Krásou proti rakovině v Roudnici nad Labem

Dne 13. října se v čase 09:00 hod. — 18:00 hod. uskuteční v KD Říp v Roudnici nad Labem akce: Krásou proti rakovině. Akce proběhne na podporu neziskové organizace — sdružení pacientek s rakovinou prsu MAMMA HELP.

Akci bude moderovat příjemná dáma Jindra Šípková, hostem akce bude Andrea Vránová — Kloboučková.

Program charitativní akce je více než pestrý a zajímavý. Během dne proběhne modní přehlídka spodního prádla obchodu BIANCA, dále módní přehlídka elegantní módy — Módní oděvy Jablíčko, přehlídka svatebních a společenských šatů salonu BARBORKA a Dětský krámek U Matěje zajistí přehlídku nejmenších účastníků akce.

V programu od 11:00 hod. Dále vystoupí písničkář Pavel Foltýn, od 12:00 hod. Vystoupí populární Martin Maxa, od 15:00 hod. vystoupí Hana Kuklová — zpěvačka s bohatými zkušenostmi a velkým hudebním citem. Program dále pokračuje od 16:00 hod. vystoupením taneční studio Sanny + Lucie Málková Pole Dance Roudnice nad Labem. Od 16:30 hod. budou jistě zajímavé i Orientální tance od studia Caravana Roudnice nad Labem a celý odpolední program bude zakončen vystoupením od 17:00 hod. Break Dancem.

K dispozici budou během odpoledne návštěvníkům akce vizážistky, masérky, kadeřnice a manikérky. Minimální poplatek za jejich služby je 50,-Kč.

Veškerý výdělek ze služeb a občerstvení bude věnován neziskové organizaci — sdružení pacientek s rakovinou prsu MAMMA HELP. Přijďte zažít příjemné odpoledne a podpořit dobrý úmysl akce.

Like what you read? Give Martin Fletcher a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.