Презентація NFT-маскоту у галузі нерухомості в Японії

Перша японська компанія з оренди житла, яка створила колекцію NFT на блокчейні Solana.

Mark Shvets
5 min readSep 28, 2022

--

tokyoanonymous.com

Вступ

Японська компанія з нерухомості зробила сміливий крок, використавши блокчейн як маскот. В Японії широко поширена тенденція розробляти власні маскоти, чи то урядова організація, чи то бренд. Вперше в Японії компанія з оренди житла вийшла на сцену веб 3.0, створивши колекцію NFT на блокчейні Solana. Для провідної компанії з нерухомості, яка робить акцент на доступність і зручність для кожного, вибір саме Solana Blockchain для розгортання своїх NFT був розумним. Головні переваги Solana в індустрії блокчейна — це простота використання, вища швидкість і більша доступність порівняно з іншими блокчейнами першого рівня, такими як Ethereum. Загалом, введення колекції NFT-маскотів відомою компанією з нерухомості знаменує собою прецедент використання блокчейна в Японії.

Про компанію Village House Management Co., Ltd.

Village House є інноваційним лідером у сфері нерухомості в Японії, завдяки оновленню Danchi та доступності. Village House відомий тим, що пропонує квартири в оренду без депозиту, без плати за продовження договору, без грошей за ключі та без плати за обробку. Крім того, вони пропонують підтримку при переїзді, щоб вирішити проблеми з переїздом як для місцевих орендарів, так і для іноземних резидентів.

Village House Website

Компанію Village House Management підтримує японська організація з працевлаштування літніх людей, інвалідів та осіб, які шукають роботу (JEED). Крім того, компанія дотримується політики ESG (екологічний, соціальний та адміністративний), це означає, що сталий розвиток має першорядне значення в управлінні нерухомістю. Детальніше про політику сталого розвитку можна прочитати тут.

Маючи в своєму розпорядженні майже 1100 об’єктів нерухомості в 47 префектурах Японії, компанія Village House постійно розширює спектр своїх послуг і допомагає кожному клієнту знайти будинок своєї мрії.

Крім того, у них дуже сильна підтримка, компанія Village House Management Co., Ltd. є частиною Fortress Investment Group (Japan) GK. Fortress Investment Group— провідний, високо диверсифікований глобальний інвестиційний менеджер, який має в своєму розпорядженні активи близько 44,4 млрд доларів США станом на 30 червня 2022 року.

NFT-колекція Ville-Jiro-kun

Зараз ця японська компанія з нерухомості зробила перший крок у своїй перспективній галузі, створивши обмежену кількість NFT Ville-Jiro-kun. Невзаємозамінний токен (скорочено NFT) — це витвір цифрового мистецтва з унікальним цифровим підписом, що підтверджує право власності. Їхні милі NFT є колекційними цифровими версіями улюбленого талісмана, Ville-Jiro-kun, і 2022 вересня вони роздадуть їх кільком найвдачливішим підписникам в Instagram і Facebook.

Що таке NFT-колекція

Ville-Jiro-kun NFT — це колекція з 50 унікальних Ville-Jiro-kun, що зберігаються на блокчейні. Токени чарівного дизайну покликані представити сферу нерухомості на блокчейні та дати компанії нові перспективи й вигоди в майбутньому.

Ville-Jiro-kun NFT Collection

Тут ви знайдете всю їхню колекцію на SolScan.

Хто такий Ville-Jiro-kun?

Як і багато інших талісманів, Ville-Jiro-kun вміщує в себе різні ідеї та символи. Ville-Jiro-kun уособлює те, що ми, в Village House, любимо в нерухомості. Чотири помаранчевих кола в голові форми дерева — це “нулі”. Чотири “0” означають нульовий депозит, відсутність грошей за ключ, відсутність плати за обробку і відсутність плати за продовження договору; оскільки ми прагнемо надавати квартири з низькими початковими витратами. Ville-Jiro-kun завжди думає про ці нульові витрати! У невимушеної сови житло перебуває в центрі її цінностей; у Ville-Jiro-kun будинок знаходиться на животі, сова завжди думає про житло! Ville-Jiro-kun символізує почуття безпеки в доступному житлі з хорошим ремонтом. Пріоритети сови — дружелюбність і добросусідські відносини. Обличчя у формі серця показує, що Ville-Jiro-kun випромінює радість покупки доступного за ціною житла.

