STACK TOKEN NEDİR ?

https://stktoken.com/

İnsanoğlu yanından ayıramadığı son zamanlarda tek şey akıllı telefonlarımız diyebiliriz. Artık tüm ödemelerimizi telefonumuz ile yapabileceğiz.

Yeni çıkan kart projelerinden sıkılmadınız mı . Tokencard, Monaco, Tenx veya Centra gibi . Kart kullanmaya son verecek bir proje karşınızda STACK .

Amacımız, bu değişimin gerçek zamanlı olarak yapılabilmesi, kredi kartlarının kabul edildiği her yerde ve ücretlerle yapılmasıdır.
Ethereum’daki işlem maliyetleriyle karşılaştırılabilir. Bitcoin işlemlerinin onaylanma süresi şu an ortalama 10 dakika, satış noktası alımları için çok uzun. Ethereum işlemleri daha hızlıdır; Ortalama 24 saniyelik zaman, ancak bu bile çok yavaş oluyor. Ayrıca, ne tüccar ne de yerel para birimi sağlayıcı işlem için gereken süreyi beklemek istiyor her iki tarafın sahteciliğe karşı korunması için kritik olan blokzinciri üzerinde doğrulaması gerekiyor. STACK bunun için elinde likitide bulunduruyor ve sizin paranızı blokluyor. Bu sayede işlemleriniz çok hızlı bir şekilde gerçekleşiyor.

STACK daha iyi bir yolla geleneksel bankacılığa alternatiftir.paranızı harcama, kaydetme ve paylaşma, ücretsizdir. Uygulamamız üyelerine akıllı çözümler sunmaktadır.
STACK, dünya çapında ödeme imkanı sağlayan global bir ödeme ağına erişir.

Ayrıntılı Whitepaper’ ı buradan ulaşabilirsiniz. https://stktoken.com/STK_whitepaper_en.pdf

TAKIM :