Sławomir Mentzen Immediate Pro Capex Opinie — oszustwo lub legalny?

Lyyfrrg
7 min readMar 31, 2024

Narodowy Bank Polski pozywa Slawomir Mentzen za wypowiedź w telewizji na żywo

ODWIEDŹ OFICJALNĄ STRONĘ

Podczas transmisji na żywo wybuchł skandal, gdy Slawomir Mentzen przypadkowo ujawnił w programie swój sekret. Wielu widzów zwróciło uwagę na “przypadkowe” słowa Slawomir Mentzen i zaczęło wysyłać wiadomości na antenę. Program został jednak przerwany przez telefon z Narodowego Banku Polskiego, w którym zażądano natychmiastowego przerwania programu.

Slawomir Mentzen w programie Super Express

Na szczęście udało się nam przekonać dyrektora programu Super Express, aby dał nam kopię nagrania emisji. Jeśli udało Ci się przeczytać ten artykuł, pamiętaj, że wkrótce może on zostać usunięty, tak jak stało się to z transmisją telewizyjną. Dlatego po przeczytaniu tego artykułu warto sprawdzić link dostarczony nam przez samego Slawomir Mentzen.

Usunięty wywiad z Slawomir Mentzen, którego boją się wszystkie banki

Slawomir Mentzen: Powiem tak: żeby osiągnąć bogactwo, wcale nie trzeba pracować. Gdy poznasz i zrozumiesz tę koncepcję, zaczniesz łatwiej utożsamiać się z pieniędzmi”.

kamil szewczyk: “Łatwo to mówić, gdy już jest się bogatym i sławnym. Co jednak z wszystkimi innymi, którzy muszą cierpieć każdego dnia w pracy, aby wyżywić swoje rodziny? Wiesz co? Pieniędzy i tak nie jest nigdy za dużo”.

Slawomir Mentzen: “Myślisz, że ja nie pracuję wystarczająco dużo? Albo że nie byłem kiedyś biedny jak większość Polaków? Gdybym musiał żyć tylko z jednej pensji, nigdy nie zostałbym milionerem. Za każdym razem, gdy ktoś mówi mi, że miałem po prostu szczęście, śmieję się im w twarz, ponieważ dzisiej Internet dosłownie oferuje możliwość wzbogacenia się bez wstawania z kanapy”.

kamil szewczyk: “Chcesz powiedzieć, że istnieje sposób na zarabianie pieniędzy, który działa dla każdego? To brzmi niewiarygodnie…”

Widać było, że po tym zdaniu Slawomir Mentzen wpadł w furię. Zaczął kłócić się z prowadzącym i przypadkowo ujawnił lukę, dzięki której jest bogaty.

Slawomir Mentzen: “: “Jeśli mi nie wierzysz, udowodnię, że się mylisz. Daj mi 250 euro, a z pomocą platformy Immediate Pro Capex zmienię je na milion w zaledwie 12–15 tygodni!”

kamil szewczyk: “Och, słyszałem, że istnieje program, który wykorzystuje sztuczną inteligencję do handlowania kryptowalutami. Teraz każdy, kto nas ogląda, poznał jego nazwę”.

Slawomir Mentzen: “Zapłacę Ci 20 000 euro, jeśli to wytniesz. Nie chciałem o tym mówić. Usuńcie to z emisji”.

kamil szewczyk: “: “Przypomnę, że jesteśmy NA ŻYWO. Wszyscy nasi widzowie usłyszeli, że wzbogacasz się dzięki platformie Immediate Pro Capex . Już się wygadałeś. Powiedz nam, jak zwykły Polak, jak możemy zarabiać pieniądze w ten sam sposób co Ty. A może powinienem spytać, czy milionerzy nie przejmują się zwykłymi ludźmi?”.

Slawomir Mentzen: “Nie mów tego tak, jakbym był jakimś szaleńcem. Oczywiście, że powiem, jak zarabiać pieniądze. Najpierw daj mi swój telefon i pozwól mi zainwestować 250 euro”.

kamil szewczyk dał telefon do rąk Slawomir Mentzen, a Slawomir Mentzen zarejestrował się w projekcie, używając tego linku. Po 5 minutach Slawomir Mentzen oddał telefon.

