کلاهبرداری آراد برندینگ در لباس دین و تجارت : پلیس فتا

reza mahdaviani
8 min readMar 8, 2024

دوستان گول فیلم های منتشر شده در سایت آراد برندینگ کلاهبرداری را نخورد که نشان میدهند در حال ارسال بار هستند. این افراد کارمندان خودشان هستند که از بارگیری دیگران فیلم میگیرند و اسم خودشان یعنی آراد برندینگ کلاهبرداری را مطرح میکنند.تاجران عزیز که تازه میخواید وارد این مجموعه کلاهبردار بشوید،اینها هیچ گونه فاکتور بارنامه و…..ندارند .هیچکدام از مدارک صادر شده مهر ندارد و هیچ گونه اعتباری ندارد.تمام افرادی خارجی که بعنوان نمایینده مطرح میکنند افراد عادی هستند که با10000 وعده از انها فیلم میگیرند.اینها پول 100 ها نفر خورده اند. اگر بعد از این همه کامنت و اخباری که از این مجمموعه کثیف و کلاهبردار در سایت ها و گوگول است وارد این مجمعه شوید و پول بدهید واقعا از حماقت شماست.

بنده ۴ هفته در دوره های آموزشی مشاوران آراد برندینگ کلاهبرداری شرکت کردم…تو این مدت خییییلی چیزا دستگیرم شد….و استخدام نشدم چون گرگ نبودم!!!!

اون ها دربه در دنبال تربیت و شستشوی مغزی مشاورین بی تجربه ای هستند که با وعده حقوق های پورسانتی، تصاعدی و نجومی، جوون های زیادی رو جذب میکنند!!! و کسی استخدام میشه که گرررگ باشع….

کسی که بهش یاد میدن، قرص آرامش بخشت باید کنار آب و غذات باشع…

اینکه مدام، محل کار و مسئولیت و حتی شماره تلفن کارمند ها رو تغییر میدن تا کارمندی از کارشون سردرنیاره…و در کل کارمندها مدت کوتاهی در یک پست میموندن!!!

اینکه به مشاورین یاد میدادت که از تکنیک هایی بیرحمانه مثه زخمی کردن، چک و بوسه و … استفاده کنند… یاد میدادن که با گرفتن یه مبلغ کوچک از مردم، اونو زخمی کنند تا مجبور به ادامه بشه!!!

اینکه همه ی عواملش اهل شمال هستند و خدا میدونه که به کدوم فرد بانفوذ مذهبی و سیاسی وصل هستند که شعبه های اصلیشون در قمه….

از خانم ها حجاب اجباری چادر میخوان اما فساد اخلاقی در بین کارمندهاش موج میزنه… و این حجاب، صرفا یه پوششه….

سعی میکنند با نشون دادن لباس های رسمی، آرایشگاه های روزانه برای کارمندها، داشتن گوشی ها و خط های دائمی نامبر وان ، اپل واچ و حتی داشتن اسب هاشون، خودشون رو مرفه و پولدار نشون بدن….

کسی که مشاورین رو آموزش میداد، رسول نیا بود و در آخر تالیا که واقعا گرگی به تمام معناست، آزمون گرگینه شدن رو از داوطلبین میگیره….

اونجا جاییکه بود که مشاورین ارشدشون، از استرس، مشکل معده و بیخوابی داشتن و جوری از کلاهبرداری هاشون میگفتن و قشنگ جلوه میدادن که واقعا فریبنده بود….
مثلا یه مشاور خانم، با افتخار از تجربه قرارداد ۱۰۰ ملیونی، یکساله اش تعریف میکرد که اصلا مالک اون قرارداد بعد ۶ ماه، هنوز نمیدونست باید چیکار کنه و یک خانم کم سواد خانه دار بود!!!!

