Jmenuju se MALEJ

Už nějaký ten pátek máte možnost našeho nováčka objednávat. Jmenuje se Malej a je to takové dítko našich Momentíčků. Líbí se vám? Nám totiž jo. Je neskutečně roztomilej, i když tohle vám tady tvrdím o každém z našich diářů asi, že? Tak ale fakt je. Navíc se vejde vážně do každý kabelky, takže může být s námi úplně kdekoli… no je prostě Malej a šikovnej, i když sírou nesmrdí.

Zas a znovu jsem se snažily, aby byl nejen malej, roztomilej a úžasnej, ale aby byl i praktickej. Jeho náplň má oproti všem našim diářům něco navíc, není tam jen našiština, ale najdete tak i špetku sousedštiny. Slováci už asi jásaj a my máme radost, Tak dlouho jste se po překladu ptali, že jsme vám udělaly diář obojetnej.

Stejně jako starší a větší kámoš Mramorovej, má i tenhle Malej “nekřídovej papír”. Znamená to jediné, můžete do něj psát a kreslit čím jen chcete, můžete do něj razítkovat a nic se nebude ani rozmazávat, ani nebudete muset čekat na delší zasychání inkoustů. Já do něj razítkuju často a hodně ráda, takže tohle je pro mě prostě bonus navíc.

Desky diáře jsou opět z pevného a kvalitního plastu, takže žádný strach, že se vám ožužlaj rohy a z elegantního Momentíčku bude nevzhlednej Nechutníček, kterýho bude ostuda někde vytáhnout.

Oblíbenec Tečkovanej, který ho sem posadila k menšímu bráchovi je sice velkej, ale tečky na něm jsou malý, u naše mladšího bráchy je to přesně naopak.

Všímavější z vás už si možná všimli, že tenhle náš Malej je ještě drobet nevyvinutej. No, není to chyba ale záměr. Postrádá děliče, podle kterých byste na první pohled viděli, kam sáhnout za dubnem a kam za listopadem. Bylo totiž na nás rozhodnout, zda zmenšíme stránky a tím i prostor pro vaše plány nebo vám necháme prostor na velké plány za cenu viditelných děličů měsíců. Jednomyslně jsme rozhodly pro velké plány, takže ano, tenhle diář neukazuje na první pohled, kde se schovává červenec a kde únor.

Na děliče se ale nezapomnělo, to ne. Zase vám tu každý měsíc rozdělíme krásnou a designově povedenou (ano myslíme si to :) ) stránkou z pevného papíru vyšší gramáže. Každý měsíc tak má svůj hezky ohraničený prostor.

Krom toho, že zase začíná měsíčním přehledem jako všechny naše diáře,má i poslední stranu na poznámky, která u něj není ani linkovaná, ani čtverečkovaná, nýbrž — a milovníci bullet journalu už jásaj — je tečkovaná. Můžete si na ní celý měsíc psát, ale i kreslit a nebude vám předem “nalinkovaná” náplň ničím překážet.

A když jsme u měsíčního přehledu. Má tento diář stránku “suma sumárum”. Tu, kde najdete krásně viditelný přehled toho co musíte, přehled všech “tudů(t)”, kolonky pro oslavence a oblíbený buzerneeczech.

Co nemá proti svým velkým bráchům, postrádá přehled všech svátků v tomhle sumárníčků a měsíční tabulkový přehled, kde na dvoustraně vidíte tabulku pro celý měsíc. Takové přehledy hledejte v našich nových diářích pro letošní rok, takže bratři Růžovej a Tečkovanej.

Co ale mají úplně všechny naše diáře. Fotogeničnost. Sluší jim každý styl, každičká stránka je jedinečná a na každou se dá zaznamenat každý plán, úkol nebo sen, který si jen vymyslíte.

Tak co vy na něj? Na miniverzi diáře Momenteeczech se ptáte od našich narozenin. Hned jak se zrodil první loňskej Tečkovanej, přáli jste si mít možnost menší verze. Tak hurá na ni, protože je tady!

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.