Strzelnica jako sposób na relaks

Weekend, wieczór, wyjazd pełen wrażeń w bezpiecznym wydaniu, spędzony inaczej niż zwykle? Zapraszamy na strzelnicę Magnum w Poznaniu! Gwarantujemy nie tylko bardzo szeroki wybór oferowanego przez nas arsenału, który zachwyci każdego fana tej dyscypliny, ale również profesjonalną obsługę i wyszkolonych instruktorów a przede wszystkim sporą dawkę emocji i dobrej zabawy.

To propozycja zarówno dla różnych zorganizowanych grup jak i pojedynczych osób, które chcą sprawdzić swoją celność. Aby skorzystać ze strzelnicy wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty, nie trzeba posiadać żadnego specjalnego pozwolenia — dzięki temu jest to również pomysł na nietypowy, ale zapewniający niezapomniane wrażenia prezent. Warto skorzystać z któregoś ze specjalnie przygotowanych przez nas pakietów — z pewnością każdy wybierze odpowiedni dla siebie, zarówno pod względem rodzajów broni jak i ilości możliwych wystrzałów.

Ponadto oferujemy szerokie usługi związane ze strzelectwem. Amatorzy tej dyscypliny mogą w naszym klubie rozpocząć swoją naukę pod czujnym okiem instruktorów, biorąc udział w jednym z organizowanych przez nas kursów lub skorzystać ze szkolenia strzeleckie http://strzelnica-magnum.pl . Nabycie takich umiejętności sprawia dużo przyjemności a skorzystanie z broni, której używano wiele lat temu niemal pozwala na symboliczne przeniesienie się w czasie. Solidnie przygotujemy również do egzaminów strzeleckich a osoby już zaawansowane zachęcamy do wzięcia udziału w zawodach w strzelaniu organizowanych w Magnum. Dodatkowo w naszym sklepie prowadzimy sprzedaż wybranych modeli broni.

Taki rodzaj spędzenia czasu jest również świetną alternatywą lub dodatkiem dla różnych wyjazdów integracyjnych dla pracowników firmy czy zorganizowanych, kilkuosobowych imprez — rywalizacja, odrobina adrenaliny ale przede wszystkim dużo dobrej zabawy, nad bezpieczeństwem której zawsze czuwają nasi wyszkoleni instruktorzy. Zachęcamy więc do kontaktu, z przyjemnością opracujemy specjalne, indywidualne pakiety odpowiadające niestandardowym potrzebom. Zapraszamy również osoby, które szukają strzelnicy sportowej, chcące po prostu utrzymać systematyczność w ćwiczeniach.

Strzelnica szkolenia, kursy, zwody http://www.strzelnica-magnum.pl/ szkolenie strzeleckie, kurs strzelania, zawody w strzelaniu. To wszystko i wiele więcej znajdziesz właśnie na naszej Strzelnicy Magnum w Poznaniu. Zachęcamy do odwiedzenia i wypróbowania jednego z wielu dostępnych pakietów. Ich mnogość sprawia, że każdy z pewnością wybierze najodpowiedniejszy dla siebie a w przypadku, gdy decyzja będzie zbyt trudna do podjęcia z przyjemnością swoją wiedzą i radą podzielą się nasi wykwalifikowani instruktorzy.

Odbycie kursu strzeleckiego to świetny pomysł nie tylko na spędzenie czasu w sposób atrakcyjny, ale również idealna propozycja na prezent. Strzelectwo to wyjątkowy sport, który od wieków pociąga wielu ludzi. Strzelnica sportowa daje więc możliwość nabycia wyjątkowych umiejętności, bezpiecznego rozwijania swojego hobby a może i zaszczepienia go w innych. Prezenty, które mają wartość nie tylko materialną ale zapewniają świetne wrażenia zaczynają dominować w obecnych trendach. Warto więc skorzystać z oferty klubu strzeleckiego i wybrać naukę strzelania.

Wszystkie szczegóły dotyczące przygotowanych pakietów oraz arsenału, który oferuje nasza strzelnica znajdują się na stronie internetowej , w razie jakichkolwiek wątpliwości, uwag lub pytań lub rezerwacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego.

Strzelnica MAGNUM

Witosa 45

61–691 Poznań

602 112 803

http://strzelnica-magnum.pl