İstanbuldaki Paykasa Satis Yerleri

İstanbul Paykasa

Paykasa Kart kullanım alanları Dünyada 60.000 den fazla paykasa kart ödeme noktasında kullanılan online alışveriş yerleri ve siteleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Paykasa kart bir çok popüler alışveriş noktasında, iletişim programlarında ve sosyal paylaşım platformlarında kullanılan bir ödeme yöntemi olmuştur.

Paykasa Türkiye İle Mutlu Alışverişler Dileriz

İstanbul Paykasa

Paykasa Kartı Hangi Bankadan Alabilirim ?

Şirketimiz 12 banka ile çalışmaktadır herhangi bir banka hesabınızdanda para gönderimini yapabilirsiniz işlem ücreti almayan bankalarımız Finansbank,Hsbc ‘ dır. Geriye kalan banka hesaplarımız max 10 TL minimum 3 TL havale ücreti kesmektedir.

Paykasa Fiyatları Nelerdir ?

10 € — 40 TL 150 € — 525 TL

20 € — 75 TL 200 € — 700 TL

50 € -175 250 € — 870

Fİyatlar suanki kura gore belirlenmistir. Surekli olarak degismektedir sosyal medyalarımızdan ve paykasa fiyat listemizden daha detaylı bir sekilde takıp edebilirsiniz.

Paykasa Avantajları Nelerdir ?

Paykasa kullanım yerleri online alışveris sitelerinde gerçekleşmektedir. Kullandıgınız sitede bonus var ise yuzde 10 yatırma bonusu kazanabilirsiniz. Paykasa ile para cekmekte artık cok kolay paykasa bozum hizmeti suanda yoktur fakat ilerleyen gunlerde paykasa bozum hizmeti verecegiz.

KAYNAK : http://paykasasatinal.gen.tr/istanbul-paykasa/

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.