ТОП-5 моїх улюблених додатків на Android

Що ви робите, коли вас знайомі просить порадити додаток на смартфон? Я нещодавно зловив себе на думці, що я із захопленням раджу 4–5 свої улюблених додатків. Але мені постійно окрім порад хочеться дати лінк на текст про ці додатки. Але його до цього часу не було. Надолужую згаяне

Функціонал, зручність у використанні, швидкість роботи, гарний дизайн, економія часу — це ті критерії якими я керуюся у виборі додатків на свій смартфон. Цим критеріям відповідають всі номінанти мого особистого ТОП-5.

Pocket — мій улюблений додаток, як на десктопі так і в смартфоні, впродовж останніх 3 років. За його допомогою можна покласти в “кишеню” і не загубити серед сотні різних закладок цікаву статтю чи пост. А у вільний час її можна буде переглянути на будь якому гаджеті зайшовши у додаток.

Вагомою перевагою Pocket є зручна можливість додавання тегів і пошуку по них. Але головне це те що цікаві статі в тебе є завжди на смартфоні навіть, коли немає доступу до мережі. Особливо це дуже зручно в дорозі та довгих чергах.

Feedly — основне джерело з якого я отримую інформацію в мережі. Це rss-рідер, який автоматично зчитує оновлення цікавих для вас сайтів і пропонує їх для перегляду. Сайти можна відсортувати за теками, а до новин додавати теги.

Додаток дозволяє бути в курсі якщо не всіх новин, то хоча б більшої їх частини. Feedly має вбудований браузер, що робить читання новин швидким, а також зручну систему постингу в соцмережі.

А завдяки IFTTT збережені на потім публікації автоматично зберігаються у Pocket

Pinterest — це сервіс який дозволяє додавати онлайн зображення з інших сайтів та сортувати їх у колекції. Декілька років цей сервіс є моїм головним джерелом натхнення. А додаток Pinterest на смартфоні дає можливість у кризові моменти, в залежності від потреби, розслабитися чи навпаки знайти сили продовжувати працювати.

Як на мене головна перевага Pinterest в тому, що ви можете знайти велику кількість зображень відсортованих тематично з різних сайтів і які додали користувачі з різних куточків світу. А підписавшись на дошки відомих дизайнерів чи фотографів ви будете бачити не лише їх роботи, а і з чого вони черпають своє натхнення. Це немало важливий критерій професійного зростання.

Raindrop.io— ще один сервіс для збереження контенту. Почав ним користуватися спробувавши безліч інших і вже був просто зневірився, що знайду те що хочу. Адже у тих додатках якими спробував користуватися не влаштовував функціонал, були проблеми з швидкістю роботи чи просто мені не подобався дизайн. Але випадково наткнувся на ще бету цього сервісу і відразу зрозумів, що це те що мені потрібно.

Raindrop за принципом роботи дещо схожий на Pinterest і Pocket. Цей сервіс дозволяє зберігати закладки, статті, фото, відео і відсортовувати їх по теках та присвоювати теги до збережених публікацій. Я цей сервіс використовую, як своєрідний архів цікавих матеріалів, публікацій, інструментів, шрифтів і т.д. Дуже часто прочитані в Pocket статті, які я знаю, що можуть знадобиться в майбутньому я зберігаю саме на Raindrop, а не в архіві Pocket. Мені їх так зручніше знайти.

Також тут зберігаю всі необхідні інструменти для роботи та особисту онлайн-колекцію шрифтів.

Google Keep— сервіс за допомогою якого я роблю свої нотатки, списки завдань, зберігаю цитати, думки, ідеї і все інше, що можна робити через сервіси нотаток.

Почав користуватися Keep через лаконічний дизайн, саме той що мені потрібен функціонал, зручність у користуванні та інтегрованість у екосистему сервісів Google.

P.S.

Сподіваюсь якийсь із цих додатків стане вам у нагоді.

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Макс Терещенко’s story.