Üçgen Arbitraj botu ile net kazanç

Öncelikle Arbitraj ne demek ?

Arbitraj, rastgele bir borsa ürününü bir piyasada ucuzdan alıp, aynı mülkü, aynı anda, tehlike üstlenmeden değişik bir piyasada daha yüksek maliyetten satarak elde edilen getiriye denir. Borsalar arasındaki oluşan farklardan faydalanmak genellikle çok güçtür. Sebebi ise bir borsadan alım yapıp öteki borsaya aktarma evresinde ya cüzdanlar kapalı oluyor yada aktarım olana kadar maliyet eşitleniyor.

Şimdi sizlere değişik bir arbitraj imkanı sağlayan aynı borsa içerisinde işlem yapan, manuel yapılması çok güç olan 3 lü çapraz kur denilen bir arbitraj yazılımı olan zarar ettirmeden ve bir saniyenin altında işlem gerçekleştiren bottan bahsetmek istiyorum. Tamamen yerli bir yazılım olan kesinlikle zararına işlem gerçekleştirmeyen bu yazılımın adı arbitraj botudur.

ÜÇGEN ARBİTRAJ NEDİR ?

Kısa bir süre içinde orijinal para geri dönüştürerek, nihayet, üçüncü para birimine tekrar dönüştürerek ve başka bir para birimi dönüştürme işlemi. Para biriminin döviz kurları tam eşleşmiyor zaman risksiz kar Bu fırsat doğar. Üçgen arbitraj imkanları çok sık olmaz ve onlar ne zaman, onlar sadece birkaç saniye sürer.

Arbitraj botu şimdilik sadece Binance borsasında çalışan yüksek işlemli üçgen arbitraj botudur. Arbitraj sinyallerini kaçırmadan, yakaladığı anda hızlı hareket ederek işlemleri gerçekleştirecek şekilde tasarlanmıştır. Arbitraj botunu bilgisayarınızdan cep telefonunuzdan ve tabletinizden takip ve kontrol edebilirsiniz. Arbitraj botumuzu bilgisayarınıza kurmanıza gerek kalmadan online çalışır ve size vereceğimiz kontrol paneli üzerinden net karlarınızı takip etmek kalır. internet kullanıcı arayüzü duyarlı bir tasarıma sahiptir.

Arbitraj Bot yazılımı yüzde yüz yerli bir yazılım olup, ortalama günde yuzde 1 oranında kar bırakıyor. devamlı olarak algoritma çalışmaları yapılmaktadır ve günlük kazançları her geçen gün artacak şekilde geliştirmeler yapılmaktadır . Bu sayede bitcoin ve alt coin borsalarının düşünde ve çıkışında da güzel kazançlar elde edebileceksiniz.

Botu satın almak ve kafanıza takılan sorularla ilgili bilgi almak için aşağıdaki kayıt linkine tıklayarak ücretsiz kayıt olup paneli inceleyebilir ve karar verdiğiniz anda botun ücretini paneldeki btc adresine ödeyerek garanti arbitraj fırsatlarından 7/24 faydalanıp kazanmaya başlayabilirsiniz. Kafanıza takılan sorular için panelinizde bulunan sponsor telefon no yu arayarak destek alabilir ayrıca telegram grubumuza katılarak destek alabilirsiniz.

Ön kayıt olduktan sonra bizimle irtibata geçebilir, kafanıza takılan herşeyi sorabilirsiniz. –> Ön kayıt linki için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız.

Originally published at mmavis.com.