با همه ی این قضایا و استخدام نشدن و شستشوی مغزی که شده بودم، بنده تصمیم گرفتم که در طرح ۶۰۰ ملیونیشون با اعتماد ۱۰۰ درصد شروع کنم. مشاورم “شاکری” نامی بود که مشاور ارشد آراد برندینگ کلاهبرداری بود!!!
با شگرد زخمی کردنش و اینکه جشنواره بهاره دارن و اگر تا ۳ روزه دیگه ۴۰۰ ملیون واریز کنم، تخفیف ۲۰ ملیونی بهم تعلق میگیره

ماجرا اینطور شد که متاسفانه واریز کردم اونم قبل امضا قرارداد!! تاکید میکنم من هیییچ قراردادی امضا نکردم!!!

و موقع امضا، اولین بندش این بود که مدت قرار داد از اولین واریزی شروع میشع….
چیزی که حتی به مشاورینشون هم نگفته بودن و چه پول های حرومی که ناخواسته سر سفره کارمندها که نمیره!!!

بعد، از لیست “ریز خدماتی “که از دوره آموزشی داشتم متوجه تفاوت آن در تعداد خدمات با لیست قراردادم شدم که تعداد کم شدن تا تخفیف بهاره جبران بشه….
و درخواست بازگشت وجه کردم… و با بیرحمی خواستن وقت کشی کنن تا طبق بند دیگر قراردادشون، درصد بیشتری از من غرامت لغو قرار داد رو بگیرن!!! اونم قراردادی که امضا نشده یود!!!!

قرارداد امضا نشده رو که پیش ۲وکیل نشون دادم، واقعا بندبند قرارداد رو کلاهبرداری و مبهم دونست و به من توصیه کرد که به جای شکایت، صلح کنیم!!!

و با ۲ ماه صلح، ۲۵ ملیون بابت اینکه کمتر از ۷ روز از واریز پولم گذشته بود، ازم کم کردن و از من رضایت محضری گرفتن که شکایتی ندارم و مدعی نیستم….

نکته اینجا بود که من هییییچ قراردادی امضا نکردم و از هیییچ خدماتی استفاده نکردم و مجبور به پرداخت غرامت ۲۵ ملیونی شدم!!!! که سود ماهیانه ی خوابوندن ۲ ماه رو هم باید بهش اضافه کرد!!!

درس هایی که گرفتم…
۱. آراد برندینگ کلاهبرداری، کلاهبردار حرفه ای با پشتوانه ای محکم سیاسی، مذهبی و قانونی است و واقعا مثل عنکبوت، دام بزرگی پهن کرده و منتظر نشسته….
و شدیدا منتظر مجازاتشون هستم….

۲. خدا رو همیشه شاکرم که از ۶۰۰ ملیون، ۲۵ ملیون خسارت دیدم و خدا همراهم بود و از خدا میخوام به همه کمک کنه که در دام اینها نیوفتن…

۳.قبل از واریز هر وجهی، قرارداد رو قبلش ببینم و با یه وکیل صحبت کنم!!!

۴. به ظاهر بزرگ مجموعه ای، اعتماد نکنم!!! هر چی یه مجموعه بزرگتر، احتیاط بیشتر لازم داره….

از نظر من مشکلی هست که نمیشه اونو نادیده گرفت
اونم اینه که بعد از یک ماه پیگیری بنده برای ثبت‌نام و پرداخت هزینه‌ی ۴۰۰میلیونی ، پیشنهاد دادم که حین کار پرداخت رو انجام میدم و به ازای هر فروش ، درصدی از سود رو به شما پرداخت میکنم جهت ثبت نام و بقیه موارد ، اما اصرار داشتند که اول پرداخت ، بعد کار با آراد برندینگ کلاهبرداری و راه‌اندازی سایت.
اما باید بدونید که راه‌اندازی سایت بدون هیچ هزینه‌ای باید انجام بشه ، مثل افتتاح حساب میمونه ، درکل راه‌اندازی هر سایت و پرتالی در هر شبکه و فعالیت‌مجازی باید رایگان انجام بشه ، طبق دستور شرکت صنعت معدن و تجارت ، صددرصد باید رایگان باشه.
همه اینارو گفتم که بگم ، راه‌اندازی سایت برای مشتری یا خریدار و فروشنده باید صددرصد رایگان انجام بشه دوست عزیز آرادی‌ه بنده.

