Дитячі інкубатори та війна

У вівторок я вперше в житті побувала у дитячому інкубаторі, в Краматорську. Там була одна лялечка, яка важила трохи більше, ніж півкіло. Мене дуже потішило, коли лікарка з посмішкою сказала: “Це може наш майбутній Президент!”

І тепер коли я читаю цю новину, мені дуже сумно.

Світ складається з бульбашок, де ми з вами перебуваємо. Хтось називає це зоною комфорту, я б назвала це необізнаністю.

Не незнанням, а необізнаністю.

Ми здогадуємось, але не знаємо, що відбувається у сусідній квартирі, коли чутно жіночі крики, наприклад. Але якщо ми знаємо як виглядають сварки, то в цей момент ми розуміємо, що там не все добре, тоді наша бульбашка розтягується на сусідню квартиру.

Але іноді буває так, що бульбашки розширюються. Так відбувається, коли ти потрапляєш в ситуацію, яка є дуже різною від того, що вже давно звичне. І чим вона гірша, тим швидше змінюється ваша бульбашка.

Чому б я мала плакати від того, що постраждали діти в лікарні в Алеппо? Я по дефолту ніяк не можу вплинути на ситуацію. Але так боляче від того, що страждають діти.

Майбутні Президенти своїх країн, які залежать від страхів сьогоднішних дорослих людей, чиєсь крихне маленьке життя, яке може закінчитися від чергового пострілу цієї війни.

Ціна за один бокс для дитячого інкубатора стартує від 20К доларів. У ньому дитинка, в залежності від складності свого стану, може перебувати протягом місяців, допоки вона зможе самостійно підтримувати температуру тіла.

Розумієте, нове життя, на яке щодня та дуже таємно сподіваються мільярди людей, — під загрозою з самого початку. Війна вже навчила дуже багатьом речам, ще вчить, а просто треба навчитися усвідомленності та обізнаності.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.