Motivujte zákazníky k nákupu a návratu na e-shop

Využívejte ve svém e-shopu věrnostní program ve formě slevových kupónů, nebo procentuelních slev. Jde o jednoduchý trik, jak z jedonrázových nakupujících udělat vracející se zákazníky.

Proč věrnostní program nabídnout?

 • Budování vztahu mezi prodejcem a zákazníkem: 
  Těm stálým zákazníkům nemusíte vysvětlovat výhody vašeho věrnostního programu. Oni už ho pochopili, jinak by se nevraceli, ale nijak ho neřeší. Vnímají ho jen jako bonus k nákupu. Ale důležité je, že mají pocit, že si jich vážíte. Proto se k vám vracejí.
 • Konkurenční výhoda e-shopu:
  Zákazníci se vždy rádi vrací tam, kde se cítí příjemně a ještě na ně čeká bonus v podobě určité slevy, nebo jiného překvapení. Ale pozor! Jedno bez druhého nefunguje. Postarat se o klienta jen nestačí. Musíte nabídnou určitou výhodu, aby měli důvod se se m vrátit a nebylo jim jedno, kde nakupují.
 • Pozitivně vnímaná image firmy:
  Stane se z vás firma, která nemyslí jen na sebe, ale především na své zákazníky. Z hlediska obchodního je to o tom, že jeden potřebuje toho druhého. Je to zkrátka vztah.
 • Platební morálka:
  Jednoznačně pozitivní zpráva. Pokud se zákazník stává šťastným, že má produkt, který obdrží rychle (je skladem), za určitou cenu a ještě získá slevu, nemá důvod nakoupit jinde, vrátit zboží, nevyzvednout zboží, nebo snad nezaplatit.
 • Stálost:
  Je prokázáno, že e-shopy s věrnostním programem mají stálejší přínosné období a nedostanou se na divoké vlny propadu.
A single golf clap? Or a long standing ovation?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.