Arkadaşını ininallı Yapanlar Kazanıyor

Yıllardır kullanıcılarımıza yönelik yaptığımız anketlerde, Migros’ta, ING Bank ATM’lerinde kartına yükleme yaparken karşılaştığımız kullanıcılarımıza hep “ininal’ı nereden duydun?” sorusunu sorduk. Normal bir şirketten çok daha yüksek oranlarda “Arkadaşımdan” cevabını aldık. Yıllardır ininal’ın özelliklerini, faydalarını, avantajlarını arkadaşlarınıza anlattınız, arkadaşlarınızı da ininallı yaptınız kısaca bizi siz yarattınız :)

Uzun süredir bu şekilde arkadaşını ininallı yapan kullanıcılarımıza teşekkür etmenin bir yolunu geliştirmek istiyorduk. Bugün devreye aldığımız yeni özelliğimizle artık arkadaşını ininallı yapan kullanıcılarımıza 2 lira, arkadaşının davetiyle ininallı olan kullanıcılarımıza 5 lira ödül veriyoruz.

Peki arkadaşını getir nasıl çalışıyor? ininal cüzdan uygulamamızda Diğer menüsü altında “Arkadaşını Getir” sayfasından size özel davet kodunu görebilirsiniz. Bu kodu Whatsapp’tan, sms ile veya aklınıza gelebilecek her şekilde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu işlemi hızlıca tamamlamak için kodun yanındaki paylaş butonunu kullanabilirsiniz. Arkadaşınız bu kod ile kayıt olup bir fiziksel ininal kart eklediğinde hem arkadaşınız hem siz ödülü kazanıyorsunuz. Kazandığınız ödülü yine arkadaşını getir sayfasından görüntüleyebilir, istediğiniz ininal kartınıza istediğiniz zaman yükleyebilirsiniz.

Şimdilik arkadaşını ininallı yapan kullanıcılarımız 2 lira, arkadaşının davetiyle ininallı olan kullanıcılarımız 5 lira ödül kazanacak. Bir kullanıcı arkadaşını davet etme ödülününden bir ayda maksimum 5kez faydalanabilecek. Arkadaşını getir ödüllerimiz zaman zaman artacak o yüzden kampanyalarımızı takip etmeyi unutmayın :)

Kampanya Koşulları

1- Bir kullanıcı bir takvim ayı içerisinde maksimum 5 kez davet ettiği arkadaşı için ödül kazanabilir. Bir sonraki takvim ayında tekrar 5 kez aynı ödülden faydalanabilir.

2- ininal herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve etkinliğini gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

3- Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

Like what you read? Give Mehmet Karaca a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.