سرور مجازی کاهش پینگ

سرور کاهش پینگ چیست ؟

سرور کاهش پینگ مناسب چه کسانی هست ؟

بهترین دیتاسنتر برای سرور کاهش پینگ کدام است ؟

با پاسخ به سه سوال بالا تمام موارد مهم در مورد سرویس کاهش پینگ و بهترین سرویس دهنده سرور کاهش پینگ را خواهیم شناخت.

سرور کاهش پینگ مناسب تمام کسانی که بازی آنلاین می کنند و در حوزه گیم و گیم سرور فعالیت می کنند و نیازمند پایین آوردن پینگ تایم اینترنت خود هستند می باشد.

سرور کاهش پینگ به طور مثال زمانی که پینگ تایم شما 200 میلی ثانیه باشد بعد از کانکت شدن به سرور کاهش پینگ کمتر شده و برای انجام بازی آنلاین لگ کمتری را برای کاربر خواهد داشت و کیفیت گیم را برای کاربران بالا خواهد برد

بهترین لینک در ایران لینک فیزیک نظری بوده و در حال حاضر بهترین دیتاسنتر برای سرور کاهش پینگ دیتاسنتر تبیان می باشد سرور کاهش پینگ سرویس است برای کم کردن پینگ تایم اینترنت شما و بهبود کیفیت اینترنت برای گیمر ها و کاربرانی که به صورت تخصصی بازی های آنلاین انجام می دهند

برای خرید سرور کاهش پینگ از طریق لینک بالا اقدام نمایید

سرور مجازی کاهش پینگ از دیتاسنتر تبیان با روت فیزیک نظری سرویس بسیار با کیفیت و ویژه ای هست مخصوص کاربرانی که کیفیت و پینگ تایم پایین نیاز دارند .

مبین هاست با ارائه سرور از فیزیک نظری توانسته سرور کاهش پینگ بر روی بستر با کیفیت دیتاسنتر تبیان ارائه کند . سرور کاهش پینگ با پایین آوردن پینگ تایم اینترنت کاربران گیم سرور لگ را به حداقل میرساند . روت فیزیک نظری مسیر اختصاصی هست که کیفیت بسیار بالاتری نسبت به سایر مسیر های اینترنت کشور دارد . سرویس کاهش پینگ به فرض می تواند پینگ تایم شما فرضا اگر نسبت به 8.8.8.8 در حدود 300 باشد به حدود 100 کاهش دهد .

این میزان بسته به نوع سرویس اینترنت متفاوت هست با افزایش خرید سرور مجازی ایران برای راه اندازی بازی آنلاین و گیم سرور کاربران زیادی نیازمند سرویس کاهش پینگ برای بالابردن کیفیت به هنگام بازی هستند .خرید سرور کاهش پینگ برای آن دسته از کاربران گیم سرور که اینترنت با پینگ تایم بالا دارند و یا علاقه مندانی که می خواهند برای پایین آوردن پینگ تایم خود به نصف و در بعضی اوقات به یک سوم پینگ اصلی برای داشتن کیفیت بالاتر به هنگاه بازی آنلاین مناسب است سرور کاهش پینگ در ایران قرار دارد و مبین هاست ارائه دهنده سرور کاهش پینگ از دیتاسنتر تبیان می باشد دیتاسنتر تبیان مناسبترین شبکه برای استفاده کاربران کاهش پینگ می باشد مشتریان سرور کاهش پینگ عمدتا گیمر ها و کاربران گیم سرور های می باشند .

مبین هاست این وعده را به کاربران سرویس کاهش پینگ خود می دهد که بهترین لینک و بهترین شبکه را برای استفاده کاربران گیم سرور ها و کاربران سرور کاهش پینگ ارائه کند سرور کاهش پینگ نیاز به کانفیگ دارد که مبین هاست کانفیگ سرور کاهش پینگ را به رایگان برای کاربران خود انجام می دهد این سرویس از دو سرور مجازی مختلف تشکیل شده است

یک سرور برای اکانتینگ

سرور دوم برای استفاده به عنوان سرور کاهش پینگ .

اکثر کاربرانی که بازی آنلاین انجام می دهند و نیازمند خرید سرور کاهش پینگ هستند می توانند سرور کاهش پینگ مبین هاست را با بالاترین کیفیت از ما تهیه کنند و پینگ تایم خود را به نصف کاهش دهند . مبین هاست با ارائه سرور اختصاصی کاهش پینگ و سرور مجازی کاهش پینگ بهترین سرویس را ارائه می دهد.
 VPS Tebian — 110 — Single Core | Ram : 512 Mb | HDD : 1x 25 G; Port 1Gbps | BW : 15 Gig | price : 450000 Rial per month