M&G Szopińscy — wentylacja Chojnice

M&S Szopińscy Chojnice

Oferujemy kompleksowe usługi montażu wentylacji. Prowadzimy sprzedaż systemów wentylacyjnych każdego typu.

Wentylacja jest alternatywną dla klimatyzacji i przez niektórych uważana jest za lepsze rozwiązanie. Głównym atutem wentylacji jest to,że nie zmienia ona właściwości powietrza, takich, jak temperatura, czy wilgotność.

Klimatyzacja w przypadku osób wrażliwych na nagłe zmiany temperatury powodować może przeziębienia i inne dolegliwości, gdyż klimatyzacja właśnie znacznie obniża temp. w pomieszczeniach w stopniu często znacznym do warunków panujących na zewnątrz. Dodatkowo zmienia też parametry, takie jak wilgotność powietrza. Dlatego często lepszym rozwiązaniem jest właśnie wybór wentylacji.

Wentylacja dostarcza świeże powietrze do pomieszczeń z zewnątrz, co oznacza, że nie zmienia ono swoich parametrów, a tylko zapewnia cyrkulację powietrza i jednocześnie przyczynia się do usuwania przykrych zapachów, czy zanieczyszczeń z wentylowanych pomieszczeń.

Ponad to wentylacja zapobiega powstawaniu pleśni i skroplin pary wodnej na gładkich powierzchniach.

Wentylacja Chojnice

M&G Szopińscy

podejmują się montażu we wszelkich typach pomieszczeń i budynków. Zrealizujemy najbardziej skomplikowane zlecenia, w wszystkie usługi na niezmiennie wysokim poziomie.

Instalujemy wentylacje na terenie Chojnic (ale nie tylko) w domach prywatnych, w firmach, sklepach, galeriach handlowych, instytucjach państwowych, biurowcach, halach i zakładach produkcyjnych.

Proponujemy różne rodzaje instalacji wentylacyjnych. Proste, oparte o wentylatory kanałowe, tradycyjne i zaawansowane systemy wentylacyjne obejmujące wiele pomieszczeń, oparte o centrale wentylacyjne.

Wentylacja Chojnice

Oferujemy :

  • Montaż nagrzewnic i wentylatorów kanałowych, dachowych oraz zespołów wentylatorów
  • Wykonanie i montaż kanałów wentylacyjnych
  • Montaż wentylacji mechanicznej nawiewno — wywiewnej (rekuperatory)– daje możliwość odzyskania znacznej ilości ciepła z powietrza usuwanego z budynku.

Firma M&G Szopińscy — Chojnice :

– technika grzewcza

– instalacje grzewcze, grzejniki, promienniki ciepła

– ogrzewanie centralne, kotły

– ogrzewanie podłogowe

– instalacje i sieci gazowwe

– technika sanitarna, instalacje wodno-kanalizacyjne

– wentylacja i klimatyzacja

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.