זהו. חלאס. די.

הבית היהודי לא היה הבית שלי. הם אפילו לא היו הבית של אבא שלי אולי של סבא. הם תמיד נתפסו כמשהו ישן עתיק נוח כמו ריהוט ישן של בית כנסת, לא כמשהו שרוצה להנהיג ולהוביל.

אבל גם אינני יכול לעמוד מנגד כשתקוותם של צעירים רבים נופלת קרבן לדילים של הפוליטיקה הישנה. אז הבקר, בזכות הדיל של אורלב והרשקוביץ, החלטתי לעשות מעשה ואני קורא לאחרים להצטרף אלי למען הדור הצעיר ולמען פוליטיקה אחרת במדינת ישראל.

היום אני תורם לנפתלי בנט. נפתלי הוא אדם הגון וישר עם רקורד של עשייה מחוץ לפוליטיקה,בצבא ובעסקים. הוא איש צעיר עם אידיולוגיה שלא נותן לפוליטיקה לבלבל אותו. נפתלי בא לעשות שינוי בתרבות הפוליטית של מדינת ישראל ומגיע לו שנתמוך בו בין אם נצביע עבורו בסוף ובין אם לאו.

נפתלי העז להצטרף למפלגה המבוגרת בישראל, לחולל בה שינוי, להוביל למפקד המוני ולעורר תקווה בקרב המוני צעירים ומבוגרים.

בכל הקריירה שלי כמשקיע בתחום ההון סיכון ,השקעתי באנשים. השקעתי ברונן שילה בקונדואיט, בנחום שרפמן ז”ל בשופינג.קום ובאבישי אברהמי בwix וגם בנפתלי בנט. מעולם לא השקעתי במי שהסביר לי כמה הסדר הקודם הוא הנכון, כמה הכרחי הוא הנוכחי וכמה בלתי אפשרי לשנות. אני מאמין באנשים צעירים וביכולתם לשנות וליזום שינויים. ואני שם את הכסף מאחורי האמונה שלי.

בפעם הראשונה מזה שנים, צעירים כמו נפתלי בבית היהודי , איש החינוך חילי טרופר במפלגת העבודה, מיה בנגל במרץ , הרב פירון ביש עתיד באים לפוליטיקה עם ניקיון כפים, רקורד של עשייה משמעותית לפני כניסתם לפוליטוקה, ורצון לשנות למען עתיד ילדינו. אם ניתן לדיל של אורלב והשקוביץ להצליח, אז צעירים מבטיחים אחרים לא יבואו אחריהם.

ברגעים אלו לכולנו יש החלטה ברורה: לתמוך בשינוי ובעתיד אחר או להישאר בישן, המקובע, המקומבן והלא מוצלח.

שמעו נא קציני סדום. בבחירות אלה, צעירים ישראלים אידיאליסטים קמו וקמים לתחיה למען ישראל חדשה, ישרה, מאוחדת ומליאה בערבות הדדית. לא ניתן לכם לעצור אותנו.

[Originally published on 25th October 2012 by MIchael Eisenberg]