumuzu, parayı güvenli bir şekilde depolamak, anında erişmek ve kripto da dahil olmak üzere herhangi bir para birimi cinsinden herhangi bir yerde herhangi bir yerde işlem yapmak için evrensel olarak erişilebilir bir platform sağlamak için ilerletecektir.

SORUN:

Şifreli eşyanın satıcı tarafından kabul edilmemesi.

STK ÇÖZÜMÜ:

STACK, cryptocurrency cüzdanının dünya çapında 39 milyon tüccarda kullanılmasına izin verecek mevcut ödeme ağlarıyla ortaklık kurdu .


SORUN:

Satış noktasındaki ödemeler anında hemen tamamlanmalıdır.

STK ÇÖZÜMÜ:

Her ödeme işlemini blokçüye yazan yerine STACK, müşteri ve STACK arasında Devlet Kanalları oluşturacaktır. Bu kanallar, blok zincirde gerçek zamanlı işlem garantileri sağlamak için kurulmuş bir yöntemdir. Bu işlem tamamlandıktan sonra müşterilerin işlemleri anında satış noktası yapmak için STK’nın likidite havuzu ile finanse edilecek.

Bu sistemi kullanmak için, kullanıcının STK Devlet Kanalına erişmek için kullanılabilecek bir STK belirteci tutması gerekir ve bunlar STK belirteçlerine sahip olanlar ile sınırlandırılacaktır. STK, STACK ile ortaklaşa olarak gerçekleştirilen ilk uygulama ile küresel olarak uygulanabilecek bir çözümdür.

STACK cüzdanı gerçek zamanlı olarak işlem yapacak kullanıcılar için STK çözümü STACK dijital çok para birimli cüzdan içine entegre edilecek. Bu işlevselliğe yalnızca bir STK jetonu ile erişilebilir. STK simgesi, Devlet Kanalı’nı kurma işletme maliyetini ödemek için kullanılacaktır. STK belirteçleri değerinde değişiklik yapabileceğinden, işlem başına fiyat, benzin fiyatlarının Ethereum’da olduğu şekline benzer şekilde hesaplanır.