Володіти їхнім NFT — це не просто володіти якимось витвором мистецтва, а ще й частиною бренду.

Культура талісманів у Японії

Популярна традиція власних талісманів для кожної префектури, іменованими Yuru-chara, добре показує культуру Японії. Кожен Yuru-chara популяризує свій японський регіон і привертає інтерес до власної культури. Ці талісмани відіграли настільки велику роль у брендингу та маркетингу, що поширилися навіть на японський корпоративний світ.

Тепер із технологією блокчейн, коли можна володіти талісманом у вигляді NFT, ви зможете фактично володіти мистецтвом і брендингом. Ба більше, будь-який власник такого NFT може зберігати його як витвір мистецтва або ж тримати його для перепродажу на вторинному ринку. Ville-Jiro-kun вже верифікований на Magic Eden, найкращому ринку Solana NFT. Володіння талісманом як NFT безпрецедентне, адже, по суті, ви володієте брендингом, який підтримується відомою компанією з нерухомості.

Village House NFT Конкурс

Це рідкісна можливість виграти NFT, отримати шанс тримати або перепродати цифровий твір мистецтва з брендингом, який підтримується великою компанією.
Натисніть тут, щоб прочитати офіційне положення про правила конкурсу.

Правила участі

28 вересня на офіційних сторінках Village House у Facebook та Instagram з’явиться пост з назвою “Офіційний розіграш NFT від Ville-Jiro-kun”. Ви можете вибрати одну або обидві платформи, щоб взяти участь у розіграші.

Як взяти участь в Instagram

Крок 1: Підпишиться

Крок 2: У коментарях оцініть найулюбленіший “Ville-Jiro-kun Official NFT” за шкалою 1–10

Як взяти участь у Facebook

Крок 1: Перейдіть на сторінку

Крок 2: У коментарях оцініть найулюбленіший “Ville-Jiro-kun Official NFT” за шкалою 1–10

Огляд акції

Кампанія триватиме 7 днів. Наприкінці останнього дня буде обрано 10 переможців, з якими зв’яжуться безпосередньо, через офіційні акаунти в соціальних мережах Village House, щоб ви могли отримати свій офіційний токен NFT Ville-Jiro-kun.

Щоб перемогти й отримати NFT, переконайтеся, що ви відповіли на повідомлення протягом 48 годин, а також, що у вас є гаманець, який підтримує Solana NFTs.

Рекомендований гаманець Phantom Wallet

ИНФОРМАЦІЯ ПРО КОМПАНІЮ

Назва компанії — Village House Management Co., Ltd.

Дата засновництва — 21 грудня 2016

Основні напрямки бізнесу — Нерухомість/управління та експлуатація орендованих квартир с низькою платою за оренду (Village House)

Група управління — CEO Tatsuhiko Iwamoto / COO Atsushi Kinoshita

Кількість співпрацівників — 1033 (інформація на 21 вересня 2021)

ЗАКЛЮЧЕННЯ

З такою потужною підтримкою (Fortress Investment Group) та соціально свідомими принципами (ESG Commitment), яких дотримується компанія, дуже цікаво бачити такий інноваційний підхід до просування свого бізнесу через підтримку своєї спільноти за допомогою блокчейну.

LINKS

NFT COLLECTION ON SOLSCAN

NFT COLLECTION ON SECOND MARKET

OFFICIAL GIVEAWAY GUIDELINES

VILLAGE HOUSE WEBSITE

VILLAGE HOUSE BLOG

VILLAGE HOUSE INSTAGRAM PAGE

VILLAGE HOUSE FACEBOOK PAGE

--

--

Mark Shvets

Turning coffee into code