توصیه های مهم برای خرید فیلترشکن

همان طور که می دانید فیلترشکن می تواند سایت های مسدود شده را برای ما باز کند اما باید هنگام خرید vpn ، از بین فروشندگان VPN ، فروشنده مناسب را انتخاب کنید.

نکات مهم برای خرید VPN

اعتماد:

بسیار مهم است که شما هنگام خرید علاوه بر این که سعی کنید یک خرید vpn ارزان انجام دهید، یک ارائه دهنده قابل اعتماد نیز پیدا کنید. در حالت ایده آل ، شما باید نرم افزار را تست کرده و گزارش ها را ببینید

انتشار داده ها:

بررسی این مسئله ضروری است که آیا ارائه دهنده VPN logfiles را ذخیره می کند و آیا او آنها را منتشر می کند.

محل سکونت:

مکان ارائه دهنده سرویس خرید فیلترشکن در اینجا نقش مهمی ایفا می کند. سؤال اینجاست که آیا ارائه دهنده VPN در کشورش طبق قانون موظف است داده ها را منتشر کند یا خیر.

عدم گزارش گیری سرویس VPN:

مهمترین مزیت یک شرکت ارائه دهنده سرویس VPN، عدم گزارش گیری است که می تواند توسط مشترکین تجربه شود به خصوص زمانیکه دولت یا ISP ها سرویس VPN را وادار به ارائه جزئیات فعالیت مشترکین می کنند. پس ارائه دهنده سرویس VPN که سیاست عدم گزارش گیری را دنبال می کنند، همه فعالیت های شما را امن نگه خواهند داشت و شما می توانید حداکثر حریم خصوصی و ناشناسی را بدست آورید.

شرایط فنی و عملکردهای اضافی:

برخی از فروشندگان VPN عملکردهای اضافی مانند فایروال یا سایر خدمات امنیتی و یا هم چنین ساکس تلگرام را ارائه می دهند.

بازدهی :

خرید VPN (خرید آیپی ثابت) و اتصال به آن، می تواند منجر به افت عملکرد اینترنت وبه ویژه سرعت شود. بنابراین، باید از قبل اطمینان حاصل کنید که خرید vpn پرسرعت انجام می دهید.

چرا هنگام استفاده از VPN باید مراقب باشیم؟

هنگام استفاده از یک شبکه VPN باید مراقب برخی چیزها باشیم که در واقع مهمترین آنها این است که اعتبار ارائه دهنده سرویس VPN برای ما محرز باشد. خرید VPN و استفاده از یک شبکه وی پی ان نامعتبر دقیقا می‌تواند به از دست رفتن امنیت ما منجر شود. در عین حال استفاده از وی پی ان برخی نکات منفی را نیز به دنبال دارد.

اولین مشکل وی پی ان، مربوط به سرعت آن است. اطلاعات شما در هنگام استفاده از وی پی ان به یک کشور دیگر فرستاده می‌شود که فاصله زیادی با محل زندگی شما دارد، سپس این اطلاعات به سرور ارسال می‌شوند و دوباره با طی این مسافت به کامپیوتر و یا گوشی هوشمند شما می‌رسند. با توجه به این موضوع، سرعت اتصال شما کاهش پیدا می‌کند.

مورد دوم، منابع محدود در دسترس سرویس‌دهندگان VPN است. زمانی که افراد زیادی به سرور VPN وصل شوند، سرعت و همچنین پهنای باند به شدت کاهش پیدا می‌کند که برای کاربران دردسرساز می‌شود، بنابراین سعی کنید تا حد امکان خرید فیلترشکن پرسرعت انجام دهید.

مشکل دیگر این است که برخی مواقع اتصال VPN قطع می‌شود و کاربر از این موضوع بی‌اطلاع است. در این موقع، کاربر همچنان به استفاده از اینترنت ادامه می‌دهد، اما دیگر این اتصال امن نیست. همانطور که می‌دانید، VPN در برخی کشورها قانونی نیست؛ بنابراین نمی‌توان به راحتی به آن‌ها دسترسی پیدا کرد.

در نهایت باید به این موضوع اشاره کرد که برخی از سرویس‌های آنلاین از سیستمی بهره می‌برند که قادر به شناسایی استفاده از وی پی ان هستند و در این هنگام، ارتباط را قطع می‌کنند. برای مثال نتفلیکس برای قطع دسترسی کاربرانی که از VPN استفاده می‌کنند، نویز زیادی تولید می‌کند.

--

--

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store