DNES TO PROSTĚ NELEPEE

Čas od času to chce něco jiného. Buď proto, že se vám prostě nechtěj kupovat jakýkoli serepetičky na zdobení nebo proto, že právě zásoby došly. Zdobení jen fixem, pastelkou nebo razítkem. Jde to. Mně už se to párkrát stalo a paradoxně ne omylem, ale úmyslně. Tohle je totiž ta nej varianta pro diář na dovče. Pokud jedete na někam na delší dobu, stačí posbírat i je pár vstupenek, jízdenek nebo čehokoli a je vymalováno. Pokud se vám ale nic nechce, dají se stránky plánovat, i když na nich nic nelepee.

Velkou výhodou takového zdobení je fakt, že vám stačí diář a tužka. Maximálně oblíbená pastelka k tomu. Pokud na malůvky extra nejste, pak stačí pár menších razítek a malý polštářek na razítkování — cca 3*3cm velký. Já si takhle vyplnila diář na dva týdny, stačila hodina ve vlaku. Všechno se to vešlo do jednoho penálu a tím, že se mnou cestoval nejroztomilejší diář Malej, všechno jsem měla jen v malé kabelce.

Kdo říká, že se musíme držet předem nalinkovaného formátu. Já si názvy dnů přepsala po svém a ani není na první pohled vidět, že jsou pod nimi původní nápisy s označením dnů. Plánovala jsem tyhle stránky udělat mnohem barevnější, ale nakonec mi to nedalo a už jsem tam nepustila ani jednu pastelku. Zdálo se mi totiž, že to ztratí na přehlednosti a k tomu všemu už ani nebude znát, kde jeden den začíná a kde končí.

Není to ale nutný. Každé barvě se dá přisoudit nějaká důležitost nebo druh úkolu. Červeně se zaúkoluj, zeleně se pochval a fialovou si můžeš nechat na zábavu, kafe nebo kino. Jak je libo :).

Hodnotíte v diářích své dny? Tím nemyslím ty holčičí, myslím prostě hvězdičky nebo kolečka podle stupnice, hodnocení jak se den vydařil. Já ano. A protože nemám razítko s hvězdičkami a jednu po druhé se mi zrovna malovat nechce, vyřešila jsem tu puntíkama. Od nuly do tří a na první pohled vidno, jaký ten týden vlastně byl.

Malej, je zlatej. Krásně a snadno se dekoruje, vypadá v něm každá čárka skvěle a popíše ho i ten, kdo se nepokládá za extra plánovače. Všem, kteří se velkého formátu bojí nebo je to prostě jen moc prostoru na těch pár aktivit, které v něm chcete mít, Malej je prostě akorátní.

Zkusíte to taky beze všeho toho lepení, krášlení a prostě jen “postaru” s tužkou a pastelkama? Je to fajn a vypadá to zase úplně jinak ;). Tak kdo ho má, kdo ho má, kdo ho brzy počmárá? Nezapomeňte se nám s výsledkem pochlubit a pěkně si toho svého označkujte. Díky tomu vás na instagramu uvidíme. Ahoj a dopřejte si svůj #momenteeczek nad Momentíčkem.

Like what you read? Give Momenteeczech a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.