روش کلاه برداری آراد برندینگ

۱- ابتدا می گویند شما را بدون هزینه تاجر می کنم و برات صادرات انجام می دهیم
۲- مرحله دوم می گویند مرحله اول طولانی است اگر سرعت عمل می خواهید پول پرداخت کنید .
۳-بعد از اینکه پول واریز کردی می گویند این پول برای صادرات کم است فعلا داخلی تجارت کن .
۴- اگر شما بگوئید من تجربه تجارت ندارم می گویند ما خودمان مشتری تهیه می کنیم خودمان هم تامین کننده داریم .
۵- بعد از مدتی می گویند تامین کننده ما مختص خودمان هست شما خودت تامین کننده پیدا کن .
۶- بدون هماهنگی شما چند مقاله تکراری به نام شما در سایت قرار می دهند بعد می گویند پولتان تمام شد دو باره پول بریزید .
۷-شیوه و روش کلاه برداری آنها چند ماهی یک بار تغییر می کند .
۸- این مجموعه ممکن است خودشان تجارت کنند و درآمدی داشته باشند اما در آمد اصلی آنها از فریب دادن دیگران با وعده توخالی صادرات و تجارت برای آنها می باشد.

تمام کسانی که از آراد تعریف می کنند کارمندان آراد برندینگ کلاهبرداری هستند .
از ۱۰۰۰۰ تاجر آرادی همه مال باخته هستند .کسانی که ادعا می کنند مال باخته نیستند از خودشون هستند .
کلاه ۱۰۰۰۰ نفر را برداشتند باهاش تجارت می کنند و کلاس می زارند .
اگر شاکیان آراد برندینگ کلاهبرداری هماهنگ شوند و با هم از این مجموعه شکایت کنند بهتر به نتیجه می رسند .
بنده آمادگی خود را برای شکایت دسته جمعی اعلام می کنم

کلاهبرداران دیگه مثل دوره فروش ها یا شرکت های هرمی گوش آدم رو میبرند ولی آراد برندینگ دیگه خیلی حرفه ای عمل میکنه و سر آدم رو میبره اونم نه از گردن از سینه.
چهار تا جلسه اینترنتی منو دعوت کردن و میگن حالا آموزش تجارت تو تموم شد بیا یک میلیارد تومان بریز به حساب شرکت آراد برندینگ و فقط یک سال از خدمات دفاتر این شرکت فقط در شهرهای ایران استفاده کن. گفتم این دفاتر چه خدماتی به من میدن و چه تجارتی باید انجام بدم هیچ جواب مشخصی نداشتند

بنده زیاد هزینه نکردم حدود۱۱میلیون ولی چون قبلا در شرکتهای بازاریابی فعالیت کردم واز ساختارهمشون مطلع هستم سریع متوجه شدم .چون در۳تاشرکت ابرتجارت کهکشان ،بادران و آی نوتی کارکردم هرسه ازپوشش مذهب استفاده میکردند.یک نوع احترام اجباری(دیکتاتوری) بایدبه روسا گزاشته میشد.میگفتن آموزشهارایگانه درصورتیکه اگر خریدنمیزدی هیچگونه احترام و اعتنایی بشمانمیشد.دائم جلسه برگزارمیشد ازصبح تاشب وتاکسی حرف میزد میگفتن بدوبیا جلسه ازصبح تاشب جلسه جلسه جلسه .محصولات تاریخ گزشته یاخدمات بیکیفیت .ودههاشباهت دیگه که آرادبرندینگ کلاهبرداری بااوناداره(شرکتهای هرمی مدرن وجدید دیگه محصول ندارن باخدمات دروغین فریب میدن ) به گفته یکی ازسخنرانانش گفت تبلیغ یعنی دروغ ودائم خودشرکتشون در گوگل و درجاده تهران قم و درتلگرام وغیره تبلیغ میکنن.لازم به ذکره یک مدیر شرکتهای گلدکوئست و بازاریابی شبکه ای بنام بیز سیمرغ وابرتجارت که هزاران شاکی داشت به اسم شهریار ،از حوزه علمیه و آخوندبوده .جالبه تو آراد برندینگ کلاهبرداری هم دارم از یک مدیر آخوند استفاده میکنن.
دروس که درمدرسه تجارتشون هم گزاشتن دائم عوض میکنن وبنده بعدازحل کردن بیست و چند درس دیدم که کل درسهای قبول شده رو پاک کردن تارتبه من چندهزار افت کنه.به هرصورت بنده بایک وکیل هم مشورت کردم واو توصیه کرد که واردش نشم ولی بازاشتباه کروم وفریبشون خوردم حالابازخداروشکرکه مبلغ بیشتری هزینه نکردم .

