Image for post
Image for post

Mramorovej… novej, nedatovanej, cenově milosrdnej

My víme, vy už tak dlouho čekáte, že jsme nemohly nechat Mramorovýho po veletrhu ani oddychnout, hned musel na molo. Kdo má dnes chuť na něco bonbónově přeslazenýho, ten ať mrkne na naše starší články :). Dneska se totiž předvede Mramorovej. Náš novej, nedatovanej a cenově milosrdnej fešák.

Image for post
Image for post

Do jednoho kouska jsme se snažily nacpat všechna vaše přání a vychytat ho do posledního detailu. Však uvidíte až ho otevřeme. Ty nejčastější dotazy a přání bleskově odrazí, protože má všechno.

je skvělej
je nedatovanej
má horizontálná náplň
má ofsetový, bělený papír s vysokou gramáží
desky jsou oboustranné a je na tobě zda bude černý nebo bílý
je cenově hodně milosrdnej

Image for post
Image for post

Náplň obsahuje rovných 10 měsíců. Proč deset, když rok jich má dvanáct? Protože je to v prvé řadě diář studentskej. A díky, že žijeme v Čechách, protože tady má školní rok měsíců jen deset.

Každý kdo do něj bude chtít celoroční náplň, může se svůj Momenteeczech namixovat dle libosti. Ano, však i náplní do diáře se dočkáte.

Každý měsíc vás uvítá měsíční přehled, do kterého nacpete všechno co je třeba. Nebudete muset listovat celým měsícem, protože v tomhle výcucu bude každý “must have v hlavě”.

Image for post
Image for post

A tady je…pusto prázdno :). Jenže jen takhle vynikne samotná náplň, takže tohle je dvoustrana, kterou si každý týden budete popisovat, pokreslovat, polepovat a kam si budete psát, co z hlavy nevytratit.

Image for post
Image for post

Míša už si od veletrhu chvilku hýčká, takže tady už je k nakouknutí dvoustrana, která už to má za sebou :).

Image for post
Image for post

V diáři máte předtištěné pouze dny v týdnu. Měsíc, rok i data si doplníte po svém. Váš Mramorovej tedy může začít kdy chce.

Image for post
Image for post

Ani v tomhle Momenteeczku nechybí měsíční rozdělovače a pozor, mistr Mramorovej je komplet české pošušňání. Všechny děliče jsou černobílé a pokud na nich bude text, najdete ho v našištině!

Image for post
Image for post

Neboj, všechno není černobílý. Mramorovej má i barevný dny a jeho náplň si uděláš podle sebe. Sto lidí sto chutí, takže se těšíme na vaše verze Mramorovýho!

Hmmm, tak co říkáte? Povedlo se nám do něj nacpat vše, co jste si přáli?

Image for post
Image for post

Poslední rada. Blíží se zima a kabátek nepotřebujete jen vy! Mramorovej po něm zatouží hned, jak v něm uvidí vás. Ano, i obaly na všechny Momentíky máme.

Image for post
Image for post

Mějte se krásně, a jestli toužíte po dalším infu k Mramorovýmu, směle s dotazy do komentářů.

Mějte se krásně…:)

Written by

[mo-men-tee-czech] je diář. ✏️📒 Vyndavací a zastamdací. ⤴️⤵️💁🏼 Nejroztomilejší a vyrobený v ČR. 🎀🔧🇨🇿 www.momenteeczech.com

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store