Piersi w przeważającej części są zbudowane z pokładów tkanki tłuszczowej oraz gruczołowej. Wbrew pozorom nie ma w nich w ogóle mięśni, a swoją jędrność i sprężystość zawdzięczają przede wszystkim napiętej skórze oraz tzw. więzadłom Coopera.

Aby piersi były atrakcyjne jak najdłużej, warto właściwie dobierać stanik, a także stosować odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji, ćwiczyć mięśnie klatki piersiowej oraz wykonywać dedykowane masaże.

Czy możemy powiększyć piersi masażem?

Choć spory na temat tego czy piękniejszy jest biust mały czy może duży są bezsensowne, warto pamiętać, że ten

masaż który wzmocni i powiększy piersi

niepodważalny atrybut kobiecości nie może być zaniedbany. Niestety z wiekiem, sprężystość i jędrność piersi powoli znika dlatego warto nieco o nie zadbać.

Wystarczy tylko kilka minut masażu dziennie, aby zobaczyć znaczącą poprawę w wyglądzie biustu.

Kobiece piersi najlepiej wyglądają pomiędzy 20 a 30 rokiem życia. Wraz z wiekiem naturalny proces starzenia się, ciąża i karmienie dzieci, gwałtowne skoki wagi, zaburzenia hormonalne wpływają negatywnie na ich wygląd. Dlatego warto masować biust.

Masaż piersi jest niezwykle pożyteczny i właściwie posiada same zalety. Po pierwsze jest on fantastycznym sposobem na badanie piersi i sprawdzanie czy nie ma w nich jakichkolwiek niepokojących zmiany. Oprócz tego, poprawnie wykonany masaż niesamowicie odpręża i rewelacyjnie wpływa na jędrność kobiecych piersi. Nie brakuje również opinii, że odpowiednie masowanie biustu wpływa na jego wielkość.

Szczególnie warto również praktykować różne metody masażu piersi podczas ciąży. W zamieszczonym poniżej artykule znajdziecie Państwo przydatne informacje również dla ciężarnych:

Masaż piersi w ciąży. Jak zadbać o biust w ciąży?

Masaż piersi w ciąży to najprostszy sposób, aby cieszyć się pięknym biustem również po narodzinach dziecka. Piersi w ciąży stają się wrażliwe, powiększają się, a co za tym idzie skóra na biuście bardzo się rozciąga. Jak prawidłowo zrobić masaż biustu w ciąży? Czy używać specjalnych kremów do biustu? Sprawdź, co możesz zrobić, aby cieszyć się pięknymi piersiami nie tylko w ciąży, ale również po niej!
 Masaż piersi pod prysznicem.
Najprostszą formą masażu piersi w ciąży jest naprzemienny, ciepło-zimny prysznic. Polega on na opłukiwaniu piersi na zmianę ciepłą i zimną wodą z natrysku (temperaturę trzeba zmieniać co pół minuty). Strumień wody kierujemy na boki i ku górze, wykonując koliste ruchy ręką; zawsze kończ natrysk chłodną wodą. Taki kilkuminutowy hydromasaż pobudza krążenie krwi i w efekcie poprawia sprężystość skóry, która jest lepiej odżywiona. Masaż biustu pod prysznicem pomoże również w hartowaniu piersi i brodawek przed karmieniem. Przeczytaj cały artykuł…

Warto również zainspirować się poniższym filmem Beatrix Mac, która przytacza własne sposoby oraz pomysły na ujędrnienie skóry po ciąży:

Jak wykonać masaż biustu

Masaż najlepiej wykonywać wieczorem po kąpieli lub rano zaraz po wstaniu z łóżka. Na wytartą skórę trzeba nałożyć specjalnie do tego przeznaczony preparat pielęgnacyjny. Piersi powinno się masować kolistymi ruchami od dołu ku górze, omijając jednocześnie brodawki. Raz w tygodniu warto także zrobić peeling z użyciem gruboziarnistej soli morskiej lub z dodatkiem kawy.

powiększenie piersi za pomocą masażu

Tego typu zabiegi rewelacyjnie wpływając na kondycję kobiecego biustu i sprawiają, że ich właścicielka może się cieszyć pięknymi piersiami przez wiele lat, niezależnie od upływającego czasu.

Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów na temat naturalnych metod powiększania biustu zapraszamy na stronę główną www.tabletkinapowiekszeniebiustu.co.pl

Oryginalny post Tutaj: Masaż piersi — co daje i czy warto go wykonywać?

Like what you read? Give Love YourSize a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.