Přijďte si užít víkend Staňte se Dobro-druhy!

V pátek av sobotu 24. 25. Března 2017 ve Společenském Centru V Rychnov nad Kněžnou uskuteční benefiční akce. Výtěžek z benefiční akce Bude, určen profesionálním Centrum Orion, zs. Generálním partnerem akce JE firma Kenvi CZ.

Jak vše začalo? V září minulého roku, o sobě Je tri spolužačky rychnovského gymnázia rozhodly Podpořit Centrum Orion, neziskovou organizaci, která s sy se věnuje Peci o dětí a Mladé dospělé s handicapem, JE přihlásily SE Dělať PROGRAMU Nadace VIA s názvem "Dobro-druzí", jehož cílem JE Podpořit Mladé lidi ve filantropii. Zadařilo o sobě jejich Projekt "Přes překážky ke hvězdám" było Dělať PROGRAMU vybrán zařadil sobe Mezi dalších 13 Dobro-družných benefičních akcí, Které Až Dělať května tohoto roku probíhají po cele České republice.

Nyní se Však Dobro-Druhy můžete stát i vy! Staci Pouze, KDYŽ navštívíte alespoň jednu část z bohatého PROGRAMU, kterou si pro VÁS organizátorky akce "Přes překážky ke hvězdám" připravily, TIM podpoříte činnost Centra Orion. Celý výtěžek z akce Bude použit na provoz terapie EEG biofeedback, která s y osobám s handicapem pomáhá s podporou činnosti mozků.

Na co se můžete na teto akci těšit?

Po Celé dva dny Bude od 9 činit 19 HODIN probíhat dobročinný bazar módních doplňků knih - zde si budete Moci koupit nádherné kabelky, šperky na bižuterii, šátky na Saly, opasky, kravaty JE samozřejmě Knihy, Které Centrum Orion sbíralo po celý leden únor od štědrých dárců Z Rychnova a okoli. Centrum Orion VAM zároveň představí samotnou terapii EEG biofeedback, kterou si budete Moci vyzkoušet Na vlastní kůží!

V pátek 24. Března odpoledne proběhnou Dvě přednášky. V 15 HODIN v Novem kinosále vystoupí renomovaný MUDr. David Frej, odborník na celostní medicínu ájurvédu, se svou přednáškou na téma "Tučné superpotraviny, zdravé střevo dlouhověkost". V 17:30 Jej potom vystřídají Jiří Alena Márovi, známí cestovatelé, kteří o sobě svým synem Jirkou, který byl kvůli svalové dystrofii upoután na invalidní vozík, procestovali celý Svět se nyní k nám přijedou sobě svou přednáškou o Japonsku, Jirkově nejoblíbenější ZEMI. Večer vyvrcholí s taneční ukázat orientálních tanečnic ze Skupiny Marly, Které rozvlní Velký sál Společenského centra v 19:30.

V sobotu 25. Března odpoledne budete MOCI navštívit dalsi tri zajímavé pořady. V 15 HODIN v kinosále si budete Moci vyslechnout Zábavné Neuvěřitelné vyprávění "Pěšky Mezi buddhisty komunisty" Ladislava Zibury, cestovatele, který Pěšky Došel Dělať Nepálu Číny bez jakéhokoli předchozího Plánování. V 17:30 se můžete těšit na Moudrá slova mistra vypravěče, mořeplavce Rudolfa Krautschneidera, na besedě "Lide oceánů". Celé vrcholem benefiční akce Bude Pote OD 19:30 koncert Ondřeje Rumla, zpěváka, který svůj talent prokázal Jak v soutěží X-Factor, TAK UŽ iv mnoha českých muzikálech. Proveďte Rychnova přijede představit sve nove Čisté vokální album "Nahubu", čímž VAM poskytne zážitek, Jaký jste nejspíš nikdy předtím nezažili - koncert bez hudebních nástrojů!

Neváhejte PŘIJĎTE 24. 25. Března Podpořit dobrou Věc - odnesete SI s Sebou Jak krásné věci Tak i nezapomenutelné zážitky, Cenne Poznání Av neposlední rade i hřejivý Pocit V srdcí.

Eliška Charvátová

Like what you read? Give Martin Fletcher a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.