JSME V POLOVINĚ!

Začala celoroční Olympus soutěž o pěkně nadité balíky cen a první předáme hned na začátku června. Kdo si chce přijít pro Olympus PEN EPL8, vybrat si jakoukoli Momenteeczech výbavu z našeho e-shopu a zajistit si místo v semifinále o vlastní fotoaparát? Je nejvyšší čas se zapojit a já to skutečně doporučuju. První kolo vám dává tu největší šanci na výhru.

Na instagramu už se začaly objevovat. Soutěžní příspěvky s #zablogujsi a #laskavsudekolem. Vy, kteří jste se už zapojili, máte momentálně hodně velikou šanci na výhru. Každé kolo totiž bude nových soutěžících přibývat a ten kdo nezaváhal a chytil foťák už v prvním kole, ten se už pomalu může těšit.

Chcete zopakovat jak na to?

1. kolo KVĚTEN: LÁSKA VŠUDE KOLEM

Pravidla:

  1. Vyfoť fotku na téma “Láska všude kolem”
  2. Přidej ji na svůj Instagram a označ: #zablogujsi a #laskavsudekolem
  3. Sleduj instagramový účet @momenteeczech a @olympusczsk
  4. Zapni si v Instagramu upozornění na příspěvky uživatele Momenteeczech
  5. Pod svou soutěžní fotku napiš, co Tě inspirovalo k jejímu pořízení a proč se chceš stát součástí týmu Momenteeczech
  6. Na našem instagramu @momenteeczech najdeš vždy foto s vyhlášením tématu. Napiš pod něj do komentáře slovo “soutěžím”.

VÝHERCE MĚSÍCE získá

kompletní diářovou výbavu z e-shopu Momenteeczech, kterou si sám vybereš

zapůjčení fotoaparátu Olympus PEN EPL-8 na dobu 1 měsíce

prostor na našem blogu, kam umístíš 1 svůj diářový článek

mentoring od naší blogerky Míši, která tu pro vás chystá články a dekoruje všechny naše diáře

Tak nám ukaž, co znamená “Láska všude kolem” právě pro Tebe. Může to být naprosto cokoli a nezapomeň, že nezáleží na počtu lajků, vybírat bude porota a zajímá nás hlavně nápad a uchopení tématu, nikoli kvalita fotek a krása objektů :-).

Tak na lásku, na první kolo a já už se těším, že se osobně setkám s naším první semifinalistou. Vy, kteří soutěžíte, kontrolujte si na začátku června svůj Instagram, protože jednomu z vás tam naskočí zprávička ode mě, s pozváním na kávu, převzetím foťáku a k prvnímu pokecu nad Tvou novou funkcí blogera pro Momenteeczech :-).

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Momenteeczech’s story.