Kur apsigyventi Lvive (Lvove)? Viešbučiai kuriuose gyvenau.

Nakvynių kainos Lvive prasideda nuo kelių eurų ir gali kainuoti iki kelių šimtų už naktį. Taip, kad viskas priklauso nuo jūsų norų ir galimybių. Taksi kainos nėra aukštos, todėl galima rinktis ir vietas nakvynei toliau nuo centro. Bet aš stengiuosi rinktis nakvynės vietas nedaug nutolusias nuo centro ar lankytinų vietų, kad patogu būtų grįžti.

Man teko lankytis šiuose viešbučiuose, pateikiu savo įspūdžius:

Image for post
Image for post
Nuotrauka iš booking.com

Nota Bene Hotel — viešbutį rinkomės dėl to, kad šį kartą keliavome į Lvivą švęsti Naujų metų, tai pasirinkimo buvo mažai (virš 90 proc. viešbučių rezervuota, o likę tik labai toli nuo centro, įvairūs hosteliai, sovietmečiu kvepiantis butai ir ypatingai brangūs viešbučiai). Rinkomės dėl gero vertinimo Booking.com ir priimtinos kainos. Deja šis viešbutis neturi SPA centro. Viešbučio restoranas nedidelis ir įrengtas lyg verandoje, manau, vasara būtų puiku vakarieniauti, bet žiemą buvo vėsoka ir negelbėjo papildomai veikiantys šildytuvai. Viešbučio Kambariai švarūs ir erdvūs.

Kadangi po Naujametinės nakties pramiegojom pusryčius, tai užsisakėm maisto ir gėrimų į kambarį. Aišku su užsakymų persistengėm, nes atrodė, kad esam baisiai alkani ir visko suvalgyti nepavyko.

Image for post
Image for post
Nuotrauka iš booking.com

LH Hotel&SPA — apie 1,5–2Km nuo centro, šalia HiresH Karaoke naktinis klubas. Viešbutis sujungtas su Eurosport sporto kompleksu ir baseinu. Gan nedidelis SPA šeštadienio dieną buvo sausakimšas žmonių. Kiek supratau, šį SPA pamėgę miesto gyventojai, todėl savaitgalį ir buvo tiek daug žmonių. SPA patalpose buvo gan keistai tamsu ir neypatingai jauku, todėl kitą dieną negrįžome. Galima užlipti į lounge zoną ir iš viršaus stebėti kas vyksta dideliame baseine gurkšnojant vaisinį kokteilį ar Mimozą :)

Image for post
Image for post
Nuotrauka iš booking.com

Taurus Hotel & SPA — nuo centro kaip ir LH Hotel&SPA nutolęs viešbutis. Šiame viešbutyje apsilankymas baseino ir pirčių zonoje papildomai apmokestinamos. Tikriausiai todėl SPA lankėmės vieni. Tiksliai nepamenu masažų kainų, bet rodos, kad prasideda nuo 7Eur.

Gaukite 10% nuolaidą viešbučių rezervacijai su šia nuoroda: https://www.booking.com/s/34_6/a2aba69f

Daugiau apie Lvivą:

Written by

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store