Bugün sosyal medyada tanıştığım bir kadının sorununa yardım ettim. Olayı kısaca anlatayım. Bu ablamız sevgilisi ile evlenme hayali kurarken adam istemiyor evlenmeyi. Cinsel hayatları da çok güzel gidiyor tabii ki bu ikilinin. Büyük ihtimalle evlilik düşünmeme nedeni kadını basit olarak görmesi. İstediği her şeyi yaptığı için. Bu yüzden burdan okuyan 1–2 kişi dahi olsa onları değiştirmek adına birkaç şey yazmak istiyorum ben.

  1. Bir erkeğe karşı asla basit kadın görüntüsü vermeyin. Önemsemez erkek sizi.
  2. Odak noktası olarak hep beyninize odaklandirmaya çalisin erkeği. Beyne değil de vücuda odaklanan erkek sizi seks objesinden başka şey olarak görmez.
  3. Karşılıklı otururken spastik hareketler yapmayın. Karsidaki erkek sizi ciddiye almalı. Almazsa biter her şey çabalamak yersiz olur.
  4. Bencil olun eğer ilişkiniz olursa. Bokunu çıkarmayın ama bencilliğin. .
  5. Erkeğe karşı taviz vermeyin. Erkek dibine kadar kullanır bunu. Elini verip kolunu değil bedenini alamazsın haberin olsun.
  6. Sevgilim mutlu olsun yanımdan ayrılmasın hiç çünkü çok seviyorum onu laflarını bırakın. Sevgiliniz ayrılacaksa her türlü ayrılır zaten. Bu ayrılma olayını istemeyip yanımda kalsın diye de erkekle yatmayın sakın
  7. Yattıktan sonra sizden ayrılmaları çok normaldir. Çünkü istediğini alan erkek bırakır.
  8. Cinsellik yaşamayın sakin. Çıplak fotoğraf dahi atmayın. Sonra ifşa gruplarında erkeklerin mastürbasyon malzemesi oluyorsunuz.

Daha çok şey var ama bu kadar yeterli suanlik. Daha sonra tekrar devam. Ben burayı 1–2 kişi okusa dahi yazacam. İçimi döküyorum ve kafamı dağıtıyorum çünkü. İyi geceler. Bu arada bunu saat gece 3 gibi yazdım.