Çocuklar için ve hatta bizler için eğitimin olmazsa olmaz şartlarından birisi kitap okumaktır. Ancak atasözü derki ağaç yaşken eğilir. Yani çocuklarınıza kitabı henüz okula gitmeden önce onlara okumanız, ve hatta onlara okumayı öğretmeniz çocuklarınız için ilk okulda +1 puanla başlamalarına sebep olacaktır. Her şeyden önce onlara eğitime dair, davranış ve saygı biçimlerine dair kitaplar okuyarak aşılamanız neticesinde, geleceğimiz için daha güzel bir Türkiye’ye vesile olabilirsiniz. En azından çocuklarınıza öfkenin zararlarını anlatmanız, her daim sakin kalabilmemiz gerektiğini öğretmeniz bile onlara çok büyük fayda sağlayacaktır.

--

--

Bizde Mevcut Sitesi Güvenilir Mi?

Bizde Mevcut firmasında günlük 5000 bin ve üzeri alışveriş gerçekleştiğini herkes biliyor. Firmayı tanımayan, ama tanımak isteyen kişiler ilk siparişlerini kapıda ödeme seçenekleri ile siparişini verip, memnun kalan kişiler bir sonra ki siparişlerinde genellikle kredi kartı kullanmaktadır. Yada internet ortamında kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemeyen tüketiciler özellikle bizde mevcut firmasını tercih etmektedir. Hatta kredi kartı olmayan kişiler de bir önce ki bahsi geçen müşteriler gibi, kredi kartı olmadığı için bizde mevcut firmasını tercih etmekte. Şuana kadar gördüğümüz kadarıyla sipariş veren herkes memnun. :) Eğer sizlerde bu siteden sipariş vermek isterseniz, aşağıya sitenin link adresini bırakacağım.

https://bizdemevcut.com.tr/

--

--

Masal kitabı alırken çocuklarınıza önerimiz, kitap yazarının özgeçmişini ve diğer kitaplarını gözden geçirmeniz. Hatta gerekli ise kitabı çocuğunuz okumadan önce sizler okuyunuz. Masal kitaplarında ırkçılık, dincilik ve benzer olaylara çocuğunuzu istemeden de olsa aşılayabilirsiniz.

--

--

Çocuklarınıza neden vakit ayırmıyorsunuz? Onlara vakit ayırmak, onlarla zaman geçirmek çocukların psikoloji için çok önemlidir. Eğer o vakit ayırmak eğitime dayalı ise daha sağlıklı olacaktır. Çocuklarınıza her gece 1 saatini ayırarak onlara eğitici hikayeler okuyarak onların gelişimine ve kişiliğini şekillendirebilirsiniz. :)

--

--

Okumak son derece önemlidir. Çocuklara masal okuyarak onların gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Veya okul öncesi çocuklarınıza anne veya bir baba olarak onlara siz onların okumalarını geliştirebilirsiniz. https://masaloku.com.tr/ sitesinden veya sizlerin farklı tercih edeceği sitelerden onlara bir hikaye okuyarak başlayabilirsiniz.

--

--

Çocuklara masallar okuyarak onların gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. En güzel çocuk hikayeleri okurken, dikkat etmeniz gereken konular:

  • Eğitici masallar
  • Bilgi verici masallar
  • Öğretici hikayeler

3 seçeneğe dikkat etmeniz gereklidir. Çocuklara en özel masalları okumanız sizler için ve çocuğunuz için daha sağlıklı olacaktır.

--

--

Masal Oku

Türkiye'nin masal sitelerinde ve kullanım için https://masaloku.com.tr/ içerik sağlayıcılar.