Ankara Kompozit Rögar Kapağı Izgara Fiyatları Kompozit röar kapağı Üreticileri 05398920770

Camelfaylı Polyesterden üretilen Altyapı Ürünleri menhol ızgaralar 0539 892 07 70

Ürün Gamı İÇERİSİNDE;

-Kompozit (SMC) rögar Kapağı,

-Kompozit (SMC) mazgallar,

-Kompozit (SMC) ağaç Altlığı,

-Kompozit (SMC) Dış Mekan Oturma bankları,

-Kompozit (SMC) sınır Elemanları,

-Kompozit (SMC) yaya geçit plakaları,

-Kompozit (SMC) hız kesicileri,

kanal Kapakları -Kompozit (SMC),

-Kompozit (SMC) vana / buşakleleri

Yukarıda bahsedilen Ürünler,

-Kompozit (SMC) rögar Kapakları:

Cam Elyaf Takviyeli Polyester Esaslı Kompozit rögar Kapakları, Türkiye’de Dünyada hızla kendine yer Bulan, Geleneksel Materyaller ziyaretinde kullanılarak Yapılan ürünlerin Yerini Almaya Başlamıştır (PIK, beton VB.).

Uygulama Kolaylığı Bakım gerektirmeyen Yapısı Ile bu Ürünler, altyapı Sistemlerinin en önemli Diğer Parçası Haline gelmistir.

Rögar Kapakları / Baca muayene kapaklarının genel sınıflandırması göster şu şekildedir;

A-15–1,5 tonluk yük dayanımı — İki tekerlekli yaya Alanlarıiçin KULLANILAN rögar Kapakları

B-125–12,5 ton yük dayanımı

25 ton yük dayanımı — — C-250 yol kenarlari, sokak kenar olukları, ziyaretinde Alanları Ağır Araçlar Click parkı kaldırım için kullanılan rögar Kapakları / Baca Kapakları

D-400–40 tonluk yük dayanımı — Yaya sokağı, yol şeridi, sokak (kenar oluğu hariç)için KULLANILAN rögar Kapakları / Baca Kapakları

Türkiye’de Hem hem Dünyada en Yaygın KULLANILAN sınıflar imkb C-250 D-ve 400tür.

Firmamız, SMC hammaddeden Üretilen Kompozit rögar Kapakları / Baca Kapakları muayene, temel Olarak natürel (beyaz / Krem) renkte üretilmekte; Müşteri isteği doğrultusunda Diğer Renk Seçenekleri, Özel kabartmalar logolar uygulayabilmektedir ettik. Bu Ürün, 4 adet Havalandırma deliği, conta, 1 adet kilitleme Mekanizması (menteşesiz modelde 2) ziyaretinde anahtarı Yer almakta OLUP, Ürünler menteşeli VEYA menteşesiz Olarak üretilebilmektedir.

AYRICA, gerek Metal / beton çemberin değiştirilmesi gerekse asfalt yükseltilmesi VB. nedenlerle rögar kapağının yükseltilmesinin gerektigi durumlarda, rögar Kapağı Yükseltme aparatı Ile Yeniden Konumlandırma yapılabilmektedir.

-Kompozit (SMC) mazgallar:

. tahliye Sistemlerinde Yaygın Olarak KULLANILAN Mazgal / ızgara Ürün Grubu da yine yukarıda belirtilen EN 124 sınıflandırmasına Uygun’un Olarak üretilmektedir ziyaretinde kenarlari Yol

Kompozit (SMC) Mazgal / ızgara Sistemlerinde Ürünler, Kare A.Ş. Dikdörtgen Şeklinde, Ürüne Bağlı Olarak birbirine Geçmeli KİLİT Sistemli Olarak üretilebilmekte, böylece Uygulama Kolaylığı ziyaretinde estetik görünüm sunmaktadır.Plakalı.

Mazgal / ızgara Ürün grubumuzda da yine İsteğe Bağlı Olarak Logo / Yazı Uygulaması yapılabilmekte, standart renk (natürel) Konilerde renk talepleri VEYA Farklı boyutta Ürün istekleri de karsilanabilmektedir.

-Kompozit (SMC) ağaç altlıkları:

Yeşili vermeyen Daha doğayı estetik Hale getirmek için Üretilen BU ÜRÜNLER, Kompozit Yapısı Ile dogaya Zarar vermez aksine onu erozyonu önleyerek koruyan Yapısı Ile ön Plana çıkmaktadır.

0539 892 07 70

0216 482 94 34

gurcansgursel@gmail.com