سلام مجدد خدمت همه شاکیان آراد برندینگ لعنه ا… علیه.
عرض شود که حرف زدن فایده ندارد باید اقدام کرد.
هرکس می تواند یک شکایت حقوقی ثبت کند و مسیر خودش را طی کند و نیز در کنار آن در یک شکایت دسته جمعی اگر شرکت کنیم میتوان آراد برندینگ کلاهبرداری را محکوم به کلاهبرداری کرد.
از جزییاتش که باید چند نفر باشیم اطلاع دقیق ندارم فقط مطمئن هستم که امکانش وجود دارد.
بنظرم همه در یک پیام رسان گروه بزنیم و اونجا صحبت کنیم.

من بابت فقط 19 میلیون تومان از آراد برندینگ کلاهبرداری شکایت کردم. اگر مبالغ شما بالاتر هست در عجبم چرا به شکایت قانونی فکر نمیکنید؟
نداشتن قرارداد اتفاقا نقطه قوت ماجراست چون براحتی می توانید حقوقی شکایت کنید.
اگر کسی قرارداد داشته باشد اثبات حقانیت سخت تر خواهد بود چون طبق مفاد قرارداد واریز داشته ولی تا بیاد ثابت کنه که مطابق قرارداد بهش خدمات ندادن زمانبره!
توصیه میکنم با وکلای رایگان که براحتی در وب پیدا می شوند مشورت کنید.
حق گرفتنی است دادنی نیست!!!

چند روز پیش در نرم افزار بله باهاشون صحبت کردم که مشاور تجاری من شما بودید و شما مدام اصرار می کردید که فرصت را از دست نده دیر میشه و بیا در کلاهبرداری های آراد برندینگ شروع به کار کن و شما گفتن بیا شروع کن نهایتش اگر تهش موفق نشدی ما پولتونو پس می دیم.
بهش گفتم خب الوعده وفا بیا پول منو پس بده گفت به توصیه ها خوب عمل نکردی و …
یه نمونه گفت که تولید محتوای نکردی و پست مهمان قرار ندادی من از محتوایی که تولید کرده بودم براش اسکرین شات گرفتم و فرستادم وقتی حرفی برای گفتن نداشت گفت که من مسئول بخش مالی نیستم و به من ربطی نداره
منم گفتم ما روز اول مسئول مالی را ندیدیم آقای سعید زارع باید پاسخ گو باشد
متاسفانه منو بلاک کرد به همین راحتی به همین خوشمزگی
خلاصه مواظب پولاتون باشید
همین آقای زارع می رفت حرم حضرت معصومه و عکساشو استوری می کرد می رفت حرم امام رضا عکساشو استوری می کرد
حرف از دین و دیانت و پیغمبر و امام علی می زد
اینم شماره من ۰۹۲۰۹۱۵۰۳۱۳
اگر کسی خواست با آراد برندینگ کلاهبرداری شروع کنه اتفاقاتی که در طی سه سال گذشته برام افتاده را براش بگم
که چطور مشتری دور می زنه
چطور کارخانه دار دورت می زنه و …
و خود آراد برندینگ کلاهبرداری چطور دورت می زنه ?

آراد برندینگ از نظر پلیس فتا

مالباختگان آراد برندینگ

دستگیری آراد برندینگ

شکایت از آراد برندینگ

آیا آراد برندینگ کلاهبرداری است

منبع

--

--