Переіменувальне охохо

Шукала інфу про те, які назви переважно обирають для населених пунктів, чиї назви потрібно було змінити під час декомунізації. На сайті УІНП знайшла таке:

5 населених пунктів перейменовано на честь їхніх уродженців-військовослужбовців, які загинули під час несення служби у зоні Антитерористичної операції на Сході України.
Село Сусваль Володимир-Волинського району Волинської області (колишнє Жовтневе) назване на честь солдата 51-ї механізованої бригади П. Сусваля, який помер 2 вересня 2014 р. внаслідок поранення, отриманого в бою за Савур-Могилу.
Селище міського типу Токарівка Веселинівського району Миколаївської області (колишнє Кудрявцівка) отримало назву на честь солдата 28-ї окремої механізованої бригади В. Токаря, який загинув 10 листопада 2014 р. в бою з диверсійно-розвідувальною групою терористів.
Село Максимівка Синельниківського району Дніпропетровської області (колишнє Октябрське) назване на честь старшого солдата 93-ї окремої механізованої бригади М. Єфімчука, який загинув 20 квітня 2015 р. під час мінометного обстрілу.
Село Ільїне Чернігівського району Запорізької області (колишнє Панфілівка) отримало назву на честь сержанта 93 окремої механізованої бригади В. Ільїна, який загинув 29 серпня 2014 р. в боях під Іловайськом.
Село Добропасове Покровського району Дніпропетровської області (колишнє Червоний Лиман) назване на честь старшого солдата 25-ї окремої повітрянодесантної бригади С. Добропаса, загиблого 14 червня 2014 р. в літаку Іл-76, збитому при заході на посадку в аеропорту Луганська.
2 населені пункти на тимчасово окупованій території перейменовані на честь військовослужбовців, які загинули неподалік. Село Ужівка Новоазовського району Донецької області (колишнє Ленінське) перейменовано на честь добровольця, капітана Окремого загону спеціального призначення «Азов» С. Криворученка («Ужа»), який загинув 5 лютого 2015 р. в боях під Широкиним. Селище Ступакове Бахмутського району Донецької області (колишнє Красний Пахар) отримало назву на честь лейтенанта 25-го окремого мотопіхотного батальйону І. Ступака, який загинув 29 січня 2015 р. в боях за Дебальцеве.

Якось трошки офігіла. Як вам?

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.