Tak už na cestě. Ale nejdříve o několik dní zpět, protože právě tyto dny mi to cestování udělaly o hodně příjemnější. Konečně jsem složil všechny zkoušky a čeká mě už jen ta závěrečná, která ale určitě nebude nejtěžší. Zároveň se trochu pohlo jednání ohledně mé nové kariéry. Kromě toho několik skvělých setkání, akcí a úžasných večeří. Po posledních týdnech rozhodně slušnej tejden.

Ale teď už zase k tomu co vás asi bude zajímat více. Sedím v Airbusu A380 z Dubaje do Bangkoku a jsme zrovna nad Indií. Rozednívá se. Mám za sebou už let z Prahy, který byl naprosto hladký. Počasí nádherné. Zejména pak výhled na klikatou Vltavu a zasněžené vršky tureckých hor. To vše korunované osvětlenou noční Dubají. Servis Emirates na jedničku. Když jsem si objednával Jacka Danielse, hned jsem si vzpomněl na Dejva a náš výlet do Hongkongu.

I tento let z Dubaje pokračuje až do Hongkongu. Takže nesmím zapomenout vystoupit a skočit na další let. Do naší první destinace. Nažhavte google maps. Je to Chiang Mai na severu Thajska. Kačka a Matěj jsou již podle času na místě a zřejmě dospávají noční let z Taipei. Měli jsme na odletu 45 minut zpoždění a tak jsem trochu napjatý. Ale kapitán říkal, že na to šlápne a bude tam na čas. S tímhle obrovským strojem jsem na to zvědavý. Z blízka je to fakt monstrum.

Končím, zrovna dorazila snídaně pro změnu Johnie Walker Red Label se sýrovou omeletou. Ozvu se zase za pár hodin.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.