Võta mind endale appi!

Ma pakun abi inimestele, kes tahavad midagi kirjutada. Nii eesti kui inglise keeles.

Kirjutamine on nauding, mis muudab Su targemaks ning paremaks inimeseks. Oma mõtete kirjalik vormistamine aitab Sul mõelda aina suuremaid ja kasulikumaid mõtteid. Ning suured mõtted võimaldavad Sul omakorda elada täiuslikumat ning õnnelikumat elu.

Teisalt on hästi kirjutamine üks paras kunst, mille omandamine võib võtta pikki aastaid. Kui Sul pole nii palju aega ning Sa tahad kohe kirjutamise juurde asuda, siis võta mind endale appi.

Olgu see artikkel, kõne, esitlus, blogipostitus, laulutekst, romaan, novell või kasvõi sünnipäevakõne, mis pidulised naerukrampidesse peab ajama — ma aitan Sul selle kirjutada nii, et võid enda üle uhke olla.

Kuidas see siis käib? Töö kiireks alustamiseks saada mulle kiri aadressil raud@mac.com. Palun kirjelda mulle oma projekti. Kui Sul on juba midagi kirjutatud ja Sa tahad, et aitaksin Sul selle täiuslikuks lihvida, siis lisa see oma kirjale. Kui Sinu projekt on alles idee faasis, siis tutvusta natuke oma mõtteid. Vastan Sulle 24 tunni jooksul, et meie edaspidises ühistöös juba detailsemalt kokku leppida.

Väga palju — nii meie ühistööle kuluv aeg kui hind — sõltub sellest, mida Sa täpselt kirjutada tahad. Lihtne laulutekst või blogipostitus on kindlasti vähenõudlikum kui novelli nõustamine või põhjalik ghostwriting projekt (kui Sa tahad, et ma Sinu nime all terve romaani või elulooraamatu kirjutaksin).

Meie ühine töö hakkab käima nii emaili kui Skype’i kaudu. Kõik Skype’i sessioonid (olgu neid üks või kümme) võtan ma linti ning jagan Sinuga — nii ei pea Sa muretsema, et mõni asi äkki kõrvust mööda lendab.

Hakkame tööle? Minugi poolest! Tulista mind emailiga aadressil raud@mac.com ja asume asja kallale!

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.