שלבי התקנה של משאבת חום לבריכה

משאבת חום לבריכה הינה הכלי הטוב ביותר כיום לחימום בריכות

משאבת חום לבריכה הינה משאבה אשר יודעת לנצל את חום הסביבה בכדי לחמם את מי הבריכה, תוך כדי הוצאת האוויר הקר מהבריכה לסביבה. משאבות אלה נחשבות כיום ככלי הטוב ביותר לחימום בריכות, והשימוש בהם הולך ומתרחב עם הזמן.

אז מהם שלבי ההתקנה של משאבת חום לבריכה?

· ייעוץ עם בעל מקצוע: בחירת והתקנת משאבת חום תלויות בגורמים רבים, ולכן מומלץ ביותר לשוחח עם בעל מקצוע לפני תחילת העבודה. בעל מקצוע יוכל לסייע לכם במדידות הנדרשות בהמשך, בבחירת סוג ודגם משאבת חום לבריכה אשר תתאים לבריכה שלכם ובהתקנת המשאבה עצמה.

· מדידת הבריכה: בחירת משאבת חום לבריכה וכן אופן התקנתה תלויים מאוד בצורת וגודל הבריכה. גם בריכות בעלות נפח זהה, אולם צורה שונה, יזדקקו כנראה למשאבות שונות, ולכן יש לבצע מדידות של נפח, רוחב, אורך, עומק ושטח פנים של הבריכה.

· קביעת טמפרטורה רצויה: משאבת חום לבריכה יודעת לחמם את הבריכה, אולם גם לשמור על טמפרטורה מסוימת, כך שלא תמשיך לחמם כאשר הגיעה לטמפרטורה הרצויה. כאשר אנו קובעים את הטמפרטורה הרצויה, אנו גם משפיעים על בחירת המשאבה וגם על הגדרותיה העתידיות. ככל שנבחר בטמפרטורה גבוהה מהסביבה החיצונית, נזדקק למשאבה יעילה ואיכותית יותר.

· בחירת משאבת חום: כעת הגיע הזמן לבחור את המשאבה המתאימה לנו על פי הפרמטרים שנבחנו, ורצוי מאוד להתייעץ עם בעל מקצוע בנושא. חשוב לרכוש משאבה שתתאים לבריכה שלנו בכדי לחסוך בעלויות בעתיד.

· התקנת המשאבה: התקנת המשאבה תתבצע על ידי בעל מקצוע, אשר ידע להתאים אותה לא רק לבריכה, אלא גם לסביבה החיצונית, מיקום הבריכה, תנאי השטח וכדומה. התקנת משאבת חום לבריכה עלולה להיות מורכבת, ומומלץ להיעזר במומחה לתחום אשר יוכל להפיק ממנה את המרב, ולמנוע פגיעה במשאבה עם הזמן.

משאבת חום לבריכה עוזרת לנו לחסוך כסף ואנרגיה

משאבת חום לבריכה אשר מותקנת כראוי תנצל את חום הסביבה לחימום המים, ותחסוך לנו הוצאות רבות עבור חימום הבריכה, ולכן משאבות אלה נחשבות כיום כדרך הטובה ביותר לחימום בריכות.

����Q��i0Ue

Like what you read? Give מעלות מערכות אנרגיה בע”מ a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.