MissOngeduld
Sep 2, 2018 · 2 min read

All Stars forever…

Op mijn 14e kreeg ik mijn eerste paar Converse All Stars.
Ik moest er flink wat overtuigingskracht voor inzetten want geen voetbed, te koud voor de winter en zo had mijn moeder nog wel wat bezwaren maar ik wou ze dus ik keurde alle alternatieven net zo lang af tot ze er gek van werd.
Uiteindelijk hoorde ik mijn moeder verzuchten: "Vooruit dan, maar niet zeuren hè als ze toch niet zo geweldig blijken te zijn als je denkt!"

Mijn eerste paar All Stars werden een feit en oh wat was ik gelukkig met mijn mooie zwarte exemplaren. 😍😍😍
Vanaf dat moment zijn de All Stars nooit meer uit mijn leven geweest. Er was vanaf toen nooit een moment dat er geen All Stars in mijn kast stonden.
All Stars passen bij elk gewicht!
Vandaag kocht ik mijn zoveelste paar. Waren ze in mijn beginjaren altijd zwart, inmiddels zijn er ondertussen ook rode, mintgroene en blauwe voorbij gekomen.
Het paar dat ik vandaag kocht is roze. Iets lichter roze dan deze op de foto want dat is mijn oude paar.
Deze hebben me ik weet niet hoeveel fijne stappen op deze mooie wereld bezorgd en gaan een soort van met pensioen. Ze komen alleen nog uit de kast als ik bang ben dat mijn nieuwe te smerig of zeiknat zullen worden. 😉

Het blije gevoel van nieuwe All Stars is nog hetzelfde als toen ik 14 was. De All Stars zijn nog hetzelfde als toen ik 14 was.
Over een maandje word ik 44 dus deze nieuwe All Stars en ik vieren dit jaar samen ons 30 jarig All Stars jubileum!

Ik vind het bijzonder dat een ontwerp van een product zo sterk is dat het in vrijwel ongewijzigde vorm, in een branche die op trends en verandering draait, al zolang mensen weet te boeien!

All Stars zijn voor mij een necessity in life en ik denk dat ik mijn 30 jarig All Stars jubileum dit jaar ga vieren met nog een extra paar... 😉