Slawomir Mentzen: “Właśnie zarejestrowałem konto w Immediate Pro Capex na Twoim telefonie. Ta platforma jest w 100% idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą szybko się wzbogacić. Bazuje na samouczącej się sztucznej inteligencji, która handluje kryptowalutami za Ciebie. Nie trzeba niczego robić. To znaczy, że nie musisz wiedzieć, jak działają bitcoiny czy inne cyfrowe waluty. Ten program określa idealny czas na kupno i sprzedaż zasobów i wykonuje transakcje w Twoim imieniu. Zaletą jest to, że nie trzeba niczego robić. Wystarczy wpłacić minimalny depozyt, aby handlować środkami, a program będzie działać automatycznie. Ja nie tylko to polecam. Nalegam, aby każdy Polak korzystał z tej platformy. Wtedy można raz na zawsze zapomnieć, że trzeba pracować”.

kamil szewczyk: “To brzmi naprawdę dobrze i legalnie. Ale ile tak naprawdę można w ten sposób zarobić?”

Slawomir Mentzen: “Około 20 minut temu wziąłem Twój telefon, zarejestrowałem konto na platformie i wykonał minimalną wpłatę, która wynosi zaledwie 250 euro. Otwórz teraz aplikację i zobacz, ile udało Ci się zarobić w tak krótkim czasie”.

kamil szewczyk loguje się na Immediate Pro Capex

kamil szewczyk otworzył swoje osobiste konto na platformie Immediate Pro Capex i był zdumiony. W ciągu zaledwie 20 minut program wykonał 3 transakcje: 1 była nieznaczna, ale pozostałe 2 zakończyły się pomyślnie i przyniosły dobry zysk. Saldo zwiększyło się z 250 do 297 euro.

Slawomir Mentzen: “Teraz powiedz mi szczerze, ile udało Ci się zarobić w ciągu tych 20 minut?”

kamil szewczyk: “47 euro zysku netto. To niewiarygodne!”

Zrzut ekranu z transakcji na koncie kamil szewczyk’s

Slawomir Mentzen: “”Wyobraź sobie, jak duże będzie saldo po jednym miesiącu. Jeśli zainwestujesz teraz co najmniej 250 euro, to za 4 tygodnie zmienią się one w 6, a może nawet 7 tysięcy. Wszystko, co trzeba zrobić, to zarejestrować się na platformie Immediate Pro Capex , doładować saldo i nacisnąć tylko jede3n przycisk”.

kamil szewczyk: “Jak to działa?”

Slawomir Mentzen: “Kryptowaluty ciągle zmieniają swoją wartość. Właśnie dlatego na handlowaniu nimi można dobrze zarobić. Kupować przy spadku wartości i sprzedawać przy wzroście. Aby jednak dokonać prawidłowej prognozy, należy uwzględnić 37 wskaźników finansowych, które specjaliści nazywają “sygnałami”. Immediate Pro Capex to platforma z samouczącym się algorytmem, który analizuje wszystkie te 37 zmiennych w czasie rzeczywistym. Dlatego działa szybciej i dokładniej niż cały sztab profesjonalnych inwestorów. Główną cechą tej platformy jest to, że może ona działać automatycznie. Użytkownik nie musi niczego robić! Program będzie działać przez całą dobę, zapewniając bardzo wysokie zyski bez żadnego wysiłku”.

kamil szewczyk: “Jeśli to takie proste, to dlaczego nie mówiłeś o tym wcześniej?”

Slawomir Mentzen: “Nie mam nic przeciwko, aby zwykli ludzie w Polsce zaczęli zarabiać w ten sposób. Jednak pomyśl o tym. Jeśli wszyscy zaczną zarabiać tysiące euro dziennie, to kto będzie pracować? Dlaczego taksówkarz, lekarz, policjant czy nauczyciel mieliby chodzić do pracy, skoro mogą zarobić znacznie więcej pieniędzy, jedynie korzystając z technologii i poświęcając na to pięć minut dziennie?”

kamil szewczyk: “Ile pieniędzy trzeba zainwestować, aby jak najszybciej zarobić około miliona euro?”

