Günlük Burç Yorumları 13 Ağustos 2018

Günlük Burç Yorumları 13 Ağustos 2018 Pazartesi tarihli yazımızda yine sizlerle uzman kadromuz tarafından hazırlanan astroloji tahminlerini paylaşacağız. Günlük Burç Yorumları aşk, ekonomik dengeleriniz, sağlık konuları, sosyal çevreniz, iş ortamınız ve aile içi etkileşimleri ile ilgili olup bitecek olaylardan haberdar etmek için her gün özenle hazırlanmakta ve siz değerli okurlarımızın beğenisine sunulmaktadır. Paylaştığımız günlük burç yorumları tamamı ile kendi kadromuzda bulunan arkadaşlar tarafından özgün olarak hazırlanmaktadır. Herhangi bir yerden alıntı yapılması söz konusu değildir. Bizleri sosyal medyadan takip etmeyi, paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayınız.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 13 AĞUSTOS 2018

Haftanın ilk günün de sizi iş ortamında zorlu bir gün bekliyor. Ertelediğiniz projeler sizi bugün sıkıştıracak. Yoğunluğunuz sadece iş ortamı ile de kısıtlı kalmayacak. Bazı küçük sağlıksal problemler sizi meşgul edecek. Fazla büyütmeye gerek olmayan bu sağlıksal problemlerden kendinize dikkat ederek ve dinlenerek atlatabilirsiniz. Kurban Bayramı da gün geçtikçe yakınlaşmakta maddi açıdan hazırlıklı olmalısınız çünkü size önümüzde ki günlerde tahmin etmediğiniz masraflar çıkacak. Koç Burcu Günlük Burç Yorumları.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 13 AĞUSTOS 2018

Bugün hastahane de ki randevunuz sizi mutlak mutluluğa götürecek. Hiç merak etmeyin sizi çok güzel haberler bekliyor. Doktor ile randevunuz çok iyi geçecek. Ancak her ne kadar sağlık durumunuz iyiye gitse de kendinize maksimum derecede dikkat etmek zorundasınız. Sizde biliyorsunuz ki şu an da ki rahatsızlığınızın kökeni geçmişinize dayanır ve sadece tekrardan nüksetti. Bu demektir ki dikkatsizce davranmanız durumunda yine tekrarlayabilir ve daha da zorlu ve can acıtıcı bir hastalık olarak geri gelebilir. Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 13 AĞUSTOS 2018

Bazı arkadaşlarınız tarafından hedef tahtasına konulmak isteniyorsunuz. Bunun sebebi kişisel başarılarınız. Hayatınızın sürekli iyiye gitmesi, maddi anlamda ki bolluk ve bereket, ilişkiniz de ki uyum ve tutku arkadaşlarınızın sizi gerçek anlamda kıskanmasına ve sizi rakip olarak görmelerine sebep oluyor. Bu yüzden kendinize oldukça yakın gördüğünüz ve size bağlılıklarından emin olduğunuz arkadaşlarınızı gözden geçirmelisiniz. Kulağınızı iyi açmalı ve size kötülük yapmak isteyen kişileri kendiniz bulup onlarla arkadaşlığınızı bir an önce bitirmelisiniz. İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları.

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 13 AĞUSTOS 2018

Pazartesi gününe hızlı bir giriş yapacaksınız. Bazı adli konularla ilgilenmeniz gerekecek ama bunların yanında daha büyük bazı problemleriniz olacak. Bunlar bu adli davaların ekonomik götürüleri olacak. Hiç beklemediğiniz bu durum size fazlasıyla zarar verebilir bu yüzden daha önce de söylediğimiz gibi anlaşma yollarını tercih etmenizde fayda var. Aşk hayatınız da ise toparlanma söz konusu. Partneriniz sizin yanınızda olduğunu ve sizinle ileri de daha mutlu günler yaşayacağınızı her fırsatta dile getiriyor. Beraberliğiniz sizin en büyük dayanağınız olmalı. Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları.

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 13 AĞUSTOS 2018

13 Ağustos 2018 günlük burç yorumları ekibi olarak yeni haftanın size Kurban Bayramı öncesinde bol bol mutluluk ve huzur getireceğini söylemek bizleri sevindiriyor ancak bu durumun kötüye gitmesini ve etkisinin azalmasını istemiyorsanız kesinlik kişiliğinizden ve liderlik vasıflarınızdan ödün vermelisiniz. Hayatınızı paylaştığınız kişilerin de söz sahibi olmalarına izin vermelisiniz. Birlik ve beraberlik içerisin de alacağınız kararlar sizi de ailenizi de mutlu etmeye yetecektir. Şahsi düşünmeyi bir kenara bırakıp eşinizde kararlarına saygı duymalısınız. Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 13 AĞUSTOS 2018

