Подорож до Гамбургу

Незвичайна подорож в портове місто Німеччини

Завжди любила трешові розповіді про пригоди, щось мене особливо в них зачаровувало, хоча я і не думала сама бути їх героїнею. В цю неділю вирішила зробити day trip до Гамбургу, тому ранком зібралася і поїхала сама. Виїхала в 9 без квитків, збиралася купити їх прямо на вокзалі.

Автобус мав бути на 11:20, але квитки раптово подорожчали вдвоє, тому я ще хвилин 40 почекала наступного, щоб було дешевше. Отож, виїхали, був вай фай все було добре, але через першу годину з трьох його вимкнули (закінчився безкоштовний ліміт, це фліксбус для тих хто знає). Ще гірше було, коли раптом виявилося, що потрібна дорога перекрита і прийшлося їхати ще на годину більше, але в мене були оффлайн карти і час вивчити місто, ще не прибувши туди.

В решті решт дібралася о четвертій вечора в нове місце, знайшла безкоштовний вай фай (God bless H&M, Мак та інш фастфуди тут не роздають) і хотіла купити квиток назад, сплативши карткою, а коштів, як виявилося, недостатньо. Забронювала дешевшу поїздку на бла бла карі та покинула інтернет точку. Через 30 хв прийшла відмова водійки, тому квитка назад в мене не було.

Місто дуже гарне, тому я вирішила, забути про проблеми і насолоджувалась архітектурою, пейзажами і звісно хвилями на Ельбі! На відміну від Берліну, місто більш розслаблене, просторе і світле. Люди тут нікуди не поспішають (не тільки у вихідні). Так як це місто у Північній Німеччині, то архітектурні форми дуже нагадують ті, що є інших північних країнах (про них через пару тижнів, коли до них доїду :).

Філармонія на Ельбі, яку будували дуже довго по німецьким міркам

Втомившись від прогулянок, пішла шукати гарне кафе, покинула туристичний Гамбург і знайшла справжній, з купою секс шопів, борделів та схожих закладів. Насправді, не всі міста в Німеччині є настільки відкритими для різних світоглядів та культур, як Берлін та Гамург, які є в топі по цим показникам.

Серед купи дивних закладів мені, на щастя, вдалось знайти приємне кафе з живою музикою, але я ненадовго там зупинилася, бо мала все таки купити квиток назад о 21 45, адже в інакшому випадку треба би було ночувати на вокзалі в Гамбурзі, а після ще в Берліні. Забравши один з останніх квитків я щиро посміхалася людям на вулиці. Новий особистий вид мого щастя- не думати, на яких вокзалах доведеться ночувати! А тим часом настав гарний вечір…

На жаль, в Берлін ми таки пізно приїхали і мені треба було чекати ще півтори години на холодному вокзалі, чого зовсім не хотілось. Тому на ходу я почала розпитувати у сусіда німця з автобусу куди йти щоб не замерзнути в центрі Берліну вночі (в подорожах постійно спілкуюся з людьми, звісно, своєю поки поганою німецькою, але practise makes perfect). Він порадив затишний бар і таким чином о другій ночі понеділка, під звуки приємної музики, я зустрічала новий день -сама у берлінському барі з якимось коктейлем по ціні квитка до Гамбургу.

На тому пригоди не закінчилися, доїхавши в своє місто, дізналася, що автобус, який зазвичай їздить до мого будинку, вже не їздить. Ще хвилин 30 о п’ятій ранку я йшла пустими вулицями додому...

Моя подорож виявилася майже цілодобовою (20 годин), дорожчою ніж очікувалося, але за цю подорож я переосмислила себе та свої можливості, після неї важкі до початку справи стали сприйматися легшими. Саме тому ранком я засмажла свою найкращу курку за цілий місяць перебування тут і влаштувала шикарний сніданок для нової себе