Доросле життя

Кожна людина рано чи пізно переступає межу від безтурботного дитинства до дорослого відповідального відрізку свого життя. У когось цей перехід наступає у 20 років або навіть у 17, а хтось і в 35 сидить на шиї своїх батьків. Що ж таке це доросле життя?

Це період коли, йдучи до дому, думаєш не про те, у що зараз пограти, а що тобі потрібно купити продукти, заплатити за комунальні послуги і знайти на це кошти. На мою думку, чим раніше прийде такий перехід, тим краще для людини, зокрема, для її особистості, оскільки вона стає більш відповідальним і свідомим громадянином країни. Це, мабуть, один із кращих моментів у житті людини, адже саме в цей час приходить розуміння того, хто ми є насправді, чого варті, на що здатні, та отримуємо можливість донести до всього світу, що з нами потрібно рахуватись. Головне на початку цього відрізку не опустити руки, не впасти духом, тому що буде дуже важко, навіть трохи лячно. Необхідно навчитись критичному мисленню і самокритичному відношенню до себе. 
Відчуття великої відповідальності за самого себе та за своє життя здається доволі дивним. Будуть такі моменти, коли наші плани будуть прогорати і здаватиметься, що це кінець. Але ні, це тільки початок. Якщо зробити правильні висновки, то з другого або навіть третього разу все вийде — головне захотіти.
Не важливо скільки вам років і на якому відрізку життя ви зараз. Будь ми малими чи дорослими для своїх батьків ми завжди будемо залишатись дітьми. Потрібно уважно їх слухати і серйозно ставитись до їх порад, адже ці люди вже багато чого пройшли і їм, врешті решт, все вдалося. Зробивши правильні висновки свого часу, вони досягли того, чого прагнули.
Важливо знати, що доросле життя це не тільки відповідальність, а й великі можливості для творчості, кохання, відпочинку і подорожі, навіть по своїй великій країні. Адже потрібно не тільки продуктивно працювати, але й відочивати.

Написано на відстані у 334 км від Батьківщини і 894 км від батьківського будинку.