DIÁŘ na míru? Za momentíček máte hotovo :-)

Momentíček právě teď pro všechny kreativní nadšence! Tento rok jsme se rozhodly udělat radost všem kreativním duším a daly jsme možnost poskládat si svůj diář dle preferencí. Takže stačí si vybrat barvu koleček, styl desek, náplň a diář je na světě :)

Kro č.1: VYBERTE SI NÁPLŇ

Na e-shopu, v sekci Příslušenství/náplně, najdete množství náhradních náplní do diáře, včetně Datované náplně na rok 2018, Denní motivační náplni, poznámek apod. Sortiment stále rozšiřujeme a kdo si nevybere, může si koupit náplň Čmárací Journal a vytvořit si náplň svou :)

https://www.momenteeczech.com/naplne/

Krok č.2: PŘIDEJTE DO VÝBĚRU DESKY

Další zajímavá kategorie na e-shopu jsou Příslušenství/desky! A tady je čas se pořádně vyřádit, jelikož letos jsme si těch designů přichystaly fakt hodně a zdaleka nekončíme!

https://www.momenteeczech.com/desky/

Krok č.3: A NAKONEC KOLEČKA

Poslední novinkou jsou tyto “zlaťáky”! Jsou úžasná a hodí se k většině našich designů. Takže v kreativitě se meze nekladou. Jen tak kolem koukolem :) Napadlo vás mít kolečka různě barevná?? Sledujte nás, odebírejte novinky a každý měsíc se dozvíte o slevách a různých akcích. Naposledy jsme rozdávaly mintová kolečka zdarma k Datovanému diáři na 2018.

A jedna tajná informace, tady na blogu :-),….. testujeme stříbrňáky!

https://www.momenteeczech.com/kolecka/

Krok č.4: Tadáááááá, teda ještě jedna maličkost :)

Diář přijde “po kouskách” a aby Vám kompletace nezabrala víc, než 5 minut, mrkněte na video :)

Mějte krásny den, Vendy & Zuzka