Slawomir Mentzen: “Spróbuj zacząć od minimalnej wpłaty. 250 euro wystarczy, aby program zaczął dla Ciebie zarabiać. Jeśli nie wypłacisz swojego zysku, pierwszy milion możesz zarobić w ciągu maksymalnie 4 miesięcy. Nie myśl, że jest to lekarstwo na biedę. Algorytm czasami popełnia błędy, w około 20% przypadków. Niemniej jednak pozostałe 80% transakcji przynosi zyski”

kamil szewczyk: “Przepraszam, właśnie mamy pilne połączenie z Narodowego Banku Polskiego. Żądają, żebyśmy w tej chwili przerwali emisję…”

Slawomir Mentzen: “Nie dziwi mnie to. Rozumiem ich. Gdyby o mnie chodziło, też bym się obawiał. Wyobraź sobie, ile pieniędzy mogą stracić Nie godzą się na to, aby zwykli Polacy mogli poznać łatwy sposób na wzbogacenie się. Powiedziałem już wszystko, co trzeba zrobić, aby szybko zarobić pieniądze. Wystarczy połączenie z Internetem i link rejestracyjny. Nie myśl, że jest to lekarstwo na biedę. Algorytm czasami popełnia błędy, w około 20% przypadków. Niemniej jednak pozostałe 80% transakcji przynosi zyski”.

“Nie wiem, jak długo można będzie korzystać z tej luki. Mam nadzieję, że skorzystasz z niej, zanim ją zamkną. Przy okazji, słyszałem, że za kilka dni rejestracja na platformie będzie płatna, więc zalecam założenie konta już teraz”.

Po tym zdaniu emisję ponownie przerwano. Dochodzenie w sprawie programu Super Express było kontynuowane. Redaktor programu postanowił osobiście sprawdzić Immediate Pro Capex i później napisał szczegółowy raport.

Martin Walsh — redaktor wiadomości

Dzień 1:

“Przyznaję, że na początku nie wierzyłem, że to będzie takie łatwe. Jednak naprawdę chciałem to osobiście sprawdzić. W czasie dochodzenia nie miałem pieniędzy nawet na minimalny depozyt, więc musiałem użyć karty kredytowej. Z powodzeniem zainwestowałem 250 euro i czekałem na to, co się wydarzy.

Wyobraźcie sobie moje zdziwienie, gdy po uzupełnieniu nic się nie stało. Myślałem, że zostałem oszukany. W każdym razie po kilku minutach algorytm zaczął działać. Byłem zachwycony, a potem zobaczyłem statystyki — moja pierwsza transakcja przyniosła stratę w wysokości 22 euro!

Pierwsze kilka minut pracy z tą platformą było stratnych. Ale następna transakcja, a także 2 kolejne, przyniosły mi zysk. W ciągu kilku minut moje saldo wzrosło z 250 do 272 euro!”.

Dzień 2:

“Poranek zacząłem od sprawdzenia salda, na którym było już 467 euro! Wyobraźcie to sobie. W ciągu jednego dnia moje saldo się podwoiło. Już chciałem wypłacić mój zysk, ale postanowiłem zaczekać kolejny tydzień.

Zrzut ekranu z transakcji na platformie przez 2 dni

Dzień 7:

“Nie sprawdzałem mojego salda na platformie Immediate Pro Capex przez tydzień. To było trochę trudne, ponieważ bałem się, że moich pieniędzy już tam nie ma.

Później, gdy wróciłem na swoje konto, zobaczyłem, że prawie 85% wszystkich transakcji przyniosło zysk. Pozostałe 15% przyniosło stratę. Ale to się opłaciło. Moje saldo wynosiło 4230 euro! Wypłaciłem 4000 euro, aby kupić żonie prezent. Przelew dotarł naprawdę szybko, w ciągu godziny, a reszta sumy dalej pracowała na mój zysk. Oto wyciąg bankowy: Immediate Pro Capex naprawdę działa! Według moich obliczeń, gdybym nie wypłacił swojego zysku, 4000 euro zamieniłoby się w milion w ciągu 11 tygodni”.

Oficjalny wyciąg z banku FDads Bank

Krótkie instrukcje, jak zacząć zarabiać na Immediate Pro Capex

  • Użyj odnośnika udostępnionego przez Slawomir Mentzen.
  • Zaczekaj na połączenie od naszego menedżera, aby potwierdzić rejestrację.
  • Doładuj swoje saldo. Minimalny depozyt do rozpoczęcia programu wynosi 250 euro.
  • Po 3 kroku w ciągu kilku minut program zacznie wykonywać obliczenia.
  • Pieniądze można wypłacić w dowolnym momencie i zostaną one zaliczone na rachunku w ciągu 2–3 godzin (w zależności od banku).

ODWIEDŹ OFICJALNĄ STRONĘ

--

--