</2015>

Багато хто підводить підсумки за минулий рік перед новим роком, я ніколи цього не розімів :) Але зараз не про це. Підхвачу хвилю мейнстріму і спробую підвести підсумки року який уже минув.

За останній рік трапилося стільки всього, що я міг уже і забути про половину. Рік почався з того, що ми з моєю дівчиною повернулися зі Львова і фактично до весни нічого цікавого не траплялося, робота, дім, прогулянки…

Весну ж я зустрів в компанії друзів на свій день народження. Потім відкрили сезон BBQ за містом де нас застала пилова буря, але було круто.

Пилова буря за містом

Далі була конференція JavaScript Frameworks days, як на мене це найкращий почтаок, для відкриття сезону JS конференцій у країні.

Параллельно зі мною активно почали переписуватися рекрутери двох фірм Luxoft з пропозицією релокейту до Польщі та Symphony Solution з релокейтом до Львову. Не скажу що я задумувався про зміну фірми, принаймі в межах країни, так як тащився я від офісу Malkos/CoreValue у м.Хмельницькому

Випадково нам вдалося вибратися на один маленький півострів на річці Дністер де зустріли мою стару знайому Дашу зі своєю класною компанію. Добиралися ми з пригодами спочатку заблукали в лісі з Сашою, відломили бампер машини, це було боляче, але через 2 години знайшли правильну дорогу і таки вдалося приїхати до пункту призначення з шикарним видом.

Через тиждень у наших друзів з Москви Каті та Роми було весілля, яке звісно ми пропустити не могли, добиралися на весілля літаком і ця поїздка для нас стала стартом нового етапу життя, про що ми тоді ще не здогадувалися. Затримка літака на 17 годин, очікування в аеропорту, ночівля в готелі і ми в небі летимо до друзів на весілля. Святкування було чарівне, дякую, друзі ви прекрасна пара! Поки ми гуляли по Москві зі мною зв’язалися рекрутери з Luxoft з пропозицією пройти останнє інтерв’ю з менеджером, яке ж я проходив уже в Україні.

І тут короткий телефоний дзвінок він менеджера, який мало не проспав, моє бурмотіння в трубку і фраза “З вами звяжеться ваш рекрутер”, через 3 дні мені прийшов офер і все закрутилося.

A також ми відсвяткували весілля ще однієї класної пари Сергія та Іванни ;)

Підготовка документів, до подачі на візу, як завжди якісь заморочки, моє відрядження…

На слідуючий день після відрядження ми узаконили наші стосунки з дівчиною і того дня 26 серпня 2015 року ми стали справжньою сім’єю і відтепер нам нічого не страшно, я радий що зі мною поряд є така людина і вона не просто частина мого життя, а друга половинка.

Далі мій переїзд у Польшу в м.Реда, потім Гдиню і тут я можу запросити свою дружину до себе, поки не було готове запрошення я трішки поподорожував сам, по вихідних поїздка на косу Хель, відрядження в Данію в Копенгаген де один з основних офісів. Приїзд држини з котом Декстером. Різдво ж ми зустрічали уже в Норвегії в фантастичному місті Берген, обов’язково потрібно повернутися ще раз. А Новий рік в компанії друзів у своєму уже новому домі.

Одна з пристаней у Копенгагені
Пейзаж одного з парків у Копенгагені
Панорама Бергена
Берген

Це лише початок, тому що цей рік має стати ще кращим, тому я не озираюся за спину, а ставлю перед собою нові цілі!

PS. Дякую дружині за те, що вона була поряд весь цей час зі мною і підтримувала мене в моїх дурних вчинках, а також підтримала ідею переїхти в іншу країну, я знаю, далося їй це не легко.

PSS. Я купив собі скейт і через неділю на ньому впав і отримав великий синяк.

Like what you read? Give Andrew a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.