Hafta başından itibaren iş hayatınızın yoğunluğu sizi oldukça yoracak. Kariyer planlarınız için bu durum oldukça yararlı olacak ama kendinizi fazla kaptırmanız durumunda da aileniz ve partneriniz ile olan ilişkilerinizi olumsuz yönde etkileyecek. Denge politikası izlemeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Unutmayın ki hayatınız bir bütün olarak anlam ifade ediyor ve hayatınızın bazı bölümlerinde mutlu olup bazı bölümlerinde ise mutsuz olmak sizi ileri de sadece mutsuzluğa sürükler. Yoğun geçecek bu hafta hakkında partneriniz ile konuşup onun desteğini istemelisiniz. Başak Burcu Günlük Burç Yorumları.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 13 AĞUSTOS 2018

Aşk hayatınız uzun zamandır beklediğiniz gibi düzelecek ve üzüntülü zamanları geride bırakarak mutlu zamanlara yelken açacaksınız. Hayatınızın bir bölümünde arkadaşlık kurduğunuz kişilere bu ararlar özellikle dikkat edin. Eski arkadaşlarınızdan bir kişi sizin yeni partneriniz olacak. Bu eski arkadaşı önümüzde ki hafta boyunca bol bol görecek ve ummadığınız ortamlarda rastlayacaksınız. Eskilerden açılacak olan sohbetler sizi bir anda yakınlaştıracak ve daha fazla sohbet etme arzusunu ikinizde de uyandıracak. Olduğunuz gibi olun sizi doğru tanımasına izin verin. Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 13 AĞUSTOS 2018

Hayatınız boyunca herkesten sakladığınız en büyük sırrınızı bir anda kendinize yakın gördüğünüz arkadaşlarınızdan birine anlatmayı düşünüyorsunuz ama bu hiç de mantıklı bir hareket değil. Onu sadece kendinize saklamanızın bir sebebi var. Bu duruma sebep olan durumun ilişkinizde ki kötü gidiş ve ruhsal çöküntüleriniz olduğu apaçık ortada. Biraz rahatlamak ve kafanızı boşaltmak, dertleşmek adına böyle ciddi bir adım atmanıza gerek yok. Dertlerinizi çözmek adına başka yollar aramalı ve onlara yönelmelisiniz. Unutmayın ki hiç bir sorun çözülemez değildir. Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları.

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 13 AĞUSTOS 2018

Kurban Bayramı yakınlaşmakta ve siz kara kara ne yapacağınızı düşünmektesiniz. Maddi açıdan tam anlamıyla rahat durumda değilsiniz. Borçlarınızı ödeme noktasında oldukça zor zamanlar geçirdiğinizin bir siz farkındasınız. Maddi alanda ki problemlerinizi eşiniz ile paylaşmanız sizin için en iyi olacak. Ondan gizlemeniz size çözüm yolunda ilerlemeniz anlamında yardımcı olmuyor. Aksine onun yaptığı gereksiz harcamalar da canınızı sıkıyor. Eşiniz ile tartışmayı göze alarak artık durumunuzu anlatmanız gerekmekte yoksa ileri de daha da sıkıntılı dönemler yaşayacaksınız. Yay Burcu Günlük Burç Yorumları.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 13 AĞUSTOS 2018

Günlük burç yorumları 13 ağustos 2018 pazartesi günü için size anlatacağımız şeylerin başını kesinlikle aşk hayatınız çekiyor. Partneriniz ile aranızı düzelttiğiniz için hayatınızın gayet huzurlu bir şekilde ilerliyor. Yaklaşan Kurban Bayramı için bazı tatil planları yapmaktasınız ama bize sorarsanız bayramı aile ziyaretleri ile geçirmelisiniz. Eğer aile ziyaretleri yerine tatili seçerseniz aile büyüklerinizden sizin için çok önemli olan kişiler size karşı ciddi tepkiler göstererek size tavır alacak. Bu durumdan kaçınmak için iyi düşünüp öyle karar verin. Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları.

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 13 AĞUSTOS 2018

Pazartesi günü sizin için normal bir başlangıç olacak. Haftaya monoton bir şekilde gireceksiniz. Haftanın ortalarına doğru bazı dalgalanmalar söz konusu olsa da yine de etkileri fazla sürmeyecek. Önümüzde ki hafta sizi etkilemeyecek gibi görünen problemlerin ileri de başınıza iş açması ise olası. O yüzden problemleri küçük diye görmezden gelmek yerine onların üzerine gidip ilk elden hemen çözmeniz size daha büyük faydalar sağlayacak. Maddi açıdan da yatırımlarınızı tekrardan gözden geçirmelisiniz. Özellikle son ekonomik olaylardan zarar görmek istemiyorsanız. Kova Burcu Günlük Burç Yorumları.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 13 AĞUSTOS 2018

Kurban Bayramı planlarınızı şimdiden yapmanız sizin adınıza ekonomik açıdan yarar sağlayacaktır. Karar verme konusunda ailenizin de sözlerini dinlemeniz ileri de karşınıza çıkabilecek bazı problemlerin önünü şimdiden kesecek. Uzun zamandır uyguladığınız kemer sıkma politikasından sonra ailecek geçireceğiniz güzel bir bayram tatili bütün aileyi mutlu edecek ve aile arası bağları yeniden güçlendirecektir. Maddi anlamda yine de fazla pahalı tercihlerde bulunmamalı ve gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Sizin için en büyük tatil beraber geçireceğiniz zaman. Balık Burcu Günlük Burç Yorumları.