אסאדו לאירועים זה לא רק סטייקים על האש

אתם רוצים חתונה מנצחת, ואתם עושים את כל המאמץ הנדרש כדי להשיג את המטרה. אתם משקיעים כסף רב, לומדים תוך כדי תנועה להיות מפיקים לרגע, מתמקחים עם אנשי מקצוע, צלמים, תקליטנים, בעלי אולמות, חברות קייטרינג, ספקי אטרקציות ומה לא? לאט לאט אתם גם לומדים שלא כל מה שאומרים לכם זה מה שאתם באמת מקבלים, ואחת הדוגמאות הטובות לכך היא ההצעה של קייטרינג אסאדו לאירועים. אסאדו הוא שמן של צלעות בקר חתוכות לרוחב, והוא גם שמה של שיטת צלייה אותנטית הנהוגה במדינות דרום אמריקה ובמיוחד בארגנטינה וברזיל.

חוויה שלמה עם קונספט וכל מה שנלווה

אסאדו לאירועים היא חוויה שלמה של אוכל, שהבשר הוא אמנם המרכיב המרכזי והמאפיין שלה, אבל לחלוטין לא החוויה כולה. לא כל חברת קייטרינג שמציעה לכם את האופציה של אסאדו, היא חברה שבאמת מציעה לכם את החוויה כולה עם הקונספט המלא ועם שלל מאכלים מותאמים מקצה לקצה. את החוויה הזאת תוכלו להשיג אך ורק בחברה המתמחה בתחום של קייטרינג אסאדו לאירועים, ויודעת גם להציג בפניכם את החוויה כבר בפגישה הראשונה שלכם עם נציגי החברה. בפגישות האלה אתם רוצים לזהות גם את הניצוץ הארגנטינאי, את ההבנה הרחבה בחוויה כולה. מה שאם לא רוצים לזהות זה את הניסיון להסתיר שמדובר בפינת סטייקים דרום אמריקאית. זה לא אסאדו, וזה לא מה שיסייע לכם להפוך את החתונה שלכם לחתונה שאותה אתם מאחלים לעצמכם.

יצירת חוויה שלמה עם מוסיקה ועיצוב

חוויית האסאדו היא חוויה הכוללת עמדות צליה עם מתקני גריל פחמים אותנטיים. היא כוללת שורה של תוספות המותאמות לארוחת אסאדו ונהוגות בתפריט הדרום אמריקאי והיא כוללת גם רטבים, סלטים ומשקאות תואמים. את הסומבררו על ראשי המלצרים אתם מקבלים כחלק מהדיל, ואולי תוכלו ליצור סביב הקייטרינג עצמו קונספט שלם של מוסיקה דרום אמריקאית שמחה, אולי להזמין הרכב מוסיקלי של להקה ברזילאית, או לבחור עוד שורה ארוכה של אפשרויות שיסייעו לכם לבנות קונספט מנצח ובלתי נשכח, שהאורחים שלכם יהנו ממנו דרך הבטן, דרך הרגליים ובעיקר דרך הראש והחיוך.

מומלץ לבחון שורה של אפשרויות וחברות קייטרינג

אם אתם רוצים להבטיח שאתם מזמינים חוויית אסאדו לאירועים קטנים, ושזה גם מה שאתם מקבלים, כדאי לברר על המלצות שתוכלו לקבל מחברים או בני משפחה שכבר עברו את החוויה, ויכולים לספר לכם מה היא כוללת ומה הם למדו עליה בדיעבד. כמו כן, כדאי להיפגש עם מספר חברות קייטרינג המציעות את השירות, ולברר בדיוק מה הוא כולל. התחושה שאתם רוצים לצאת איתה מהפגישות והטעימות עם כל חברה, היא תחושה של חוויה שלמה ולא של מוטיבים בודדים ואקראיים שמסופקים לכם תחת הכותרת של קייטרינג אסאדו לאירועים.

www.master-meat.com לפרטים נוספים ולהזמנות אתם מוזמנים להיכנס לאתרינו