کانفیگ دایرکت ادمین

Directadmin یکی از پر طرفدار ترین کنترل پنل های هاستینگ در ایران میباشد که هدف آن ارائه ی هاست اشتراکی میباشد و پس از نصب آن میتوانید به ارائه ی هاست دایرکت ادمین بپردازید ؛ بر روی سرور مجازی و سرور اختصاصی نصب میشود و از مزایای آن ارزان بودن لایسنس دایرکت ادمین میباشد.

اما برای استفاده ی بهینه و هرچه بهتر از این کنترل پنل ، باید به صورت حرفه ای و اصولی کانفیگ دایرکت ادمین ، بر روی آن انجام شود.

برای کانفیگ سرور خود میتوانید از فرم زیر سطح کانفیگ مورد نیاز خود را انتخاب کرده تا سرور شما توسط مبین هاست کانفیگ شود. در این سرویس ما تضمین داده که رضایت شما را جلب کرده و با توجه به پکیج درخواستی تنظیمات مربوط به امنیت سرور و … را برای شما انجام دهیم.همچنین کانفیگ Directadmin شما توسط کادر فنی مجرب مبین هاست انجام خواهد شد

Directadmin Server Config

این پکیج شامل موارد زیر میباشد :

1. بهینه سازی سرویس ها و هسته ی سیستم عامل

2. نصب و کانفیگ فایروال و دیوار آتشین

3. نصب و کانفیگ آنتی ویروس و جلوگیری از اجرای فایل های مخرب

4. نصب و کانفیگ سرویس anti DDOS و جلوگیری از حملات DDOS

5. بالا بردن امنیت روش های اتصال به سرور نظیر SSH , FTP و …

6. ایمن سازی و بهینه سازی PHP

7. بهینه سازی عملکرد DNS

8. بهینه سازی پایگاه داده

9. انجام تنظیمات بک آپ گیری

10. انجام مانیتورینگ بر روی سرور

11. غیر فعال کردن تابع خطرناک بر روی سرور

در صورت نیاز به کانفیگ در سرور مجازی یا سرور اختصاصی میبایست پارتیشن بندی CentOS بصورت حرفه ای انجام شده باشد ، همچنین سیستم عامل سرور (CentOS) بصورت کاملا خام به ما تحویل داده شود ، همچنین از Template های آماده استفاده نشده باشد.

شرکت مبین هاست متخصص در کانفیگ سرور و میزبانی سرور می باشد و بهترین کانفیگ دایرکت ادمین را بر روی سرور شما انجام خواهد داد . شما میتوانید تمام محصولات مورد نیاز خود را از مبین هاست تهیه کنید.