Prvni semifinalista — ZABLOGUJ.SI

Je čas vám začít představovat tým semifinalistů, kteří se ve finále poperou o velký balík cen v popředí s fotoaparátem Olympus PEN EPL 8 a možností stát se blogerem pro Momenteeczech na celý jeden rok. První příjemné seznámení s výherkyní květnového kola je za námi a já bych vám tu dnes moc ráda představila Andreu. Její fotka zaujala celou porotu a to vůbec ne proto, že je na ni vyfocený diář z dílny naší :-). Barvy, kompozice, vyjádření tématu, za nás na jedničku. Andrea si svou fotkou na instagramu zasloužila první židli z dvanácti a pokud byste rádi do týmu semifinalistů, nezapomeňte se zúčastnit kola červnového, protože foto-téma je dle mého boží: Mít chvilku pro sebe!

V každém kole instagramové soutěže vybereme jednoho z vás, který dostane možnost zapůjčení fotoaparátu Olympus PEN EPL 8, vybere si diář z našeho e-shopu, ke kterému mu vybereme slušnou výbavu v podobě našich diářových doplňků a pak už na vás čeká úkol jediný, sepsat jeden článek na náš blog. Z dvanácti článků vybereme ten nejpovedenější a zvolíme si nového blogera do našeho týmu.

Andreu už jsem měla možnost poznat a dnes bych vám ji tu ráda představila. Položila jsem jí u kávy pár otázek, předala diář, který si vybrala, zapůjčila Olympus PEN EPL 8 a brzy tu bude viset článek právě její. Jaká je, co má nejraději a jaký diář a proč si vybrala?

Kdo jsi a co děláš?

Na tuhle otázku je pro mě dost těžký odpovědět. Možná je to tím, že jsem narozená ve znamení blíženců a nebo tím, že mě baví hodně věcí a tak jsem každý měsíc někdo jiný. Momentálně bych se popsala tak, že studuju dálkově obor Sportovní a kondiční specialista na Palestře v Praze. Do toho pracuji a ve volném čase se snažím cestovat, fotit a psát na můj blog. Teď je mým největším snem dodělat školu a věnovat se cestování naplno.

Co pro Tebe znamená být prvním semifinalistou v naší soutěži?

Nikdy se soutěží moc neúčastním, ale tohle mi přišla jako skvělá šance splnit si svůj sen. Byla jsem nadšená, co všechno je možné vyhrát. Od prvního dne, co jsem soutěž zaregistrovala, jsem přemýšlela o tom, co vytvořím, abych zaujala porotu. Nakonec jsem byla dost časově vytížená (především kvůli škole) a tak jsem jednou odpoledne narychlo vyfotila fotku, sepsala k ní můj příběh a než jsem si to stihla rozmyslet, fotka na mě koukala z instagramu. O to větší překvapení bylo, když mi napsala Míša, že jsem vyhrála první kolo. Takovou radost jsem neměla už dlouho.

Jakou výbavu z e-shopu sis vybrala a proč právě ji?

Vybrala jsem si momentální novinku, kterou je „Fitnessovej diář“. Svůj „Mramorovej“ už totiž mám. A je to můj nejspolehlivější pomocník. Tahám ho všude s sebou, plánuju, zapisuju si do něj myšlenky a nejvíc mě baví odškrtávání si věcí, které jsem stihla udělat. Potom vidím, jaký měsíc jsem byla nejvíc aktivní, což mi pomáhá se stále více zlepšovat.

A „Fitnessáčka“ jsem si vybrala proto, že se mi moc líbilo, jak je přehledný a plný zajímavých informací, o kterých se učím i ve škole. A taky se blíží léto, že :D

Focení, psaní, blogování. V případě, že bys vyhrála velké finále, co očekáváš od roční stáže na pozici blogera pro Momenteeczech?

Především kvůli této možné výhře jsem se soutěže zúčastnila. Je to skvělá příležitost zdokonalit sama sebe a poznat zajímavé lidi, o kterých jsem do teď jen četla. Splnila bych si tím jeden ze svých mnoha snů.

Tvým úkolem pro finále je sepsání článku na blog, budeš něco vyrábět, dekorovat diář nebo se diáře týkat ani nebude?

Mám pár nápadů, ale ještě jsem se nerozhodla, který z nich chci použít. Chci si na tom dát opravdu záležet. Prozatím prozradím jen to, že diáře se to určitě týkat bude.

To byla Andrea. Naše první semifinalistka a my jdeme hledat vás. Máme ještě 11 volných židlí a těšíme se na každou novou fotku, kterou se do soutěže zařadíte. A jak na to?

Pro tento měsíc je téma krásné: MÍT CHVILKU PRO SEBE

Co pro tebe znamená mít svou vlastní chvilku? Co děláš nejraději

… stačí jen jedna fotka, kterou vložíš do konce června na instagram a zahájíš její popisek “Soutěžím s @mometeeczech”. Pak už jen označ #mitchvilkuprosebe a #zablogujsi a čekej na začátek měsíce, jestli ti do directu naskočí zpráva s pozváním a gratulací.

Těšíme se na vás!

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Momenteeczech’s story.